1:3
3:4
- : -

ACEMA Sparta Praha - Tatran Střešovice 4:8
28. Michal Pažák, 50. Lukáš Ujhelyi, 52. Matěj Čermák, 60. Lukáš Ujhelyi - 16. Dalibor Švéda, 23. Jonáš Kreysa, 24. Filip Eliáš, 34. Jonáš Kreysa, 43. Jonáš Kreysa, 45. Jakub Kolísko, 58. Matěj Havlas, 59. Adam Tlapák; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 526; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - Lukáš Kříž 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:4;
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:52
Uhelyi dorážkou ještě kosmeticky upravuje skóre, ale Tatran ovládne poslední utkání základní části!
59:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #89 Mikuláš Krbec (4:8).
58:40
Beneš teď skvělým přesunem zahránil domácí od 9. branky.
58:20
Nekompromisní Tlapák vymetl všechny pavučiny v levém horním rohu domácí brány a už začíná být jasné, že si hosté jdou pro vítězství.
58:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #16 Martin Mühlfait (3:8).
58:11
Ujhelyiho přihrávka na Čermáka moc rychlá a Sparta ztrácí.
57:37
Sparta opět v 6.
57:25
Jen 8 sekund tentokrát hostům stačilo aby využili zbytečné chyby Sparty a opět tu máme čtyřbrankový rozdíl.
57:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #28 Jakub Kolísko (3:7).
57:18
Tak tohle bude asi domácí hodně mrzet. Košir při pokusu o únik jednoho z hostujících hráčů nedovoleně fauloval a Sparta jde do oslabení.
57:17
Vyloučen hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
56:00
Sparta to zkouší v 6!
55:01
Po seknutí do ruky Kříže probouzí fanoušky v hale domácí moderátor a atmosféra dnešního šlágru nabírá na obrátkách.
54:10
Tempo hry se decentně zklidnilo a oba týmy čekají na vzájemné chyby.
53:22
Skvělá příležitost pro Zouzala, který střílel do sedícího Kříže, bohužel však střelu neseřídil a trefil přímo hruď gólmana Tatranu.
51:49
Pozor pozor, máme zaděláno na drama! Výstavním výhozem gólman Beneš našel zabíhajícího Čermáka, který se střelouna vzdálenější tyč nemýlil.
51:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #30 Martin Beneš (3:6).
51:17
Poslední gól byl pro Spartu masivní impulz a mnohem aktivněji teď bojují o každý balonek, ale Kříž zatím drží hostující naděje.
49:40
Podruhé v utkání v hale zhasínají světla! Ujhelyi se ztratil hostujícím bekům na středu hřiště, z první propálil Lukáše Kříže a domácí se ještě snaží dostat zpátky o zápasu.
49:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #81 Matěj Čermák (2:6).
48:32
Domácí fanoušci zřejmě cítí mírnou odevzdanost svého výběru a snaží se je tak vyhecovat pokřikem "Ještě to zkuste.".
48:06
Tentokrát nám na stolku málem přistál domácí Ujhelyi.
46:54
Domácí teď už na hřišti působí dost opařeně a na jejich straně ubývá útočných šancí.
44:26
Další nádherná souhra hostí a Sparta ztrácí už 5 gólů! Akce přes 3 hráče a volný střed hřiště v předbrankovém prostoru skončila na holi Kolíska a ten z první pohotově zamířil do odkryté části Benešovy klece.
44:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #35 Marek Beneš (1:6).
43:25
Hosté jsou v plném počtu a rovnou mají výhodu přesilovky 5 na 3.
42:26
Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:08
Domácí teď získali klíčovou možnost zvrátit utkání, kterou ale ostudně zahodili do koše. Nejprve se zbytečně nechal vyloučit Juha a hru 4 na 4 lépe využili hosté.
42:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #28 Jakub Kolísko (1:5).
41:56
Vyloučen hráč #10 Josef Juha družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
41:25
Do akce se hnal Kareš, ten byl ale nedovoleně atakován Sládečkem a Sparta si podruhé zahraje přesilovku.
41:24
Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
41:07
Hned od začátku třetiny si hru opět kontroluje Tatran a drží se v útočném pásmu.
40:01
I třetí třetinové úvodní buly pro hosty.
37:02
Pohledná střela Prunera pouze proletěla kolem hostující brány.
36:00
Atmosféra v Unyp Aréně dnes pořádně vře, utkání v hale přihlíží 406 diváků!
34:44
Koširovi se nabízel na další křižnou přihrávku Zouzal, v zakončení se mu ale letící míček nepodařilo trefit.
33:27
Na útočné polovině hostí skoro fatálně zaváhal Kříž při lovení míčku z boční sítě, hra se ale ukázkovým stylem překlopila na druhou stranu hřiště a Tatran se vrací do tříbrankového vedení.
33:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #79 Martin Pánek (1:4).
32:01
Hosté už teď ale znovu kontrolují hru, prozatím ze své obranné poloviny.
31:37
Balonek se přelévá ze strany na stranu jako písek v přesýpacích hodinách.
29:56
Eliáš teď zkoušel ze vzduchu přeťuknout Beneše, zákrok broznového medailisty z posledního mistrovství byl ale mnohem výstavnější.
28:23
Domácí jsou zpět ve svém tempu z první třetiny a dostávají se více na balonek. Nadále je ale u Sparťanů vidět nervozita, která občas vyústí v nedovolený zákrok.
27:03
Série sparťanských neštastných akcí je u konce! Ujhelyi využil zaváhání obrany Tatranu, křižnou přihrávkou našel Pažáka a ten nedal Křížovi žádnou šanci.
27:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (1:3).
25:31
Velká možnost pro Spartu! Opuštěný balonek se toulal před odkrytou svatyní Kříže, ke smůle domácích se k němu ale jako první dostal Tlapák.
24:44
Tatran je teď na koni, od poslední branky se domácí na míček téměř nedostali a Beneš teď musel likvidovat další pokus.
23:45
Tatran pokračuje v cestě za Prezidentským pohárem! Třetí branku utkání zaslouženě přidává Eliáš.
23:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #37 Matěj Havlas (0:3).
22:41
Nádherná akce Kreysy! Útočník Tatranu získal na středu hřiště u mantinelu míček a poté pohodlně zakončil na bližší tyč pod Benešovu ruku.
22:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (0:2).
22:19
Pokus o akci Matěje Čermáka skončila doslova na Martinu Benešovi.
20:55
Eliáš teď po pěkné přihrávce od Beneše zkoušel kličkovanou, na domácího gólmana ale nevyzrál.
20:01
I ve druhé třetině patří úvodní buly hostům.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
18:23
Fantastický Lukáš Kříž! Domácí se hnali do přečíslení 3 na 2, ale Ujhelyi nedokázal zpracovat rychle balon a hostující gólman tak mohl předvést své kvality.
17:16
Hra se teď mírně překlopila na stranu Tatranu a Sparta nyní rozvážněji rozehrává ze své poloviny.
15:57
Švéda otevírá brankový účet dnešního utkání! Jednoduchá akce hostů dovolila Švédovi najít si prostor na středu hřiště před velkým brankovištěm a pohodlně nehlídaný zakončil za Benešova záda.
15:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #87 Dalibor Švéda, asistoval #35 Marek Beneš (0:1).
14:19
Florbal dnes ve Vysočanech musí být zatím pro oko diváka zajímavý, gólmani sice nemají moc zákroků ale o akce na obou stranách není nouze.
12:33
První nebezpečná akce utkání! Fišer ztratil balon na mantinelu a domácí tak museli čelit přečíslení a pohledné akci Tatranu, jejíž konec ale pro hosty nebyl úspěšný a skončil pouze za mantinelem.
10:57
Další střela Sparty končí pouze v bloku obrany Tatranu.
10:01
Fair play gesto od Pažáka, který nyní i přes závar před vlastní bránou podal zpět hůl Benešovi, který ji ztratil v osobním souboji.
08:58
Neidentifikovatelný hráč Tatranu nyní měl hodně blízko k přistání na stolek pořadatelů po souboji s Milanem Garčarem.
07:09
Hra se v poslední minutě mírně uklidnila, Sparta se z vlastního pásma snaží vymyslet efektivnější způsob forčekingu.
05:33
Po delší době se ke střele dostává i Marek Beneš, Kuchynka jeho střelu blokuje za bránu Martina Beneše.
04:16
I napodruhé Ujhelyi neúspěšný a Tatran úspěšně zvládá početní nevýhodu.
03:44
Juhův pokus blokuje Čemrák.
03:15
První střela Sparty z hole Ujhelyiho, Kříž vyráží.
02:17
Sparta početní výhodu nezačíná vůbec dobře, hned po rozehrávce ztrácí a dopředu mohl jít Marek Beneš.
02:16
Vyloučen hráč #26 Ondřej Sádlo družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
01:35
Uvidíme první přesilovku po sekání Tatranu, Sparta zatím drží výhodu.
00:52
Havlas se pokoušel o první střelu utkání, která skončila pouze na tělech domácích obránců.
00:01
Úvodní buly utkání pro Tatran.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Lukáš Kříž; hráči v poli: Filip Eliáš, Bohumil Piskáček, Matěj Havlas, Dalibor Švéda, Marek Beneš
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Adam Kuchynka, Lukáš Ujhelyi, Michal Pažák, Matěj Čermák, Mikuláš Krbec
00:00
Krásné nedělní odpoledne, vítejte u závěrečného šlágru Superligy, v Unyp Aréně se dnes utkají týmy ACEMA Sparta Praha a Tatran Střešovice. Mé jméno je Jan Pauček a dnes Vás budu tímto zápasem provázet. Přeji příjemné počtení.