2:1
1:1
- : -

FbC Jazzmani Žatec - TJ Lokomotiva Louny-STARNET 5:3
6. Jan Čermák, 20. Jan Čermák, 37. Viktor Milyan, 39. Ondřej Hanuš, 60. Ondřej Hanuš - 20. Jaroslav Bielik, 37. Aleš Linka, 42. Aleš Linka; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Kešner; vyloučení: 6:3; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Denis Ali 31 - Václav Frajt 29; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:1;
Komentář domácích Votava Tomáš (Trenér):
Z vítězství radost moc nemáme, bylo to mdlé a nechávali jsme soupeře hrát skoro celý zápas v početní výhodě. Ale na to se historie neptá. Ze zisku tří bodů máme dvojitou radost, první vítězství a hned proti Forze Louny. Region nás sice čeká jistě, ale cíl byl splněn. Do konce soutěže zbývají ještě 4 útkání tak celé družstvo chce navázat na slušné výsledky v poslední době a ještě bodovat. Pokud si hráči nezažijí vyhecovaná utkání, nebudou vědět jak reagovat a pokud staré páky nenaučí mladé pušky hrát, tak to přinese stejný výsledek. Dramatické utkání se zaslouženým vítězstvím pro domácí. Howk.
Komentář hostů Lindner Jiří (Trenér):
Jestli mají domácí z takového vítězství radost, tak jim gratuluju. Chtěl bych poděkovat všem svým hráčům, kteří se dnes mohli zůčatnit, i s béčkem jsme dnes tlačili 60 minut spoupeře na jeho polovině, domácí, bohužel za použití všech možných i nemožných prostředků, body ubránili. Ali, chytal jsi dobře. FORZA LOUNY!!!
60:00
Střely ve 3. části: 10:16
60:00
59:59
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš bez asistence (5:3).
59:59
Hanuš na středu plácnul backhandem do balónku a ten se na poslední chvíli dokutálel do brány.
59:10
Linka předvádí další střelu, tentorát do tyčky.
57:30
Linka mířil střelu do prázdné brány, ale Ali do střely strčil ruku a balónek vyrazil.
57:27
Vyloučen hráč #17 Bedřich Mojžíš družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hrubost.
56:35
Živčák netrefil balónek před prázdnou bránou.
55:19
Nejprve lounští zastavili útok žateckých a hned na to naopak.
52:20
Čermák sebral balónek lounskému obránci a vyrazil na bránu, jeho střela ale trefila břevno.
51:12
Balónek Alimu poskakoval v rukou jako horký brambor.
49:46
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za špatné střídání.
47:07
Frajt jen tak tak chytil balónek.
45:54
Linka byl připravený střílet do prázdné brány, ale Ali o něm věděl a míček mu sebral.
44:28
Ali předvedl perfektní zákrok proti střele Linky.
43:23
Ali vyhodil balónek až na druhou stranu hřiště.
42:25
42:20
Brunclík zblokovat tvrdou střelu lounského obránce.
41:24
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #2 Jiří Klokočník (4:3).
40:56
Láník se snažil prokličkovat mezi domácími, ale Hanuš mu míček sebral a rozeběhl se na bránu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Louny.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:8
40:00
39:51
Vyloučen hráč #28 Petr Havlík družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
38:34
Vyloučen hráč #14 David Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #15 Ondřej Hanuš, asistoval #72 Jan Čermák (4:2).
38:05
Hanuš ukázkově vymetl pavučinku v rohu Frajtovy brány.
36:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #12 Aleš Linka, asistoval #14 Michal Fürstl (3:2).
36:56
Ali se nestihl dostatečně rychle přesunout a Linkovi se tak povedlo nacpat balónek do branky těsně kolem tyčky.
36:50
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #69 Viktor Milyan, asistoval #15 Ondřej Hanuš (3:1).
36:25
Burda běžel sám na Frajta, ten se ale ani nehl a míček ho trefil do hrudi.
35:29
Hanušova střela se otřela o ruku Frajta.
34:44
Vyloučen hráč #6 Radek Ložan družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za bránění ve hře.
34:44
Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nesportovní chování.
34:40
Balónek se motal kolem Aliho brány, ale žádná pořádná střela z toho nebyla.
31:37
Frajt byl připraven na Hanušovu střelu.
30:43
Burda trefil letící balónek, ale Frajt si s ním poradil.
29:18
Tak si hráči ověřili, že dveře od únikových východů se opravdu otevírají.
29:03
Ali čekal Bielikovu střelu z otočky.
28:00
Milyan V. vystřelil z poloviny hřiště, ale balónek letěl půl metru vedle.
25:54
Vyloučen hráč #69 Viktor Milyan družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra na zemi.
23:24
Čížek se pokusil nahrát balónek před branku domácích, ale k jeho spoluhráči už se balónek nedokutálel.
21:33
Brunclíkova střela z otočky mířila těsně vedle brány.
20:44
Na straně domácích se ozývá tyč.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Louny.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:56
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #69 Viktor Milyan (2:1).
19:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET vstřelil #27 Jaroslav Bielik, asistoval #7 Lukáš Láník (1:1).
19:29
Tesárek si prokličkoval mezi obránci Žatce a nakonec přihrál Bielikovi, který vymetl šibenici.
17:22
Milyan V. ztratil balónek na středu, ale Lounští se stáhli a šli vystřídat.
16:17
Vyloučen hráč #12 Aleš Linka družstva TJ Lokomotiva Louny-STARNET na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:45
Čermák se pokusil nahrát svému spoluhráči na střed hřiště, míček ale skončil na holi protihráče.
13:23
Čermákova střela se odrazila od břevna na zem, ale za brankovou čáru se balónek nepodíval.
11:59
Velká šance Loun na vyrovnání zůstává neproměněná.
09:40
Milyan trefuje jen boční síťku Frajtovy brány.
08:43
Ali vychytal střelu a několik následujících dorážek a udržel tak svůj tým ve vedení.
05:14
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #72 Jan Čermák, asistoval #16 Matěj Živčák (1:0).
05:14
Čermák si naběhl pro crossovou přihrávku a míček po zemi poslal za brankovou čáru.
03:57
Aliho výhoz zastavil až obránce Loun.
03:12
Klokočník střílí nad.
02:15
Zatím se ani jednomu z týmů nedaří udržet se na balónku.
00:15
Zápas teprve začal a Louny už si připisují první střelu.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrávají Louny.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Chleborád a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny-STARNET: brankář: Václav Frajt; hráči v poli: Milan Čížek, Radek Ložan, Michal Fürstl, Jiří Klokočník, Aleš Linka
00:00
Line-up domácích FbC Jazzmani Žatec: brankář: Denis Ali; hráči v poli: Aleš Kopecký, Bedřich Mojžíš, David Milyan, Matěj Živčák, Jan Čermák