0:2
2:0
- : -

Orel Jednota Troubelice - FBC ZŠ Uničov B 4:4
4. Patrik Kasal, 12. Radovan Skřebský, 25. Jiří Kasal, 31. Jiří Navrátil - 9. David Hradil, 11. Stanislav Štork, 16. Lukáš Jemelka, 19. Zdeněk Marčon; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Radek Šiška ? - Lukáš Sladomel ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:0;
36:00
30:54
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #9 Jiří Navrátil, asistoval #8 Štěpán Urbášek (4:4).
24:47
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #11 Jiří Kasal, asistoval #84 Patrik Kasal (3:4).
24:00
24:00
18:27
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #7 Zdeněk Marčon, asistoval #8 Lukáš Jemelka (2:4).
15:05
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #8 Lukáš Jemelka, asistoval #7 Zdeněk Marčon (2:3).
12:00
12:00
11:21
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #86 Radovan Skřebský, asistoval #11 Jiří Kasal (2:2).
10:22
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #31 Stanislav Štork, asistoval #8 Lukáš Jemelka (1:2).
08:14
Branku družstva FBC ZŠ Uničov B vstřelil #54 David Hradil, asistoval #8 Lukáš Jemelka (1:1).
07:27
Vyloučen hráč #68 Ondřej Kukula družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za sekání.
03:04
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #84 Patrik Kasal, asistoval #86 Radovan Skřebský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Stanislav Kosek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov B:
00:00
Line-up domácích Orel Jednota Troubelice: brankář: Radek Šiška; hráči v poli: Jiří Navrátil, Lukáš Doubrava, Jiří Kasal, Patrik Kasal, Radovan Skřebský