1:6
1:0
- : -

1. SFK Flashing Stars Havířov - Fbc Šternberk 4:7
8. Michal Beneš, 9. Jiří Vyležík, 17. Václav Šimčík, 41. Daniel Witosz - 4. Roman Fiala, 16. Adam Kupka, 20. Jakub Horák, 22. Kristián Dufek, 26. Roman Fiala, 27. Kryštof Berger, 29. Jan Večerka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Nejedlý ? - Martin Krejčí ?; po třetinách: 2:1, 1:6, 1:0;
45:00
43:36
Timeout 1. SFK Flashing Stars Havířov
41:55
Vyloučen hráč #12 Jan Obluk družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání.
40:00
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #58 Daniel Witosz, asistoval #9 Václav Šimčík (4:7).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #77 Jan Večerka, asistoval #64 Jindřich Novák (3:7).
26:55
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #81 Kryštof Berger, asistoval #16 Jakub Mádr (3:6).
25:01
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #5 Roman Fiala, asistoval #64 Jindřich Novák (3:5).
21:21
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #16 Jakub Mádr (3:4).
19:41
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #12 Jakub Suchý (3:3).
16:46
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #9 Václav Šimčík, asistoval #21 Jiří Vyležík (3:2).
15:35
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka bez asistence (2:2).
15:00
15:00
14:40
Vyloučen hráč #8 Jiří Šesták družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře.
08:04
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #21 Jiří Vyležík, asistoval #25 Marek Piskorz (2:1).
07:06
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #27 Michal Beneš, asistoval #25 Marek Piskorz (1:1).
04:44
Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
03:23
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Šternberk:
00:00
Line-up domácích 1. SFK Flashing Stars Havířov: brankář: Marek Nejedlý; hráči v poli: Michal Beneš, Jan Obluk, Jiří Vyležík, Václav Šimčík, Marek Piskorz