1:1
0:0
- : -

FBC Slavia Praha B - Floorball Club FALCON B 4:1
3. Martin Fojtík, 9. Martin Fojtík, 11. Martin Fojtík, 22. Matyáš Melíšek - 14. Ondřej Veselý; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Alexander McIntosh; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Petr Kabelka ? - Martin Vocílka ?; po třetinách: 3:0, 1:1, 0:0;
36:00
Střely ve 3. části: 9:7
36:00
35:20
Ouuu co se to teď stalo! Matyáš Melíšek málem dostál svých stastistika takřka vstřelil další gól!
34:33
Hostou jsou opět v šesti!
34:20
.........už se to nese !
34:01
Slavia zkušeně drží míček na svých holích a kombinuje na útočné polovině.
32:50
Hula hop a brankář je zpět v bráně.
32:10
Hosté hrají bez brankáře.
31:58
Slavia dvojnásobnou přesilovou hru nevyužívá!
31:12
Timeout Floorball Club FALCON B
30:22
Hosté se drží zuby nechty!!!
29:45
Domací si vyzkouší dvojnásobnou převahu v poli!
28:56
Vyloučen hráč #17 Josef Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
28:56
Vyloučen hráč #23 Antonín Dalibor družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání.
28:20
21:13 je aktuální poměr střel na branku.
27:50
Martin Fojtík si chtěl vyměnit role se svým dnešním dvorním nahravačem MIstrem Otáhalem, který bohužel netrefil nabízenou střelu na teč.
25:59
Mezi tím než jsem napsal předešlý komentář, letělo na branku asi 497 střel.
25:02
Matěj Vráblík mohl skoro slavit kuriózní gól přes celé hřiště - chápejte nechtěně - pas přes celé hřiště směřoval na Mistra Otáhala, který bohužel / bohudík ? nezvládl zkrotit míček, který téměř propadl za záda hostů !!! Kdo tu nebyl NE U VĚ ŘÍ :D
24:00
24:00
Máme za sebou zajímavou druhou část zápasu, kdy se více do hry doslato družstvo hostů. Nízká efektivita je nepustila k většímu snížení rozdílu ve skóre.
24:00
Střely ve 2. části: 7:6
24:00
23:55
Tomáš Sekyrka se krásně protáhnul po pravém křídle, situaci ale nevyužil naplno a místo nahrávky na volného JIrku Sedláčka ztrácí míček!
21:05
Hosté nezvládli přerušit hru - nebylo jim dovoleno - a inkasují z ponechaný výhody před vyloučením. Záhadnou branku střílí Matyáš Melíšek!!!
21:04
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #74 Matyáš Melíšek, asistoval #17 Martin Fojtík (4:1).
21:00
Bude se vylučovat! FBC Slavia Praha si zahraje dnešní druhou přesilovou hru. Momentálně stále kombinuje bez přerušení!
20:10
Matyáš Melíšek se dostal ke střele, kterou bohužel neusměrnil mezi tyče!
17:00
Mezi tím se Falconi dostali více dohry. Několikrát nebezpečně ohrozili branku domácích! Však bez úspěchu. Již nabíhající úsměvy hostů srazil zpět do vodorovné polohy Kábls!!! Díky PeTře!!!
16:10
Omlouvám se. Povinnosti mě odveleli porovnat pár zmuchlaných maňťáčků.
14:00
Hosté využívají přesilovou hru a snižují na 3:1.
13:54
Branku družstva Floorball Club FALCON B vstřelil #73 Ondřej Veselý, asistoval #23 Antonín Dalibor (3:1).
13:27
Vyloučen hráč #75 Matěj Vrablík družstva FBC Slavia Praha B na 2 minuty za hrubost.
13:20
BUde se vylučovat. Tentokrát na straně domácích!
13:00
Hráči FBC Slavia Praha kladou svá těla do každé střely. Neskutečný morál!
11:35
Falconi snad poprvé v zápase ohrozili branku domácího celku. Petr Kabelka byl ale důrazně proti změně skóre!!!
10:32
Martin Fojtík střílí HATTRICK !!!
10:31
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (3:0).
10:20
Falconi kombinují na útočné polovině.  Bez efektu...
08:36
Slavia přesilovou hru proměňuje po trpělivé kombinaci, na jejímž konci po ideálním pasu od Mistra Otáhala střílí MARTIN !!! FOJTÍK !!!
08:35
08:20
Přesilovou hru rozehraje první formace!
07:57
Vyloučen hráč #34 Dominik Vališ družstva Floorball Club FALCON B na 2 minuty za sekání.
07:57
Bude se vylučovat. FBC Slavia Praha si zahraje přesilovou hru!
07:30
Tato střela nemohla brankáře domácího celku nijak ohrozit.
07:00
Hra se dostává do otáček. Hosté bojují s nepříznivým vývojem zápasu.
05:45
Jakub Puciow neuspěl s dorážkou z bezprostřední vzdálenosti!
05:10
Matyáš Melíšek blokuje střelu ze střední vzdálenosti!
04:02
Martin Fojtík opět ve velké šanci. Brankář hostí však nedopustil změnu ve skóre!
02:03
02:03
Skvělé. První formace se prosazuje ze druhé střely na branku! Martin Fojtík dostal spoustu prostoru, což pro borce jeho formátu může znamenat pouze jedno - GÓÓÓÓL!
01:34
Jirka Sedláček se efektivně protáhl po pravé straně. Střela byla zblokována!
00:51
Máme za sebou první okamžiky zápasu. Zatím bez střely na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů Floorball Club FALCON B: brankář: Martin Vocílka; hráči v poli: Prokop Váňa, František Steinbauer, Ondřej Veselý, Dominik Vališ, Vojtěch Ších
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha B: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Jakub Procházka, Matěj Vrablík, Jakub Puciow, Ondřej Otáhal, Martin Fojtík
00:00
Dobrý večer vážení diváci. Vítám Vás u dohrávky zápasu mezi FBC Slavia Praha vs. Floorball Club FALCON B.
00:00
Dnes očekáváme urputný boj o body do tabulky. Pevně věřím, že útočné řady domácích borců navážou na své výkony z předešlých zápasů a seberou všechny body!