2:2
- : -
FBC DYNAMIS

TJ Sokol Královské Vinohrady D - FBC DYNAMIS 5:8
12. Patrik Bron, 13. Ondřej Kříž, 15. Daniel Stránský, 29. Ondřej Novák, 33. Petr Syruček - 4. Karel Trnobranský, 10. Jan Tetiva, 10. Jakub Lacina, 16. Martin Bezchleba, 23. David Martynek, 24. Jan Tetiva, 32. David Martynek, 32. Lukáš Chramosil; rozhodčí: Michal Lipinský - Ondřej Jícha; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Filip Matoušek ? - Antonín Buršík ?; po třetinách: 1:3, 2:3, 2:2;
36:00
34:40
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady D
32:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #28 Petr Syruček, asistoval #95 Patrik Bron (5:8).
31:32
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #17 Lukáš Chramosil, asistoval #10 Martin Bezchleba (4:8).
31:04
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #6 David Martynek bez asistence (4:7).
30:52
Vyloučen hráč #28 Petr Syruček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání.
28:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #22 Ondřej Novák, asistoval #78 Michal Bajus (4:6).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #9 Jan Tetiva, asistoval #27 Zdeněk Podzemný (3:6).
23:48
Trestné střílení družstva FBC DYNAMIS neproměnil #17 Lukáš Chramosil.
22:01
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #6 David Martynek, asistoval #66 Karel Trnobranský (3:5).
15:18
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #10 Martin Bezchleba, asistoval #17 Lukáš Chramosil (3:4).
15:14
Vyloučen hráč #44 Filip Matoušek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za hra na zemi.
14:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #33 Daniel Stránský, asistoval #17 Jan Voříšek (3:3).
12:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #5 Ondřej Kříž, asistoval #28 Petr Syruček (2:3).
12:00
12:00
11:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #95 Patrik Bron, asistoval #28 Petr Syruček (1:3).
09:32
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #5 Jakub Lacina bez asistence (0:3).
09:17
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #9 Jan Tetiva, asistoval #66 Karel Trnobranský (0:2).
03:26
Branku družstva FBC DYNAMIS vstřelil #66 Karel Trnobranský, asistoval #6 David Martynek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Lipinský a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DYNAMIS:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady D: brankář: Filip Matoušek; hráči v poli: Daniel Stránský, Michal Bajus, Jiří Příhoda, Patrik Bron, Petr Syruček