1:1
2:1
- : -

FBC Slavia Praha B - FAT PIPE FLORBAL CHODOV C 5:4pn
6. Martin Fojtík, 23. Jakub Procházka, 25. Jakub Kamberský, 28. Martin Fojtík, N Martin Fojtík - 1. Martin Blažek, 12. Martin Blažek, 20. Martin Hošek, 30. Martin Hošek; rozhodčí: Dominik Dolejš - Šimon Kořínek; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Petr Kabelka ? - Lukáš Pouska ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1;
47:59
Domácí vyhrajávají v zápase v pěkném tempu, který vyvrcholil samostatnými nájezdy.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #44 Josef Světlý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #26 Jakub Procházka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #18 Filip Malík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #17 Martin Fojtík a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C hráč #22 Tomáš Pouska , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha B hráč #33 Ondřej Otáhal a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
Střely ve 3. části: 9:8
36:00
33:50
Kábls drží červenobílý prapor a chytá jednu střelu za druhou !
33:00
Domací nyní kombinovali na útočné polovině, zakončení nepřišlo.
32:13
Hra se nyní přelévá z jedné strany na druhou!
31:20
Puci zkoušel štestí z levé strany. Netreju se mezi tři tyče.
30:15
Závar před brankou hostí bohužel nekončí kýženou brankou! Sakra tref tu bránu!
29:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #17 Martin Kovář (4:4).
29:05
Chodov se postupným útokem prokombinoval k bohužel pěkné brance.
28:47
Slavia deptá soupeře klidnou rezehrávkou.
27:33
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #26 Jakub Procházka (4:3).
27:33
Domáci Borci otáčejí zápas. Po vybojovaném souboji v rohu hřište střílí Fojťas krásný gól nad rameno brankáře!
25:57
Chodov v další šanci. Střela byla zblokována!
24:36
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #87 Jakub Kamberský, asistoval #16 David Laho (3:3).
24:36
A máme to tady. Moje přání vyslišel Kamby a po pěkné přihrávce srovnává v přesilové hře!
24:00
24:00
Střely ve 2. části: 8:7
24:00
23:00
Vyloučen hráč #29 Jakub Špalek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání.
23:00
Slavia hraje v krátkém čase druhou přesilovou hru. Pojďme ji využít!
22:30
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #26 Jakub Procházka, asistoval #33 Ondřej Otáhal (2:3).
22:30
Tak přeci jsme se dočkali! V přesilové hře udeřil KUba Procházka!!!
21:30
Vyloučen hráč #18 Filip Malík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C na 2 minuty za sekání.
21:30
Radost Chodova zchladit skvělým zákrokem Kábls! Díky Péťo!
20:20
Domácí borci by potřebovali vstřelit branku!
19:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #42 Martin Hošek, asistoval #44 Josef Světlý (1:3).
19:13
Z protiútoku udeřil Chodov z levé strany hřište.
19:02
Tomáš Sekyra vystihnul rozehrávku Chodova. Bohužel byl hned vzápětí dostoupen dvěma hráči. Škoda, třeba příšte Tome.
17:25
Zblokovaná střela Chodova ze střední vzdálenosti.
17:00
Chodov kombinuje na útočné polovině, leč bez zakončení.....
16:25
Kamby netrefuje o milimentry levou část branky!
15:40
Chodov neméně dobře kontroval v rychlém protiútoku. Očividně je to jejich dnešní hlavní taktika - vyčkávat a udeřit do otevřené obrany.
14:30
Domácí borci kombinují na vlastní půlce a čekají na vhodný okamžik přechodu do útoku, ze kterého vyústila pěkná střela, která skákala po brankové čáře !!!
12:00
12:00
Střely v 1. části: 5:8
12:00
11:59
Mezi tím, než se vyřešil problém mezi klávesnicí a PC stihli hosté stihli dvakrát vstřelit branku. Skoro až osudově to bylo z první a poslední střely ve třetině. Domácí srovnali po přechodném útoku po kombinaci v rohu hřiště.
11:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #17 Martin Kovář (1:2).
11:13
Dámy a pánové! Dobrý večer. Vítám Vás u dohrávky zápasu mezi FBC Slvia Praha B vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV C.

05:39
Branku družstva FBC Slavia Praha B vstřelil #17 Martin Fojtík, asistoval #33 Ondřej Otáhal (1:1).
00:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV C vstřelil #53 Martin Blažek, asistoval #44 Josef Světlý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Šimon Kořínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV C:
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha B: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: Jan Horyna, Matěj Vrablík, Jakub Puciow, Petr Bína, Michal Obertan