0:4
1:5
- : -

KM automatik FBK Jičín - TJ Sokol Královské Vinohrady B 2:9
6. David Hanuš, 49. Richard Iltis - 22. Vít Neuman, 32. Jakub Novák, 32. Dalibor Nigrin, 33. Jakub Záň, 47. Jakub Záň, 51. Petr Blažej, 52. Chi Hieu Nguyen, 53. Matěj Špaček, 60. Jan Švejda; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 8:4; využití: 0:3; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Líbal 20, Matěj Kraušner 8 - Tomáš Hájek 21; po třetinách: 1:0, 0:4, 1:5;
Komentář domácích Schreier Michal (Trenér):
Hosté dneska byli lepším týmem. Máme co zlepšovat. Děkujeme za zápas a soupeři přejem šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Nigrin Dalibor (Trenér):
Až na úvodních 10 minut jsme soupeře přehrávali a zaslouženě zvítězili. Děkujeme soupeři a pořadatelům za zápas a držíme palce do zbytku sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 11:13
60:00
59:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda, asistoval #3 Vít Neuman (2:9).
59:10
Vyloučen hráč #8 Jakub Novák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za vražení zády.
55:26
Vyloučen hráč #65 Tomáš Matys družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
53:44
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
53:44
Vyloučen hráč #83 Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #8 Jakub Novák (2:8).
51:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #70 Chi Hieu Nguyen, asistoval #64 Matěj Špaček (2:7).
51:16
Už k tomu nemám, co dodat, dámy a pánové.
50:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #2 Dalibor Nigrin (2:6).
50:50
Vyloučen hráč #27 Vojtěch Haken družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
50:50
Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
48:24
Domácí Ríša Iltis překonal hezkou střelou hostujícího kasaře po nahrávce z obrany od Máci Jeřábka.
48:23
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #26 Richard Iltis, asistoval #3 Marcel Jeřábek (2:5).
47:34
Hostující Nguyen střelou zaměstnal domácího gólmana, který pak neměl šanci reagovat na Žáně, který byl zcela nehlídán...
46:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (1:5).
45:43
Kraušner předvádí výkony jak Dominátor v Naganu!
44:53
Hezký pokus o freestyle od Tondy Matyse.
44:32
Vojtěchovi Hakenovi upadlo tělo.
42:07
Hned z úvodu třetiny se dobře zapsal domácí gólman Matěj Kraušener, který krásně chytil přízemní střelu hostí.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #32 Matěj Kraušner družstva KM automatik FBK Jičín
36:00
Domácí přečkali oslabení bez inkasovaného gólu.
33:18
Vyloučen hráč #33 Michal Schreier družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za špatné střídání.
32:44
32:22
V rychlém sledu domácí inkasovali dva góly. V oslabení je nejdříve překonal Novotný a potom využil nekoncentrovanosti po úvodní buli Nigrin.
31:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #2 Dalibor Nigrin bez asistence (1:3).
31:41
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Jakub Novák, asistoval #52 Jakub Záň (1:2).
30:18
Vyloučen hráč #26 Richard Iltis družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
30:18
A znova přichází na scénu student školy Čar a kouzel v Bradavicích. Ten Líbal je prostě čaroděj!
28:51
Toník Matys krásně prostrčil přes dva hostující na Richarda Iltise, ten však neměl přesnou mušku.
28:03
Nebezpečná střela Davida Hanuše, hostující gólman však dobře začapal.
27:11
Všechny přesilovky na obou stranách dopadly nezdarem. Skóre se nemění.
24:46
Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za hrubost.
24:13
Dvojitá přésa, jdeme!!!
24:04
Vyloučen hráč #47 Jan Otta družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
24:03
Domácí Dave Hanuš vymotal na půli hřiště hostující dva plejery a ty ho za odměnu zfaulovali.
23:47
Vyloučen hráč #16 Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
21:59
Hosté po povedené akci srovnali na 1:1. Hostující Nigrin našel na středu hezky postaveného Neumana a ten skóroval.
21:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #3 Vít Neuman, asistoval #2 Dalibor Nigrin (1:1).
14:38
Hosté teď měli velkou šanci, naštěstí pro domácí neproměnili.
13:11
A je to tu zase, objevil se nám na hřišti Petr Mazanec.
12:15
Domácí jsou pod zámkem.
11:00
Domácí Líbal zaklel svou bránu, díky bohu. Už nám zazvonila podruhé tyčka.
10:10
Trenér domácích se tváří trochu přísně. A mimochodem zdravím nejkrásnější fanynku Páju Lachmanovou domů :).
09:02
Únik domácího Davida Hanuše skončil krásnou střelou, kterou bohužel kasař hostí vyčapal.
08:01
Domácí Peťa Líbal teď v bráně začaroval jak Harry Potter.
07:15
Vyloučen hráč #3 Marcel Jeřábek družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
05:34
Ze standardní situace domácí udeřili! Matys popostrčil děravý nesmysl na Hanuše a ten přesně zavěsil.
05:33
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #34 David Hanuš, asistoval #65 Tomáš Matys (1:0).
03:45
Střely domácích teď lítají na bránu hostí. Jen se zatím žádná neuchytila.
02:50
Domácí Tomik Valkounu v dobré šanci. Bohužel pro domácí to nedopadlo.
01:32
Utkání začalo zostra. Mohli jsme vidět nebezpečnou střelu domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Dalibor Nigrin, Vojtěch Trčálek, Vít Neuman, Petr Blažej, Jan Švejda
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Petr Líbal; hráči v poli: Marek Hubaček, Tomáš Valkoun, Marcel Jeřábek, Richard Iltis, David Hanuš