4:3
2:3
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FBC Vikings Kopřivnice 6:7
27. Pavel Zbořil, 31. Pavel Zbořil, 32. Adam Klimeš, 35. Mikuláš Svoboda, 45. Filip Konstant, 50. Matyáš Zouhar - 5. Lukáš Michna, 21. Ondřej Kubátko, 34. Ondřej Holaň, 40. Jan Toman, 53. Jan Toman, 54. Jakub Kostelník, 59. Viktor Kejík; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 18 - Michal Bartoň 23; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:3;
Komentář domácích Procházka Patrik (Vedoucí):
Utkání nebylo přiliš atraktivní pro diváky. Z naší strany spousta hrubek na naší polovině a doslova darované soupeři na zlatém podnose. 60 minut jsme se nedokázali dostat do zápasu, když už to vypadalo, že jsme tam, soupeři darujeme opět lacinou branku. Kopr změnil ve druhé polovině 3. třetině rozehrávku a přidal k tomu velmi aktivní nohy, na to jsme nedokázali vůbec zareágovat. Když už spěje vyrovnané utkání do prodloužení, karma nám to vrátí. Nyní je jasné, že boj o play off bude nervydrásající až do konce. Z dnešního zápasu jsme měli vytěžit více. Děkuji soupeři za utkání. HOUHOU ALI
Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér):
Dnes velice kvalitní utkání s dobrým soupeřem, který chce hrát moderní florbal. Dnes jsme rádi za tři důležité body pro Playoff, které z Křenovic odvážíme. O naší výhře rozhodla minela domácích, kteří si minutu před koncem dali vlastní branku. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme mnoho štěstí do další bojů.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:55
Poslední akce však ztroskotala na náhozu Lorence a Kopřivnice má téměř utkání v kapse.
58:48
Vlastní branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík (6:7).
58:48
Smolný odskok míčku vyústil ve vlastní branku Ali.
57:35
Od Zouhara teď v osobním souboji soupeř doslova odlétnul.
54:23
Skvělý zisk míčku znamenal další šanci Ali do prázdné branky, ale bohužel stav zůstává nezměněn.
53:13
Timeout FAT PIPE Aligators Klobouky
53:13
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #8 Jan Toman (6:6).
53:02
Rychlý zachraňuje protiútok hostí.
53:-0
Srovnáno je opět v Křenovicích a koncovka utkání bude ještě velmi zajímavá.
52:06
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (6:5).
51:40
Opětovná akce jako u posledního gólu skončila horní tyčkou hostující brány a odrazem před čáru.
49:19
Maty Zouhar dává domácím dvougólový náskok po skvěle sehrané situaci 2 na 1.
49:18
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #40 Pavel Zbořil (6:4).
48:25
Parádně zhraná útočná standartka Ali ztroskotala na bloku hostí.
48:10
Aligtors zvládají oslabení a ihned presují soupeře.
46:53
Rychlý chytá zakončení hostí a drží vedení Ali.
45:57
Vyloučen hráč #35 Viktor Kejík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
45:30
Výhoda pro hosty, Ali půjdou do oslabení.
45:13
Rýchlý skvělým zákrokem vyráží projektiv hostí
44:30
Konstant využil odrazu na středu hriště, obhodil si beka Kopřivnice a chadnokrevně zakončil nad nohu vyjíždějícího gólmana.
44:29
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:4).
44:02
Líznarov šance a následná dorážka Konstanta nebyla úspěšná a stav je stále nerozhodný.
42:35
Defenzíva Ali je pevná a neprůchodná.
41:25
Z protiútoku vyslal POPO jedovatou střeu, ale hostující brankář je neskutečný
40:46
Skvělé uvolnění Konstanta znamenalo jeho pověstné backhandové zakončení, ale blok hostí byl na pravém místě.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:8
40:00
39:11
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #7 Robert Socha (4:4).
38:55
Z kolotoče v obranném pásmu vznikla palebná pozice a přizvednutá střela nedala golmanovi šanci.
38:54
Skvělý výhoz Rychlého a vybojovaný míček dává šanci odfrknout Aligators v oslabení.
38:02
Vyloučen hráč #21 Tomáš Hos družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:42
Perfektní výjezd do mezikruží a mladý Svoboda dává vedení domácím.
34:41
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #16 Tomáš Popovský (4:3).
34:41
A Svoboda vstřílí branku.
33:02
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #8 Jan Toman (3:3).
33:02
Po špatné situaci ve vastním rohu přišla ztráta Aligators a hostujcí hráč s  číslem 10 bleskurychle objel branku a srovnal skóre.
31:40
Ze střelby Klimeše, která poskakoovla po brankové čáře se vyklubal gól a domácí otáčí stav utkání ve svůj prospěch
31:38
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš bez asistence (3:2).
31:38
Kuriózní situace na hřišti, bude z toho branka ?
31:30
Důsledná obrana a souboje 1 na 1 dnes Aligators přináší mnoho míčků na vlastní polovině hřiště.
30:25
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (2:2).
30:25
Svoboda skvěle oklamal soueře v obranném pásmu a z jeho práce pak na druhé straně hřiště těžil již dvougolový strřelec Zbořil.
29:50
Skvěle umístěná rána Lorence skončila na fantastickém branáři hostí.
29:10
Hra se přelévá nahoru dolu.
27:10
Školácká ztráta ve strřeedu hriště Aligators nakonec neznamenala šanci pro Kopřivnici.
26:05
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #99 Adam Klimeš (1:2).
26:05
Domácí se přece jen dočkali. Tlak a množství šancí využil Pavel Zbořil a nechytatelně přes clonu snižuje skóre utkání.
25:53
Nádherný akce do prázdné branky neskočila gólem domácích.
24:53
Zbořilova šance skončila pouze na rukavicích golmana hostí.
24:21
Přesilová hra dává šanci vrátit se domácímu týmu na rozdíl jedné branky.
24:20
Vyloučen hráč #4 Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
24:03
Utkání se hraje ve vysokém tempu a s množstvím soubojů na hraně pravidel.
23:16
Z protiútoku měl obrovskou šanci Zouhar, ale perfektním reflexem se vyznamenal gólman Kopřivnice.
22:49
Rýchlý drží dvoubrankový rozdíl po skvělém zákroku
22:15
Skvělé vypíchnut míčku během napadání si připsal Konstant, šancí však pohrdl Líznar.
21:21
Z první šance domácích však nic není a začíná postupný útok Kopřivnice.
21:00
Aligators musí teď dotahovat dvougólový deficit.
20:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #14 Daniel Opatřil (0:2).
20:34
Už to vypadalo, že hrubku domácích při bránění nikdo nepotrestá, ale Rychlý nebyl schopen míček udržet a z dorážky podruhé inkasuje.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:00
Přemíra agrese vyústila v oslabení Aligators, ti však zkušeně brání a hledají okénka do protiútoku.
18:56
Vyloučen hráč #19 Martin Dlouhý družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:34
Krásnou přihrávkou vybídl Svoboda ke skórování Klimeše, ten však šancí pohrdl.
16:48
Domácí tým rychle získal míček po rozhrávce a přiravuje si šanci na skórování.
16:23
Vyloučen hráč #21 Jan Baďura družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:49
Máme tu výhodu před vyloučením hostí.
15:16
Domácí tým má stále více příležitostí, Marti Veselý v poslední z nich těsně minnul horní víko brány. Jak dlouho ještě vydrží hostující vedení ?
14:29
Roman Svoboda nadvakrát zvládl osobní souboj a vybojoval míček zpět pro Aligator.
13:02
Bedlova otočka bydla skvělá, ale dorážejíí Líznar nebyl včas na místě hostující brána je stále nepokořena.
10:58
Dnešní oslavenec na domácí straně málem potrestal chybu v rozehrávce soupeře, tam byl však postaven poslední úspěšný obránce.
10:12
Domácí tým se dostává do většího klidu na míčku a vtváří si potřebné šance na srovnání.
09:36
Vlčkova rána od poloviny hřišt těsně minula branku a skóre je tak stále nerozhdné.
08:13
Protiútok hostujícího týmu nadvakrát lapil skvělým způsobem domácí čaroděj vmezi tyčemi s číslem 97.
06:31
Martin dlouhý zvládl skvěle osobní souboj ve vlastním rohu a zisk míčku znamenal rychlý protiútok. Rána však nebyla dostatečně přesná.
05:19
Projektil Kejíka skončil pouze v rukavicích brankáře Kopřivnice
04:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #8 Jan Toman (0:1).
04:27
Perfektní uvolnění na středu využil hosující hráč a vsítil tak úvodní branku dnešního utkání.
03:56
Nepřesnou rozehrávku domácích nebyl schopen potrestat hostující hráč s číslem 5.
02:47
Tlak Aligator skončil ztrátou v útočném pásmu a kontrolou hoatí.
02:21
Obrovskou šanci Líznara vychytal hostující brankář.
00:40
Úvodní střídání má v režii domácí tým.
00:01
Začátk utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Michal Bartoň; hráči v poli: Jan Baďura, Jiří Toman, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Ondřej Lorenc, Pavel Zbořil, Tomáš Jedlička, Filip Konstant