1:4
0:3
- : -

FbC Aligators Klobouky - Florbal Holešov 1:8
16. Rostislav Zouhar - 7. Michal Florián, 16. Ondřej Ašer, 18. Martin Svozil, 23. Pavel Lánský, 23. Radek Mikšík, 29. Radek Mikšík, 30. Petr Tkadlčík, 31. Radek Mikšík; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hradečný ? - Bohdan Bártek ?; po třetinách: 0:1, 1:4, 0:3;
36:00
30:15
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #5 Radek Mikšík, asistoval #26 Pavel Lánský (1:8).
29:51
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #19 Petr Tkadlčík, asistoval #9 Jan Vysloužil (1:7).
28:46
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #5 Radek Mikšík, asistoval #6 Ondřej Ašer (1:6).
24:00
24:00
22:55
22:41
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #26 Pavel Lánský, asistoval #16 Zdeněk Černoch (1:4).
20:14
Máme ověřeno, že máme minimálně jednoho sledujícího. Děkujeme Petře
17:19
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #8 Martin Svozil, asistoval #19 Petr Tkadlčík (1:3).
16:11
Pro Petra Šímu - je to bída
15:46
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil #20 Rostislav Zouhar, asistoval #71 Radek Jakubčík (1:2).
15:06
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #6 Ondřej Ašer, asistoval #5 Radek Mikšík (0:2).
12:00
12:00
11:11
Vyloučen hráč #22 Bronislav Adámek družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:06
Vyloučen hráč #16 Zdeněk Černoch družstva Florbal Holešov na 2 minuty za vysoká hokejka.
06:55
Branku družstva Florbal Holešov vstřelil #3 Michal Florián, asistoval #4 Zbyněk Dostál (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kouba a David Zástřešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Holešov:
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Tomáš Hradečný; hráči v poli: Tomáš Kluska, Roman Kalus, Bronislav Adámek, Rostislav Zouhar, Viktor Hájek