6:0
3:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK - FbC Jazzmani Žatec 11:4
1. Lukáš Dittrich, 3. Václav Peška, 16. Lukáš Dittrich, 19. Lukáš Dittrich, 21. Jakub Zlata, 24. Lukáš Kyselka, 28. Tomáš Lukáš, 30. Alexandr Kunkela, 32. Lukáš Kyselka, 34. Alexandr Kunkela, 38. Jakub Larson - 14. Adam Šole, 38. Šimon Milyan, 40. Adam Šole, 43. Jakub Hrnčiřík; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Milan Tvrdík; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Jiří Pecka 18 - Jan Koubek 13; po třetinách: 2:1, 6:0, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 10:8
45:00
42:44
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #73 Jakub Hrnčiřík, asistoval #4 Jakub Vejvoda (11:4).
39:02
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #11 Adam Šole, asistoval #68 Šimon Milyan (11:3).
37:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #25 Jakub Larson, asistoval #28 Tomáš Lukáš (11:2).
37:02
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #68 Šimon Milyan, asistoval #4 Jakub Vejvoda (10:2).
33:35
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #26 Alexandr Kunkela, asistoval #51 Jakub Zlata (10:1).
31:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #13 Štěpán Vrzák (9:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:6
30:00
29:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #26 Alexandr Kunkela bez asistence (8:1).
27:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #28 Tomáš Lukáš, asistoval #13 Štěpán Vrzák (7:1).
23:41
22:59
Vyloučen hráč #88 Šimon Novák družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
20:44
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #51 Jakub Zlata, asistoval #21 Jan Suchopár (5:1).
18:24
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich bez asistence (4:1).
15:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #25 Jakub Larson (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:8
15:00
13:08
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #11 Adam Šole, asistoval #78 Alexandr Wágner (2:1).
12:40
Vyloučen hráč #13 Štěpán Vrzák družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za bránění ve hře.
11:09
Vyloučen hráč #21 Jan Suchopár družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za hrubost.
11:09
Vyloučen hráč #68 Šimon Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za blokování hokejky.
02:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #10 Václav Peška, asistoval #25 Jakub Larson (2:0).
00:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #13 Štěpán Vrzák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Milan Tvrdík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec: brankář: Jan Koubek; hráči v poli: Alexandr Wágner, Filip Bešík, Jakub Vejvoda, Jakub Hrnčiřík, Šimon Milyan
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK: brankář: Jiří Pecka; hráči v poli: Lukáš Kyselka, Lukáš Dittrich, Štěpán Vrzák, Tomáš Lukáš, Jakub Larson