1:5
2:3
- : -

FAT PIPE Traverza Chodov - Prague Tigers 4:8
6. Dominik Dolejš, 19. Matěj Řeháček, 41. Tadeáš Ranš, 45. Tomáš Mudrák - 16. Kryštof Schovánek, 17. Michal Novák, 23. Robert Málek, 23. Jakub Flek, 28. Kryštof Schovánek, 32. Kryštof Schovánek, 34. Filip Podlipný, 40. Vojtěch Ševčík; rozhodčí: Eduard Bastl - Martin Klán; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Šembera ? - Lukáš Kovařík ?; po třetinách: 1:0, 1:5, 2:3;
45:00
44:30
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #5 Tomáš Mudrák, asistoval #17 Dominik Hybš (4:8).
40:08
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #74 Tadeáš Ranš, asistoval #17 Dominik Hybš (3:8).
39:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #99 Vojtěch Ševčík, asistoval #92 Michal Novák (2:8).
33:38
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Filip Podlipný, asistoval #4 Martin Beneš (2:7).
31:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (2:6).
30:00
30:00
29:49
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #37 Jakub Flek.
27:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #37 Jakub Flek (2:5).
24:14
Vyloučen hráč #20 Ondřej Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:52
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #37 Jakub Flek, asistoval #15 Kryštof Schovánek (2:4).
22:50
Vyloučen hráč #2 Richard Viktorýn družstva FAT PIPE Traverza Chodov na 2 minuty za hra na zemi.
22:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #43 Adam Jánský (2:3).
18:46
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #8 Matěj Řeháček, asistoval #83 Martin Karban (2:2).
16:22
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #92 Michal Novák, asistoval #99 Vojtěch Ševčík (1:2).
15:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #58 Marek Rybák (1:1).
15:00
15:00
05:12
Branku družstva FAT PIPE Traverza Chodov vstřelil #24 Dominik Dolejš bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Bastl a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Lukáš Kovařík; hráči v poli: Simon Ščasný, Martin Beneš, Marek Rybák, Kryštof Schovánek, Adam Jánský
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Chodov: brankář: Dominik Šembera; hráči v poli: Martin Karban, Tomáš Mudrák, Dominik Dolejš, Richard Viktorýn, Denis Vu