2:1
4:7
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 7:8
15. Daniel Tattermusch, 16. Vojtěch Grohol, 22. Pavel Janský, 31. Vilém Chaloupka, 40. Vojtěch Grohol, 41. Vojtěch Grohol, 43. Alexandr Pech - 26. Lukáš Dittrich, 32. Jan Jupa, 33. Lukáš Dittrich, 36. Jan Jupa, 40. Lukáš Dittrich, 42. Štěpán Vrzák, 43. Lukáš Dittrich, 44. Štěpán Vrzák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Pavel Váňa; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Jan Šimko 14 - Jiří Pecka 24; po třetinách: 1:0, 2:1, 4:7;
45:00
Střely ve 3. části: 12:12
45:00
44:15
Synek trefuje břevno.
43:17
Litvínovu hra ve čtyřech odčividne svědčí.
43:07
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
43:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #13 Štěpán Vrzák, asistoval #78 Jan Jupa (7:8).
42:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #13 Štěpán Vrzák (7:7).
42:29
Vyloučen hráč #98 Jonáš Cicko družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
42:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Alexandr Pech, asistoval #44 Vilém Chaloupka (7:6).
42:07
Vyloučen hráč #28 Tomáš Lukáš družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za nesportovní chování.
42:07
Pech konečně trefuje zařízení.
41:36
Postední dobou je to co střela, to gól.
41:25
40:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #7 Alexandr Pech (6:5).
40:23
Groholova ztečovaná střela končí za zády Pecky.
40:02
Pech znovu netrefuje úplně prázdnou bránu.
39:34
Synek napravil svou chybu v obraně.
39:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #28 Tomáš Lukáš (5:5).
39:06
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #8 Vojtěch Grohol, asistoval #44 Vilém Chaloupka (5:4).
36:30
Synkova střela prošla až k Peckovi. Ten s ní ale neměl žádný problém.
35:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #78 Jan Jupa bez asistence (4:4).
35:30
Druhá Jupova otočka kolem tyčky, druhý gól.
34:44
Šimko drží Kadaň při vedení.
33:25
Peška ve velké šanci míjí.
32:39
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich bez asistence (4:3).
32:39
Dittrich prostřeluje Šimka po přední.
31:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #13 Štěpán Vrzák (4:2).
31:06
Jupa se obtočil kolem tyčky Šimka a snižuje.
30:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka bez asistence (4:1).
29:45
Tattermusch projel celé hřiště a přihrál Švecovi, ten ale minul.
27:25
Pech měl pech a minul přihrávku do prázdné.
26:20
Míček lítá ze strany na stranu.
25:45
25:30
Šimko chytá hned několik střel zasebou.
23:00
Hezká šance Litvínova zastavená Martinem Kouklem.
22:25
Kadaň se s tím v soubojích nemaže.
21:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #39 Pavel Janský, asistoval #36 Pavel Rypl (3:0).
20:10
Lukavec ztečoval balónek málem až do branky.
19:15
Šimko v problémech.
18:07
Tvrdý zákrok na Suchopára.
15:27
15:27
Grohol střílí nad nohu k tyči a Kadaň vede o dvě branky.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:5
15:00
14:27
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch bez asistence (1:0).
13:13
Vyloučen hráč #50 Jan Kučera družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za špatné střídání.
13:13
Kadaň si zahraje svou druhou přesilovku.
12:45
Šimko úspěšný proti Dittrichovi.
11:47
Lukavec netrefil balónek před prázdnou bránou.
11:30
Cicko si přihrál o litvínovskou střídačku.