3:0
2:4
- : -

SK K2 Prostějov - Florbal Vsetín 7:5
6. Michal Vašut, 8. Libor Čmela, 36. Jan Smička, 37. Jindřich Kratochvíl, 40. Filip Antel, 51. Jan Smička, 51. Marek Vlček - 14. Michal Žůrek, 43. Patrik Seevald, 52. Lukáš Adámek, 53. Lukáš Adámek, 59. Lukáš Adámek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; diváků: 54; zásahy brankářů: Jan Weidinger 12 - Jakub Tománek 27; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:4;
Komentář domácích Vlček Marek (Trenér):
Velmi důležité 3 body, skvěle odmakané utkání od první do poslední minuty. Stále se ale musíme vyvarovat dvouminutových vyloučení, kterých bylo opět příliš. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Anděl David (Trenér):
Při velké snaze urvat body zapomínáme, že se florbal dá hrát jednoduše. Díky soupeři za zápas.

58:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #16 Tomáš Březík (7:5).
58:03
Timeout Florbal Vsetín
57:10
Vyloučen hráč #73 Filip Antel družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
56:01
Vyloučen hráč #4 Filip Vichtora družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
52:27
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #17 Michal Žůrek (7:4).
51:26
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #22 Tomáš Novosad (7:3).
50:41
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #50 Marek Vlček, asistoval #45 Jakub Krnáč (7:2).
50:25
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #26 Jan Smička, asistoval #45 Jakub Krnáč (6:2).
48:16
Vyloučen hráč #87 Libor Čmela družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
42:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald bez asistence (5:2).
42:02
Vyloučen hráč #3 Michal Vašut družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:4
40:00
39:27
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #73 Filip Antel, asistoval #19 Michal Konečný (5:1).
38:36
Vyloučen hráč #8 Jiří Vaculík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra rukou.
36:57
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #9 Jindřich Kratochvíl, asistoval #73 Filip Antel (4:1).
35:10
27:10
Vyloučen hráč #9 Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
24:48
Vyloučen hráč #11 Adam Hurdálek družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:5
20:00
13:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Michal Žůrek, asistoval #6 Jakub Húšť (2:1).
08:39
Vyloučen hráč #9 Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
07:55
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #87 Libor Čmela, asistoval #19 Michal Konečný (2:0).
05:39
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #3 Michal Vašut, asistoval #26 Jan Smička (1:0).
02:46
Vítáme fullera a smilu v hale.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Jakub Húšť, Lukáš Adámek, Tomáš Březík, Filip Vichtora, Ivan Zajíc
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Michal Vašut, Pavel Bezouška, Marek Vlček, Jakub Krnáč, Jan Smička