3:4
3:3
- : -

BLACK ANGELS - Kanonýři Kladno 7:10
20. Marek Čejka, 22. Štěpán Kostrhún, 31. Ondřej Diepolt, 35. Matyáš Metoděj Krahulec, 51. Lukáš Sůva, 56. Vilém Doležal, 60. Jan Michálek - 2. Jakub Šolle, 6. Filip Molhanec, 19. Filip Molhanec, 28. Filip Sochor, 29. Dominik Prudil, 32. Hugo Hübner, 35. Filip Sochor, 42. Hugo Hübner, 46. Petr Burgr, 57. Dominik Prudil; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 6 + Matěj Petrović OS + Štěpán Kostrhún ČK1 + Štěpán Kostrhún 5:4; využití: 2:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Pavel Chmel 20, Kryštof Pecka 5 - Jakub Janoušek 24; po třetinách: 1:3, 3:4, 3:3;
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér):
Bohužel jsme dnes zaspali začátek zápasu a to znamenalo, že jsme celé utkání jen dotahovali. Zápas ovlivnila sporná vyloučení, která se nám sice podařilo téměř ubránit, ale stálo nás to hodně sil. Vážným problémem dále zůstává malá produktivita střelby.
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
Smíšené pocity dneska. Vítězství si ceníme a bylo jednoznačně zasloužené. Ale obecně zápas byl šíleně rozkouzkovaný, pískalo se všechno, nevěděli jsme jaký metr v zápase je. Splnili jsme cíle které jsme si řekli před zápasem, hlavně v útočné fázi. Ale 7 golů je hrozně moc, to je zklamání, stejně jako 3tí třetina, kde jsme nebyli chytří. Těším se, že budeme konečně trénovat a pro hráče nyní vzpura a touha se stále zlepšovat a příště opět bodovat.
60:00
Střely ve 3. části: 15:8
60:00
59:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #61 Ondřej Diepolt (7:10).
59:42
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hra na zemi.
56:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (6:10).
55:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (6:9).
53:47
Vyloučen hráč #3 Jakub Svoboda družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za špatné střídání.
53:47
Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
53:47
Oba týmy v šesti...
50:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #20 Lukáš Sůva z trestného střílení (5:9).
48:43
Doležal dneska fantasticky
48:02
Timeout Kanonýři Kladno
45:51
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #2 Filip Molhanec (4:9).
42:30
Dnešní utkání nabízí opravdu vyhrocenou podívanou. Bude to ještě zajímavé!
41:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner, asistoval #13 Ferdinand Tomášek (4:8).
40:42
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
39:24
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS do konce utkání.
39:24
Vyloučen hráč #10 Jakub Hájek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
39:24
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 5 minut za nesportovní chování.
37:18
Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
37:18
Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování.
37:18
Vyloučen trenér Matěj Petrović družstva BLACK ANGELS - osobní trest.
37:00
Hra Blacků je dobrá nicméně Kladno dnes využívá vše co má a Blaci nic.
36:00
Janoušek chytá další šanci BA.
35:20
Koštialik zabranil rodící šanci hostů.
34:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:7).
34:37
Přesilovka Kladna přináší gól
34:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #69 Hugo Hübner (3:7).
34:14
Vyloučen hráč #48 Jan Michálek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
33:26
Hostům permentně vycházejí brejky.
32:43
Chmel chytá šanci Šolleho.
31:18
Domácí v šanci, ale bohužel jen do gólmana.
31:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #69 Hugo Hübner bez asistence (3:6).
30:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Ondřej Diepolt, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:5).
29:13
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
28:53
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #12 Filip Sochor (2:5).
27:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #20 Dominik Prudil (2:4).
27:10
Domácí blokují o 106
23:00
Domácí se snaží vyrovnat.
21:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #20 Lukáš Sůva (2:3).
19:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #20 Lukáš Sůva (1:3).
19:29
Čejka vystřelil k tyči a je to 1:3
18:28
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec, asistoval #69 Hugo Hübner (0:3).
17:57
Bohužel třetí gól v brance domácích.
15:42
Vyloučen hráč #89 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
14:00
Michálek jen do bloku.
13:00
Blaci v šancí, ale prostě ne a ne dál gól.
11:55
Kladno v posledních dvou minutách soupeře tlačí, ale nepřináší to naštěstí pro domácí další branku.
08:10
Koštialik střílí jen do gólmana,
07:00
Kladno v šanci, ale tentokrát dobře Chmel.
06:20
Štyler v šanci bohužel jeho střela končí nad brankou.
05:25
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #2 Filip Molhanec bez asistence (0:2).
05:25
Molhanec dává další gól
03:00
Doležal střílí pouze do gólmana.
01:43
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #2 Filip Molhanec (0:1).
01:34
V první šanci Krahulec, ale střela jde pouze do gólmana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Karel Frýba, Filip Molhanec, Hugo Hübner, Jakub Šolle, Lukáš Spurný
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Pavel Chmel; hráči v poli: Vojtěch Koštialik, Matyáš Metoděj Krahulec, Vilém Doležal, Jan Slosiarik, Ondřej Diepolt