3:0
6:0
- : -

FK Slovan J.Hradec - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:0
3. Patrik Holý, 7. Jakub Tejnor, 7. Patrik Holý, 11. Michal Hřebíček, 31. Michal Hřebíček, 37. Jan Cihlář, 40. Filip Šimek, 43. Jakub Tejnor, 46. Ondřej Stloukal, 48. Tomáš Karas, 51. Jan Pech, 53. Ondřej Stloukal, 58. Jakub Tejnor; rozhodčí: Petr Stejskal - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 3:2 + Tomáš Troják OS; využití: 1:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 18 - Jan Kysela 37; po třetinách: 4:0, 3:0, 6:0;
Komentář domácích Šmíd Jakub (Vedoucí):
Od začátku utkání byla jasně znát naše převaha a jedninou otázkou bylo na jakém čísle se zastaví konečné skóre. Jen je nám líto soupeře, že příští rok bude v naší nevyhovující hale muset hrát znovu s naším béčkem. Děkujeme všem za utkání a soupeři přejeme klidnou cestu domu.
Komentář hostů Novotný Jan (Trenér):
Soupeř na své hale je vždy lepší než jakýkoliv soupeř, protože místní podlaha je specifická. Hrajeme divizi pro radost. Věděli jsme před sezonou, že tato soutěž je nad naše síly, ale nechtělo se nám hrát region, kde je to soutěž o ničem. Bohužel takovéto utkání nám to totálně kazí. Výběhové zóny žádné a bohužel tím pádem několik hráčů zakouslích v zábradlí z obou stran... Rozhodčí každý jiný dres... Podavači míčků nikde a míček se stále hledá... Neustále výsmívání soupeře našim hráčům...  Zkrátka Divizi si představujeme jinak. Máme svých problémů dost a mrzí nás, že tuto drahou soutěž a pro nás hodně těžkou, nakonec dostaneme takto smradlavou a zkaženou. Když to porovnáme s plzeňskými Gorilami, je to úplně jiný svět. Zde jsme sice dostali přídel přes 20, ale soupeř, pořadatelé, rozhodčí, k nám měli respekt a to utkání jsme si narozdíl od této blamáže užili.
60:00
Střely ve 3. části: 21:9
60:00
57:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #11 Tomáš Brožek (13:0).
52:36
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #22 Vít Hovorka (12:0).
50:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #61 Jan Pech, asistoval #11 Tomáš Brožek (11:0).
47:52
Vyloučen hráč #79 Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
47:52
Vyloučen hráč #79 Tomáš Troják družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice - osobní trest.
47:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #15 Tomáš Karas, asistoval #13 Jan Cihlář (10:0).
45:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #19 Ondřej Stloukal, asistoval #14 Jakub Tejnor (9:0).
42:45
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #4 Michal Hřebíček (8:0).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:7
40:00
39:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #11 Tomáš Brožek (7:0).
36:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #17 Filip Šimek (6:0).
31:38
Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra rukou.
31:10
Vyloučen hráč #21 Jiří Šustr družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
30:37
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
30:37
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #16 Vojtěch Koutný (5:0).
30:37
Vyloučen hráč #19 David Řehoř družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
24:34
Vyloučen hráč #15 Tomáš Karas družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:2
20:00
10:59
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #3 Kryštof Ille (4:0).
06:44
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Patrik Holý, asistoval #19 Ondřej Stloukal (3:0).
06:22
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:0).
02:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil #8 Patrik Holý, asistoval #61 Jan Pech (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Stejskal a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Jan Kysela; hráči v poli: Lukáš Tancer, Jakub Malecha, Tomáš Troják, David Struška, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Jan Cihlář, Michal Hřebíček, Jakub Tejnor, Vojtěch Koutný