2:1
6:0
- : -

FBK Jičín POHODA TEAM B - IBK Hradec Králové B 10:1
2. Šárka Chlumská, 14. Lucie Tomášková, 22. Kateřina Rozsypalová, 26. Lucie Tomášková, 31. Kateřina Rozsypalová, 31. Adéla Kmošková, 31. Jana Kořínková, 32. Adéla Kmošková, 34. Adéla Kmošková, 37. Lucie Tomášková - 30. Eliška Buchalová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - David Richter; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Ladislava Špíglová 26 - Nikola Plachetková 31; po třetinách: 2:0, 2:1, 6:0;
45:00
Střely ve 3. části: 11:7
45:00
36:57
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #3 Lucie Tomášková bez asistence (10:1).
33:26
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #10 Adéla Kmošková, asistoval #3 Lucie Tomášková (9:1).
31:09
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #10 Adéla Kmošková, asistoval #27 Pavlína Droznová (8:1).
30:52
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #7 Jana Kořínková, asistoval #8 Hana Novotná (7:1).
30:42
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #10 Adéla Kmošková, asistoval #33 Ladislava Špíglová (6:1).
30:11
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová bez asistence (5:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 16:11
30:00
29:10
Branku družstva IBK Hradec Králové B vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #25 Kristýna Rejmanová (4:1).
25:12
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #3 Lucie Tomášková, asistoval #19 Lea Petrgálová (4:0).
25:12
Krásný gól
24:13
Vyloučen hráč #7 Lucie Linhartová družstva IBK Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
21:53
gól přes tyčku.
21:52
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #6 Kateřina Rozsypalová, asistoval #3 Lucie Tomášková (3:0).
01:14
Branku družstva FBK Jičín POHODA TEAM B vstřelil #18 Šárka Chlumská bez asistence (1:0).
01:14
Máme tu první gól
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a David Richter.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové B: brankář: Nikola Plachetková; hráči v poli: Markéta Součková, Kristýna Rejmanová, Eliška Buchalová, Lenka Řezníčková, Martina Luštincová