4:3
3:0
- : -

AIK Steel Kladno C - Panthers Praha E 8:4
5. Jakub Šíma, 18. Jaroslav Chalupný, 20. Jaroslav Chalupný, 21. Ondřej Šíma, 24. Jakub Šíma, 27. David Schneider, 34. Jaroslav Chalupný, 36. Jakub Šíma - 6. Michael Rudolf, 14. Patrik Míka, 16. Matěj Špalek, 18. Vojtěch Marek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Lukáš Tomášek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Miroslav Bláha ? - Tomáš Brabec ?; po třetinách: 1:1, 4:3, 3:0;
36:00
35:59
Šímova důvěra v obranu svého týmu spravná a hráčům Kladna bude dnes po 6 bodech pivo určitě chutnat. Co takhle jeden kousek za každý týmový bod? Nazdraví!! Od klávesnice Vás zdraví Márty z TJ Kyje.
35:20
Vyloučen hráč #71 Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:20
Problémy s usazením vyloučeného hráče, sám hráč uklidňuje důvěrou ve svou obranu se slovy, že už si stejně neyahraje. Uvidíme jestli je jeho důvěra oprávněná.
35:09
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #93 Ondřej Šíma (8:4).
35:09
Rychlý protiútok a utkání je již pravděpodobně rozhodnuto.
34:31
Oddechový čas pomohl a hosté stupňují svůj tlak. Bohužel to zatím ke snížení skóre nevede.
33:29
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #15 David Schneider (7:4).
33:29
Domácí drama nepřipouští a po situaci dva na nikoho a více nahrávkách než umím spočítat zakončují za bezmocného golmana.
33:29
Hosté si berou time-out, ale hluchové mikrofony bohužel nefungují, takže závěrečnou taktiku Vám neprozradím a nechám se spolu s Vámi překvapit.
31:54
Přesilovka skončila, ale na hřišti to moc poznat není. Hráči Kladna stále kombinují na půlce soupeře.
30:45
Rychlý přechod po vyhození Panthers a nebezpečné zakončení skvěle likviduje hostující golman.
30:22
Kladno drží balonek na půlce soupeře, ale do větší šance se zatím nedostalo.
29:00
Vyloučen hráč #67 Michael Rudolf družstva Panthers Praha E na 2 minuty za sekání.
29:00
Menší komlikace dramatu v podobě vyloučení hostujícího hráče.
28:30
Hraje se nahoru dolu a šance střídá šanci, Mmomentálně mají lehce navrh hostující hráčí Panthers a uvidíme jestli svúj tlak využijí k dramatizaci utkání.
26:54
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #15 David Schneider, asistoval #71 Jakub Šíma (6:4).
26:54
Krasné pěkné odpoledne čtenářům, právě jsme i komentářem vstoupili do rozhodující třetiny velmi dramatického utkání a to gólem domácího týmu.
24:00
24:00
23:54
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #71 Jakub Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (5:4).
21:09
Vyloučen hráč #84 Martin Bajer družstva Panthers Praha E na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:48
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #93 Ondřej Šíma, asistoval #71 Jakub Šíma (4:4).
19:15
Branku družstva AIK Steel Kladno C vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #71 Jakub Šíma (3:4).
17:16
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #14 Vojtěch Marek, asistoval #25 Petr Škoda (2:4).
17:02
15:25
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #98 Matěj Špalek, asistoval #25 Petr Škoda (1:3).
15:12
Vyloučen hráč #24 Pavel Smolka družstva AIK Steel Kladno C na 2 minuty za hra bez hokejky.
13:20
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #28 Patrik Míka, asistoval #25 Petr Škoda (1:2).
12:00
12:00
05:51
Branku družstva Panthers Praha E vstřelil #67 Michael Rudolf, asistoval #25 Petr Škoda (1:1).