1:1
0:0
- : -

Panthers Praha C - TEXAS LONGHORNS DDM P6 2:1
3. Ondřej Bouška, 22. Ondřej Bouška - 13. Pavel Zeman; rozhodčí: Michal Lipinský - Christian-Marcel Kušnirák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Flajzar ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 0:0;
35:11
Timeout TEXAS LONGHORNS DDM P6
26:20
Hráč s číslem 76 se předčasně radoval z gólu, který nedal, pouze trefil boční síťku, velká škoda.
24:00
24:00
23:36
Překvapení pro diváky: Do Ordinace míří jedna z největších hvězd Ulice. A hned ze startu se ukáže v milostných scénách
21:40
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #61 Ondřej Bouška bez asistence (2:1).
21:40
velice fešný hráč s čelenkou střílí neuvěřitelný gól do sítě dlouhorohých
16:47
Zeman se pokusil o gól backhandem, ale nedal.
14:59
Další citace hráče s číslem 36: "Hráč s číslem 31 ukazuje na hřišti své kvality."
14:51
Texasani se v přesilovci motají jako fík po slivovici.
14:03
Zdravotnice zase v akci, velmi vážné zranění. Cituji: "Koleno mam v háji." Zranil se hráč s číslem 36, který byl také vyloučen.
12:50
Vyloučen hráč #36 Patrik Jeřábek družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
12:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #42 Pavel Zeman bez asistence (1:1).
12:13
EXTREMNÍ BRUTÁLNÍ GÓÓÓÓL
12:01
klub Texas long horns byl založen v roce 2008 a Panthers 1993, tuto informaci si zapamatujte, bude se vám hodit
09:07
Sledujte prosím na instagramu @dejv_hanus a @richard_iltis na jejich cestě do finska.
07:07
atentát na nás vyslal pán s číslem 187mm2
06:23
venku jsou 4 stupně, svítí zde 45 světel. neuvěřitelným způsobem zde fandí 18 plně naočkovaných diváků
04:43
zápas zatím nenabídnul nic moc zajímavého, společnost nám ale dělá krásná zdravotnice (víla)
03:31
osmdesát devítka běhá jak adam.
03:13
Brankář dlouhorohých vychytal výtečným zákročkem.