3:2
1:1
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FTC Vysoké Mýto 4:3
16. Marek Hejcman, 25. Matěj Schöniger, 28. Jiří Lhotský, 44. Otto Völgyi - 24. Jakub Poláček, 24. Radim Filip, 45. Jakub Poláček; rozhodčí: Daniel Jireček - Nguyen Duc Trung; vyloučení: 6:4 + Radim Filip OS; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Kučera 18 - Jozef Kandráč 26; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:12
45:00
44:57
Timeout TJ Sokol Jaroměř
44:57
Vyloučen hráč #31 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za blokování hokejky.
44:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #11 Renée Elizabeth Hozáková (4:3).
44:08
Vyloučen hráč #8 Jakub Hrdina družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání.
43:14
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Otto Völgyi, asistoval #8 Miroslav Nepraš (4:2).
39:56
Timeout FTC Vysoké Mýto
39:56
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání.
35:25
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra rukou.
34:20
Vyloučen hráč #4 Zdeněk Kyndl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 10:5
30:00
27:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #31 Jiří Lhotský, asistoval #7 Marek Hejcman (3:2).
24:00
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #72 Matěj Schöniger, asistoval #5 Václav Balský (2:2).
23:40
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Radim Filip bez asistence (1:2).
23:40
Vyloučen hráč #6 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto - osobní trest.
23:40
Vyloučen hráč #6 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
23:03
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #20 Jakub Poláček, asistoval #6 Radim Filip (1:1).
22:03
Vyloučen hráč #23 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:03
Vyloučen hráč #18 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nesportovní chování.
15:23
Vyloučen hráč #77 Otto Völgyi družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
15:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #7 Marek Hejcman bez asistence (1:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:4
15:00
06:20
Vyloučen hráč #16 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
01:20
 Jožka má z prde.. kliku
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Nguyen Duc Trung.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Jozef Kandráč; hráči v poli: Jan Ossendorf, Jakub Poláček, Denisa Peroutková, Luboš Kovář, Radim Filip