2:1
1:4
- : -

Snipers Třebíč - FbK Horní Suchá 8:6
5. Jan Vochyán, 11. Martin Žák, 14. Alexander Svoboda, 15. Zdeněk Malich, 16. Kryštof Kůs, 34. Zdeněk Malich, 34. Tomáš Vejmělka, 54. Zdeněk Malich - 1. Lukáš Kraina, 29. Tomáš Kasinec, 48. Tomasz Cielecki, 52. Daniel Tychtl, 53. Tomáš Kasinec, 58. Tomáš Kasinec; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Petr Brestovský 15 - Filip Plíhal 5, Daniel Fukala 10; po třetinách: 5:1, 2:1, 1:4;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Tři body bereme za první dvě třetiny. V té poslední jsme jsme znejistili po inkasované gólu po sérii oslabení. V závěru jsme ubránili power play hostů, ale k takovému konci vůbec nemuselo dojít... Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Třinecký Jiří (Trenér):
Tak první třetina nám utekla. Následně jsme se zvedli a ve třetí části jsme byli lepším týmem. Stále nás trápí to stejné a to produktivita a koncentrace se pouze na hru. Díky soupeři za slušný a bojovný zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:59
A máme tu konec. Dnes to byl zápas odpovědné obrany domácích a dobré efektivity v zakončení.
59:50
Lehká šarvátka...rozhodčí jsou klidní.
59:30
Domácí už podruhé vyhodili a zatím úspěšně brání.
59:00
Hosté hrají v šesti.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí části.
57:50
Asi jsem to zakřiknul, hosté snižují přesnou kombinací přes celou šíři hřiště.
57:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #74 Filip Mocek (8:6).
57:20
Hosté tlačí, ale jsou jaloví. Domácí hrozí jen z rychlích protiútoků.
56:30
Domácí junior Jahoda se nyní dostal do zakončení, ale byl čistě zblokován.
55:30
Hosté si úplně neví rady, jak toto utkání zlomit na svoji stranu a už jim dochází čas.
53:50
Domácí Malich zkompletoval hattrick a domácí opět odskakují na rozdíl tří branek.
53:20
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #5 Jan Černý (8:5).
52:40
A máme tu drama. Nejprve střelou od mantinelu zavěsil pod víko Tychtl a pak hosté dobře vyřešili rychlý protiútok do poloprázdné brány.
52:07
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #17 Václav Večeřa (7:5).
51:51
Timeout Snipers Třebíč
51:51
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl bez asistence (7:4).
51:40
Přesilová hra se Třebíči moc nevydařila.
51:00
Na odkazu níže můžete sledovat zápas online.
50:10
Domácím se přesilová hra nedaří.
50:00
Hosté si také zkusí, jak to vypadá na trestné.
49:31
Vyloučen hráč #17 Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
47:40
Děly se tu zajímavé věci...prve domácí hráč přišel o hůl, host mu ji v zápalu boje odkopnul a hned v zápětí domácí Žák hasil sekáním. Pak hosté potrestali oslabení za 13 vteřin.
47:19
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #98 Tomasz Cielecki, asistoval #22 Patrik Cirkl (7:3).
47:06
Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
46:00
Vsadíme si, jestli hosté trefí zařízení?
45:30
Hosté při přesilové hře kromě sekání do brankáře nic nepředvedli.
44:56
Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
44:00
"Štverda" zaznamenal svůj třetí úspěšný blok a hosté stále útočí bez kýženého úspěchu.
42:00
Domací v klidu brání a blokují střely soupeře a chodí do rychlých protiútoků. Zatím bez zářezu.
41:00
Hosté na míčku, ale nemají komu přihrát dopředu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:59
Domací zápas kontrolují. Na šance vyrovnané, ale efektivita znovu vyšší na straně Snipers.
39:10
Domácí se ubránili aktivně a nepustili hosty do kloudného zakončení.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
37:20
Domácí Machálek sekal a odpočívá. Hráčí hostů se v přesilovce ani nedostali na půlku Třebíče.
37:01
Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
35:00
Hráči Horní Suché znovu tlačí, ale branku dát nedokáží a v napadání spíš jen faulují.
33:30
Rychlý protiútok vyřešili domácí skoro do "kuchyně" výborně.
33:29
Timeout FbK Horní Suchá
33:29
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #41 Tomáš Vejmělka, asistoval #46 Alexander Svoboda (7:2).
33:02
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (6:2).
33:02
"Vochy" zamotal, Zdenda dorazil.
32:00
Hráči Horní Suché jsou čím dál víc nazlobení, ale zatím agresivitu nedokáží přetavit v šance.
31:30
Hosté se teď brání útokům Snipers pouze sekáním.
31:00
Hosté nyní kontrolují míček na své polovině a občas vystřelí z dálky.
30:00
"Vochy" si teď dal jeden cvičný bazén...hosté ho jen naháněli.
28:53
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec z trestného střílení (5:2).
28:50
Machálek měl smůlu a unikajícímu útočníkovi hostů před zakončením stoupnul na nohu.
27:20
Suchá teď v tlaku, ale bez brankové příležitosti.
26:00
Benáček v šanci trefil pouze bok branky.
25:00
Domácí brankář teď předvedl dobrý fotbalový výkop.
24:00
Třebíč v klidu kontroluje hru a drží míček.
22:50
Domácí Vějmělka sám před brankou selhal.
22:10
Oslabení docela v pohodě ubráněné a jde se dál.
21:10
Domácímu "Žakovi" jsem dobře namazal o přestávce natažený sval na zádech...běhá v oslabení jak "čamrda".
20:10
"Kryš" si šel odpočinout, když jednoznačně zasáhl pouze hůl místo míčku.
20:07
Vyloučen hráč #11 Kryštof Kůs družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:59
V první třetině sice hra vyrovnaná, ale branky stříleli hlavně domácí.
19:20
Zdenda Malich teď prováhal velikou šanci skórovat po nahrávce Machálka.
19:00
Probíhá poslední minuta první části.
17:30
Hosté trochu ve hře. Domácí Dlabač teď vystrašil "Brestyho", když těsně před ním tečoval nebezpěčně míček.
17:00
Snipers si teď dělají se Suchou, co chtějí.
15:16
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Kryštof Kůs, asistoval #36 Adam Benáček (5:1).
15:16
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Daniel Fukala družstva FbK Horní Suchá
15:00
Hosté více mluví jak hrají a inkasují další a další branku.
14:42
13:50
Podobná branka domácích jako druhá, ale tentokrát si Svoboda našel odražený míček až na brankovišti a přesně se trefil.
13:39
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #41 Tomáš Vejmělka (3:1).
13:11
Protiútok bohužel domácí nevyřešili gólově.
12:50
Suchá nyní v tlaku, ale třebíčtší je dobře vytlačili zpět na jejich polovinu.
12:00
Hosté  se nyní zlobí, že si rozhodčí dovolili písknout sekání proti nim.
10:40
Kůs nastřeloval, brankář hostí neudržel a Martin Žák si odražený míček stáhl ze vzduchu na bekend a pohotově zakončil.
10:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #11 Kryštof Kůs (2:1).
10:00
A znovu Brestovský v permanenci. Nyní vychtal přečíslení dva na jednoho.
08:00
Teď domácí brankář "Bresty" předvedl zákrok, který asi bude strašit útočníky hostů ze snů. Míček už už padal do sítě a on ho zázračně z lehu vytlačil ven.
06:00
Hra je zajímavá, ale žadné velké šance. Jen se trochu jiskří od hokejek.
04:50
"Vochy" bránkáře hostí Plíhala posadil při trestném střílení na zadek, zamíchal a v poklidu zavěsil.
04:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán z trestného střílení (1:1).
04:40
Teď domácí Benáček přečíslení tři na dva dobře nevyřešil.
04:20
Zatím se Sniperům tedy příliš nedaří, zaznamenali jen dvě propagační střely.
03:00
Domácí se konečně dostali za půlku.
00:40
Ještě jsem se ani pořádně nerozepsal a už domácí tým trestuhodně nechal před brankovištěm Kraina, kterému nástřelem od půlky asistoval Kasinec. Stačilo jen nastavit čepel.
00:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #93 Tomáš Kasinec (0:1).
00:01
Dobrý den vážení florbaloví příznivci. Vítejte na online přenosu Snipers Třebíč v modrých dresech proti Horní Suché v dresech červeno zelených. Dnes tu máme vzácnou návštěvu, jako delegát k nám dorazil Petr Černý. Snad rozhodčím i týmům přinese štěstí. Přejeme příjemnou zábavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Filip Plíhal; hráči v poli: Filip Mocek, Lukáš Kraina, Filip Krajíček, Václav Večeřa, Tomáš Kasinec
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Milan Picmaus, Adam Benáček, Martin Žák, Kryštof Kůs