3:0
0:2
- : -

FBC Kutná Hora B - TEXAS LONGHORNS Sépiáci 5:4pn
9. Jaroslav Bochníček, 20. Martin Reinert, 26. Tomáš Hanuš, 30. Jaroslav Bochníček, N Jaroslav Bochníček - 12. Šimon Baumruk, 14. Šimon Baumruk, 31. Petr Lávička, 41. Tomáš Pauček; rozhodčí: Martin Preclík - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Zmátlo ? - Marek Máčala ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 0:2;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #37 Jaroslav Ptáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #22 Tomáš Hanuš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #43 Filip Urban , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #68 Petr Baťa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci hráč #4 Petr Lávička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora B hráč #19 Jaroslav Bochníček a vstřelil rozhodující gól (5:4).
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
40:15
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #31 Tomáš Pauček, asistoval #4 Petr Lávička (4:4).
35:32
Vyloučen hráč #19 Jaroslav Bochníček družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za bránění ve hře.
32:21
Vyloučen hráč #24 Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za sekání.
30:57
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #4 Petr Lávička, asistoval #43 Filip Urban (4:3).
30:00
30:00
29:42
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček, asistoval #68 Petr Baťa (4:2).
25:49
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #22 Tomáš Hanuš, asistoval #68 Petr Baťa (3:2).
21:49
Vyloučen hráč #24 Martin Reinert družstva FBC Kutná Hora B na 2 minuty za hrubost.
19:56
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #24 Martin Reinert bez asistence (2:2).
15:00
15:00
13:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #69 Marek Máčala (1:2).
11:58
Branku družstva TEXAS LONGHORNS Sépiáci vstřelil #9 Šimon Baumruk, asistoval #42 Pavel Zeman (1:1).
08:51
Branku družstva FBC Kutná Hora B vstřelil #19 Jaroslav Bochníček bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS Sépiáci: brankář: Marek Máčala; hráči v poli: Petr Lávička, Tomáš Pauček, Šimon Baumruk, Jaroslav Ptáček, Filip Urban