1:6
5:4
- : -

BLACK ANGELS - Panthers Praha 8:13
2. Vilém Doležal, 15. Hugo Konečný, 33. Štěpán Kostrhún, 42. Jan Slosiarik, 46. Matyáš Metoděj Krahulec, 49. Jaroslav Petrák, 55. Adam Štyler, 56. Štěpán Kostrhún - 12. Adam Eliáš, 15. Ondřej Suchánek, 18. Josef Nový, 30. Lukáš Vejlupek, 31. Josef Nový, 35. Tomáš Kačer, 36. Jaroslav Petrák, 37. Jaroslav Petrák, 39. Antonín Ježek, 45. Jaroslav Petrák, 50. Martin Brauner, 50. Jaroslav Petrák, 51. Martin Brauner; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 5:4; využití: 0:3; diváků: 34; zásahy brankářů: Jan Blaho 12, Pavel Chmel 6 - Kristián Ulrych 31; po třetinách: 2:3, 1:6, 5:4;
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér):
Dnešní zápas byl bohužel z naší strany nezvládnutý. Po dobrém úvodu jsme nepochopitelně přestali hrát. Čekali jsme, že se to asi vyhraje samo. Doufám, že tato ostuda bude pro nás poučení pro příště. Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Asistent trenéra):
Kdyby bych měl srovnat výkon ze včera a dnes, tak je to jako den a noc. Víjimkou je začátek utkání, kdy nám soupeř ukázal svou sílu v osobních soubojích, ale kluci se z toho poučili a ve zbytku utkání jsme byli jednoznačně lepším týmem. Zaslouženě bereme tři body do tabulky a jsou to velmi důležité body v bojji o playoff. Doufám, že kluci budou pokračovat v takovýchto výkonech i v dalších zápasech. Děkujeme i divákům, kteří jezdí kluky podporovat.
60:00
Střely ve 3. části: 16:8
60:00
59:00
Domácí ještě budou hrát přesilovku.
58:57
Vyloučen hráč #82 Vojtěch Petráň družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
56:13
Hosté se snažili míček dostat až do prázdné branky. Díkybohu, ale netrefili branku.
55:37
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (8:13).
55:37
Krahulec nedokázal dát góla při samostatném úniku. Poté ale našel Kostrhúna.
54:47
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (7:13).
54:47
Štyler krásnou střelou k tyči snižuje na rozdíl šesti gólů.
54:35
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
54:23
Čejka se snažil vyslat své křídla napadat. Hosté to jednoduše přehráli.
53:07
Domácí hrají v plném počtu.
52:07
Hosté zatím neohrozili Chmela.
51:07
Vyloučen hráč #88 Adam Štyler družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
51:07
Štyler bohužel fauloval a domácí budou muset přečkat přesilovku hostů.
50:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Martin Brauner, asistoval #34 Tomáš Kačer (6:13).
50:51
Další brejk hostů. Brauner po krosové nahrávce přidává třináctý gól.
49:53
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák bez asistence (6:12).
49:53
Domácí udělali další chybu v obraně a Petrák dokázal po několikáté vymést šibenici.
49:39
49:39
Domácí dneska nedokáží bránit a hosté dávají další gól.
48:16
Vlastní branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák (6:10).
48:16
Petrák je dneska střelecky přesný na obou stranách hřiště.
48:01
Chmel se dokázal přesunout k tyči a chytit střelu hostů.
45:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #89 Jan Slosiarik (5:10).
45:46
Krahulec se dokázal dostat zpoza branky do zakončení a domácí jěště můžou zabojovat.
44:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #82 Vojtěch Petráň (4:10).
44:04
Brejk hostů končí gólem.
43:03
Domácí se snaží jěště něco udělat se zápasem.
41:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Slosiarik, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (4:9).
38:57
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #91 Matouš Hrubý (3:9).
38:57
Další gól v síti Black Angels :/
38:21
Přesilovka domácích přerušena zbytečným faulem.
37:41
Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
36:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (3:8).
36:41
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Pavel Chmel družstva BLACK ANGELS
36:19
Utkání je nejspíše rozhodnuté po dvou třetinách, kdy domácí dělají zbytečné chyby.
35:54
Vyloučen hráč #77 Hugo Konečný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
35:24
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #67 David Zelinka (3:7).
34:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (3:6).
34:27
Tyč po Kocourkově střele.
33:22
Domácí se začínají vracet do zápasu.
32:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #88 Adam Štyler (3:5).
31:32
Black Angels jsou zbytečě zbrklý na hokejkách
31:20
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #46 Matyáš Metoděj Krahulec.
30:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:5).
30:52
Zbytečný gol s timhle Honza Blaho nemohl nic dělat.
29:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:4).
29:15
Panthers si v přesilové hře nevytvořili žádnou vyloženou šanci,
28:23
Vyloučen hráč #87 Marek Čejka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
25:03
Dovolím si mimo florbalovou vsuvku Rafael Nadal je dva gemy od legandárního 21 Grandslamového titulu.
24:35
Slosiarik jen do golmana.
23:43
Střelu Štěpána Kostrhúna vyraží gólman hostí.
22:54
Přesilovka Ba zatím bez větší šance.
21:46
Vyloučen hráč #27 Antonín Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
21:02
Blaho na začátu třetiny předvádí další sókrok.
20:01
PRvní buly ve druhé třetibě vyhráli domácí.
17:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (2:3).
17:27
Přesilová hra Panthers Praha končí dalším gólem v Blahově síti.
17:16
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.