7:1
3:1
- : -

FAT PIPE Aligators Šitbořice - TJ Jablonné nad Orlicí 12:3
13. Pavla Buráňová, 14. Pavla Buráňová, 21. Tereza Lengálová, 23. Pavla Buráňová, 25. Anna Hanusová, 31. Petra Drápalová, 36. Tereza Lengálová, 36. Anna Hanusová, 39. Kateřina Vokálová, 47. Petra Drápalová, 48. Martina Horáková, 52. Hana Havířová - 8. Jitka Dostálková, 28. Marie Gabrisová, 42. Marie Gabrisová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Jakub Cigl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 9 - Monika Rubešová 36; po třetinách: 2:1, 7:1, 3:1;
Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Zápas podle našich představ a plánu. V první třetině jsme potřebovali nějaký čas na rozehrání a dostání se do zápase, několikrát jsme měli více štěstí. Od druhé třetiny jsme zápas kontrolovali a došli si k vytouženým bodům. I přes výsledek bych chtěl pochválit hostující golmanku, za skvělý výkon. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů!
Komentář hostů Bilockij Dmitrij (Trenér):
Dnešní zápas nebyl podle našich představ. Dnes zasloužený výsledek. Bohužel nám vypadlo spoustu holek a v 9 to byl složítý úkol. Děkuji soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
57:45
Dnešnímu utkání přihlíží 32 diváků
51:45
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #21 Hana Havířová, asistoval #7 Gabriela Hamplová (12:3).
51:45
Havířová si připisuje první branku v 1. lize žen a zvyšuje na 12:3
47:56
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #69 Martina Horáková bez asistence (11:3).
47:56
Horáková po návratu dává branku a zvyšuje náskok domácích
46:37
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #29 Petra Drápalová, asistoval #2 Petra Ondráčková (10:3).
46:37
Drápalová zvyšuje už na 10:3
41:13
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová bez asistence (9:3).
41:13
Váňová teď nasadila sprint jako prime Mbappé, na Gabrisovou to bohužel nestačilo a ta upravuje skore na 9:3
40:10
Vokálová sebrala balonek a šla sama na hostující golmanku. Bránu však neohrozila
38:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #17 Kateřina Vokálová, asistoval #16 Tereza Lengálová (9:2).
38:00
Lengálová našla přihrávkou z rohu volnou Vokálovou a ta nekompromisně zvyšuje na 9:2
35:43
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #19 Jana Kubalíková (8:2).
35:17
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #17 Kateřina Vokálová (7:2).
27:55
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #23 Marie Gabrisová, asistoval #18 Sabina Mikysková (5:2).
27:55
Hosté z první šance ve druhé třetině snižují na 5:2
27:05
Dobr centr od Horákové , který Drápalová bohužel pro domácí nezvládla zpracovat
24:30
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #28 Anna Hanusová, asistoval #10 Sabina Mátlová (5:1).
22:57
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #8 Iva Váňová (4:1).
22:57
Buráňová kompletuje hattrick. Znovu nekompromisně pod víko a domácí vedou 4:1
20:28
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #21 Hana Havířová (3:1).
20:28
Ideální start do druhé třetiny pro domácí, Lengálová se z osy nemýlila a zvyšuje na 3:1
17:03
Krásná kombinace po ose Váňová - Buráňová - Lengálová, poslední jmenovaná trefila však pouze tyč
16:24
Lengálová se vytočila z rohu, ale bohužel pro domácí netrefila zařízení
13:14
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #17 Kateřina Vokálová (2:1).
13:14
Buráňová otáčí skore, Vokálová poslala naslepo přihrávku do ohňe a nejlépe se zorientovala právě Buráňová a domácí vedou 2:1
12:02
Branku družstva FAT PIPE Aligators Šitbořice vstřelil #6 Pavla Buráňová, asistoval #28 Anna Hanusová (1:1).
12:02
Domácí srovnávají, Hanusová sklepla balonek na volnou Buráňovou a ta zametla za hostující golmanku
07:33
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil #5 Jitka Dostálková, asistoval #14 Ivana Šilarová (0:1).
07:33
A je tu první gol zápasu, nahození z půlky hřiště propadlo až za Kulíškovou a hosté vedou 1:0