2:3
3:0
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC ORCA KRNOV 7:6
5. Vít Lestyan, 6. Lukáš Zelina, 16. Daniel Vávrů, 24. Vít Lestyan, 25. Karel Mičulka, 26. Vít Lestyan, 36. Vít Lestyan - 5. Martin Juroška, 11. Martin Juroška, 11. Adam Hlušíček, 16. Viktor Zatloukal, 19. Tomáš Fridel, 23. Tomáš Fridel; rozhodčí: Adam Tietz - Pavel Kelemen; vyloučení: 2:3 + Viktor Zatloukal OS; využití: 2:1; zásahy brankářů: David Hloušek ? - Marián Mrukvia ?; po třetinách: 2:3, 2:3, 3:0;
36:00
35:59
Tak tohle si za rámeček kluci určitě nedají. Výhra na hokejkách Orcy a nakonec prohra.
35:11
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #20 Karel Mičulka (7:6).
35:11
Tak tohle je studená sprcha. Lestyan přesnou střelou posílá Hvířov do vedení.
34:57
Timeout FBC ORCA KRNOV
34:25
Přesilovka velká bída, kluci si ani přesně nenahráli.
33:10
Minuta přesilovky pryč a zatím nic extra.
32:45
Friedel obkroužil celé hriště, ale špatně zakončil.
32:10
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
31:54
Poslední minuty zápasu běží a bude tu přesilovka pro hosty!!!
27:45
Další oslabení hostů. Tohle snad ne, takové vedení a teď je v ohrožení otočení zápasu.
27:29
Vyloučen hráč #5 Tomáš Fridel družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
27:03
Je tu vyrovnáno, špatná disciplína domácího Zatloukala způsobila dvě minuty.
25:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #29 Michal Gorčák (6:6).
24:46
Vyloučen hráč #15 Viktor Zatloukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
24:46
Vyloučen hráč #15 Viktor Zatloukal družstva FBC ORCA KRNOV - osobní trest.
24:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #20 Karel Mičulka, asistoval #55 Vít Lestyan (5:6).
24:08
Rychlé snížení na začátku třetí třetiny a je tady drama, konečně vidíme tempo na obou stranaách.
24:00
24:00
23:31
Nestíhám psát pardon, Blaha jako dřevorubec přesekal soupeře a šel si sednout a hosté přesilovku hned využili. (rychlé shrnutí)
23:12
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #91 Tomáš Hodulík (4:6).
22:31
Vyloučen hráč #17 Dominik Blaha družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
22:11
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #6 Adam Hlušíček (3:6).
22:11
Teď to ale napravil a Orca zvyšuje.
21:45
2 na 1 pro Orcu, ale Friedelovi nesedla střela.
21:10
Lestyan se šikovně proháčkoval mezi třemi hráči, ale k zakončení se nedostal.
20:15
Mičulka se snažil dorážet, ale hostující goalie má míček pod kontrolou.
19:26
Juroška je dnes při chuti, pere se jak drak, pojď Martine, pojď si pro ten HATTRICK!!!!
18:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #19 Lukáš Mohyla (3:5).
18:41
Co na to říct? Krásný nához, krásná střela, krásný gol. Orca zvyšuje náskok.
17:55
ŠULY OPĚT PŘED GOLMANEM SÁM, ALE ZE VZDUCHU TO MĚL TĚŽKÉ A NETREFUJE BRANKU.
16:45
Vávrů sám před golmanem, ale přestřelil!!!!
15:40
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Daniel Vávrů, asistoval #15 Jakub Onderka (3:4).
15:40
A je tu snížení, přečíslení a dobré přihrávky a je to gol.
15:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #15 Viktor Zatloukal, asistoval #6 Adam Hlušíček (2:4).
15:14
Havířov celou dobu bránil dobře a pak měl break a pak break zpět a z toho gol. Chápete ne?
14:54
Přesilovka je za mě velká bída.
13:35
13:35
Bude se vylučovat, sekyra domácích posílá hosty do přesilovky.
13:11
Rychlý break Havířova končí za mantinelem.
12:45
Druhá část začala opatrně, takže se nic moc neděje. POME KLUCI HRAJEEEEEEM!
12:00
12:00
11:59
Friedel z otočky střílel a těsně netrefil bránu. Je to škoda, ale konečně je to trošku záživné.
11:59
První část nám přinesla hned 5 golu a to je za mě super. Florbal je o golech a doufám, že to dnes nejsou poslední. Orca sice vede, ale i tak musíá svůj výkon zlepšit pokud chce vyhrát. Havířov má své lepší části, ale příjde mi, že rozcvička nebyla moc kvalitní.
10:51
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (2:3).
10:51
Tak to je rychlý obrat. Dva slepené goly posílají Orcu do vedení. POME KLUCI!
10:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #27 Martin Juroška, asistoval #29 Štěpán Imrich (2:2).
10:37
Juroška se vytočil a máme tu opět plichtu.
09:20
Hlušiček teď zkoušel na dvakrát vystřelit sám před golmanem, ale ani jednou netrefil. Vypadá to tedy, že dneska štěstí nechal u přítelkyně.
07:15
Hosté se teď dostali z tlaku domácích a je z toho break, který byl nepřesně zakončen.
05:58
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Lukáš Zelina, asistoval #20 Karel Mičulka (2:1).
05:58
To snad ne, míček skákal jako horký brambor před bránou, až nakonec doskákal do branky Orcy. Havířov jde do vedení.
05:10
Parádní přihrávka Friedela na Šulyho do prázdné brány, ale bohužel míček nebyl trefen.
04:26
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #27 Martin Juroška, asistoval #4 Čeněk Kohut (1:1).
04:26
A máme bleskově vyrovnáno!!!
04:07
04:07
Break domácích a je z toho gol.
02:30
Šuly mohl z dorážky otevřít skore po střele Friedela, ale minul branku.
01:20
První velká šance domácích, ale hostující golman čape.
00:01
Dobrý podvečer naši diváci, právě začalo utkání dorostenců. Dnes vám budu psát lehký online o informacích, ať zde nejsou jen góly. :)