2:2
0:3
- : -

FBK Atlas Blansko - FbC Hradec Králové 4:6
12. Lukáš Kučera, 17. Vojtěch Fedra, 23. Vojtěch Fedra, 29. Jakub Fedra - 15. David Krása, 37. Adam Hušek, 39. Daniel Elicer, 50. František Fedra, 56. Daniel Elicer, 60. Daniel Elicer; rozhodčí: Michal Havelka - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 68; zásahy brankářů: David Tenora 30 - David Šimeček 19; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:3;
Komentář domácích Tenora David (Trenér):
S odstupem času musím se na sezónu podívat pozitivně, a to z toho důvodu, že jsme dokázali hrát o postup do play-up až do poslední chvíle. Děkuji celému Atlasu jmenovitě Vojtovi, Ondrovi a Pivisovi. Bez nich by nebyl Atlas to co je. Dnes super zápas v šíleném tempu. Vyhrál bohužel lepší. Děkuji divákům za super atmosféru. Těžké zápasy dělají lepší tým. Děkuji
Komentář hostů Černý Jakub (Trenér):
Dnes jsme měli možnost sehrát velmi kvalitní utkání ve vysokém tempu, které nás opět posunulo výkonostně výše. Cením si toho, že i za nepříznivého stavu jsme byli stále koncentrovaní, zápas dokázali vyrovnat, a nakonec ho obrátit v náš prospěch. Děkuji soupeři za toto kvalitní utkání, a přeji mu hodně štěstí do budoucna. Nás čeká příprava na následující těžké zápasy v play-up o Národní ligu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:14
60:00
59:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #47 Adam Hušek (4:6).
59:49
Hosté si v samotném závěru pojistili vítězství další brankou na 4:6.
58:10
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
58:10
Blansko má asi poslední šanci dovést hru do prodloužení, protože mají přesilovku.
55:11
Timeout FBK Atlas Blansko
55:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:5).
55:11
Svůj druhý gól v zápase střílí Daniel Elicer a Hradec vede 5:4.
49:00
Vlastní branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra (4:4).
49:00
Velmi sporný vlastní gól Františka Fedry, který dovedl Hradec k srovnání na 4:4.
47:11
Rád bych vyzdvihnul výkon brankáře Tenory z týmu domácích. Chytá skvěle a až na pár smolných okamžiků je bezchybný.
40:01
Vstupujeme do poslední hrací části, ve které mohou vyhrát oba týmy. Necháme se překvapit, kdo to bude.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:15
40:00
38:40
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #77 Vít Heger (4:3).
38:40
Hosté se dostávají zpět do hry těsně před koncem druhé třetiny. Poslední část hry bude velmi zajímavá.
36:57
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #99 Michael Souček (4:2).
36:57
Adam Hušek nyní vymetl branku tak, že v ní nezůstala ani jedna pavučina. Stav utkání je 4:2.
32:15
Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
32:15
Hráč domácích neudržel nervy na uzdě a jde na trestnou lavici na 2 minuty.
28:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (4:1).
28:08
Po asistenci si také připisuje branku Jakub Fedra, poslední z trojice bratrů. Blansko odskakuje do tříbrankového náskoku.
22:56
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (3:1).
22:56
Neuběhly ani 3 minuty a Blansko střílí další gól a znovu Vojta Fedra.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:7
20:00
19:07
Nyní proběhla neskutečná šance pro Hradec Králové, kterou zneškodnil brankář domácích Tenora. Toto možna bude hosty v budoucnu mrzet.
16:08
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #32 František Fedra (2:1).
16:08
Dnešní útok tří Fedrů zatím přináší ovoce, protože po nahrávce Františka Fedry dal gól Vojtěch Fedra a domácí se ujímají vedení.
14:45
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 David Krása, asistoval #47 Adam Hušek (1:1).
14:45
Po hezké kombinaci a umístěné střele je stav srovnán.
13:24
Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
13:24
Po zbytečném faulu od Janíka mají hosté přesilovku. Uvidíme, jestli si povedou stejně jako Blansko.
11:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #77 František Forbelský (1:0).
11:51
Nešťastný odraz posouvá Blansko do vedení tohoto utkání.
10:32
Vyloučen hráč #94 Daniel Elicer družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
10:32
Po rychlé rozehrávce domácích Hradec špatně střídal a jde do oslabení po zatím vyrovnaných deseti minutách.
00:49
Blansko má hned od začátku nesmírný tlak a vytvořilo si pár nebezpečných šancí, které brankou neskončily.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Filip Nerad, Daniel Elicer, Vít Heger, Lukáš Kašpar
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: David Tenora; hráči v poli: Patrik Crla, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera, Jakub Fedra