7:1
3:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - 1. SC TEMPISH Vítkovice B 14:4
1. Roman Ochodek, 6. Martin Schulhauser, 10. Roman Ochodek, 12. Michal Olšák, 15. Jakub Litschmann, 19. Martin Schulhauser, 21. Vítězslav Růžička, 21. Martin Schulhauser, 24. Roman Ochodek, 25. Vítězslav Růžička, 26. Martin Schulhauser, 31. Vítězslav Růžička, 33. Martin Schulhauser, 39. Vítězslav Růžička - 10. Jakub Neděla, 16. Aleš Rataj, 39. Ondřej Cuberek, 39. Michal Popelka; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Milan Briš ?, Dominik Bukovič ?; po třetinách: 4:1, 7:1, 3:2;
39:00
38:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #37 Michal Popelka, asistoval #9 Jakub Neděla (14:4).
38:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (14:3).
38:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #44 Ondřej Cuberek, asistoval #43 Jakub Litschmann (13:3).
32:31
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #33 Marek Cihelka (13:2).
30:00
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #77 Marcel Lázók (12:2).
26:00
Střídání brankáře. Nový brankář #77 Dominik Bukovič družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B
26:00
26:00
25:57
25:36
Vyloučen hráč #42 Aleš Rataj družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
24:13
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #66 Michal Olšák (10:2).
23:04
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #33 Marek Cihelka (9:2).
20:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #99 Petr Pryszcz (8:2).
20:34
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #44 Martin Schulhauser (7:2).
18:56
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice B neproměnil #32 Roman Ochodek.
18:24
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (6:2).
17:34
Vyloučen hráč #66 Michal Olšák družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
15:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #42 Aleš Rataj, asistoval #44 Ondřej Cuberek (5:2).
14:19
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #43 Jakub Litschmann (5:1).
13:00
13:00
11:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #66 Michal Olšák, asistoval #1 Pavel Kulla (4:1).
09:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #9 Jakub Neděla, asistoval #76 Matěj Honzek (3:1).
09:20
08:03
Vyloučen hráč #44 Martin Schulhauser družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
05:39
00:57
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #99 Petr Pryszcz (1:0).