1:1
3:3
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Panthers Praha B 6:7
7. Tobiáš Uhřík, 9. Tobiáš Uhřík, 28. Štěpán Zavoral, 38. Vojtěch Dobeš, 40. Vojtěch Dobeš, 45. Tobiáš Uhřík - 4. Dominik Ottomanský, 8. Patrik Jeřábek, 10. Matyáš Uher, 16. Ondřej Bouška, 35. Lukáš Kubů, 36. Jáchym Hlaváč, 39. Ondřej Bouška; rozhodčí: Eduard Bastl - Martin Klán; vyloučení: 0:2 + Jan Švehla 5; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Petr Eibl ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 2:3, 1:1, 3:3;
45:00
Střely ve 3. části: 12:9
45:00
44:37
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #10 Tomáš Fodor (6:7).
43:30
Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
41:57
Vyloučen hráč #92 Jan Švehla družstva Panthers Praha B na 5 minut za hrubost.
39:24
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #8 Vojtěch Dobeš, asistoval #13 Michal Mašek (5:7).
38:39
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #68 Pavel Pánek (4:7).
37:51
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #8 Vojtěch Dobeš, asistoval #6 Jakub Tošnar (4:6).
35:12
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
35:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #68 Pavel Pánek (3:6).
34:00
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #71 Lukáš Kubů, asistoval #93 Dominik Ottomanský (3:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:4
30:00
27:31
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #7 Štěpán Zavoral bez asistence (3:4).
26:04
Vyloučen hráč #36 Patrik Jeřábek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
15:52
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #17 Matyáš Uher (2:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 5:5
15:00
09:50
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (2:3).
08:16
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #12 David Zeman (2:2).
07:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #36 Patrik Jeřábek, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (1:2).
06:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #13 Michal Mašek (1:1).
03:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #93 Dominik Ottomanský, asistoval #71 Lukáš Kubů (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eduard Bastl a Martin Klán.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Štěpán Hrubý; hráči v poli: Michal Ladra, Vojtěch Marek, Dominik Ottomanský, Jan Švehla, Lukáš Kubů
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Petr Eibl; hráči v poli: David Zeman, Martin Rajniš, Tobiáš Uhřík, Michal Mašek, Adam Hrdina