2:2
0:4
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:7
5. Vojtěch Kulhavý, 11. Daniel Senko, 22. Vojtěch Procházka, 32. Jakub Kuzma - 9. Štěpán Kouřil, 21. Martin Karpíšek, 22. Ondřej Valeš, 44. Michal Konrád, 49. Michal Konrád, 54. Ondřej Valeš, 59. Patrik Synek; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tadeáš Hendlinger 29 - Radim Tomšík 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:4;
Komentář domácích:
Komentář trenéra domácích Martina Jirky: Dnešní zápas rozhodly dva faktory. A to důraz na vlastní polovině a kvalita zakončení střel. V obou těchto činnostech nás soupeř výrazně předčil a ukázal, že bez toho se zápasy nevyhrávájí. Svým klukům děkuji za bojovnost a chuť, bohužel na ty se dnes nevyhrávalo. Soupeři přeji pěknou cestu domů a hodně štěstí do zbytku sezóny. Děkuji pořadatelům a fanouškům.
Komentář hostů Carda Vítězslav (Trenér):
Komentář trenéra hostí:Dnes nás ze začátku trápila špatná individuální kvalita, takže se nám těžko prosazovalo do obrany soupeře. S postupem utkání jsme to dokázali zlepšit a výsledek nakonec otočili na naši stranu.
60:00
Střely ve 3. části: 10:9
60:00
58:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek bez asistence (4:7).
56:59
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
56:59
Start v šesti.
56:00
Skvělý blok Kulhavého zachraňuje ležícího Hendlingera.
53:45
Rozhodčí uklidnuje trenéra Startu.
53:20
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #10 Patrik Synek (4:6).
52:30
Kulhavý z otočky těsně mijí branku.
48:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #97 Michal Konrád, asistoval #75 Radek Novotný (4:5).
48:15
Vyloučen hráč #72 Filip Bezpalec družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:44
Procházka skvělou střelou z první ohrožuje branku.
46:40
Vyloučen hráč #37 Ondřej Valeš družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
43:30
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:15
40:00
39:17
Nevyužitá přesilová hra ,domací v plném počtu.
37:17
Vyloučen hráč #14 David Kolář družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
34:49
Petr Šimon ohrožuje branku hostí.
31:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #48 Jakub Kuzma, asistoval #45 Kilián Hejtmánek (4:3).
31:41
Hejtmánek nahodil před branku a Kuzma tečuje, skore se mění na 4:3.
30:49
Nevyužitá přesilová hra Brno v 5.
28:49
Vyloučen hráč #52 Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:20
Tadeáš Hendlinger dnes předvádí skvělé zákroky.
23:08
Hra se přelévá ze strany na stranu.
21:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #37 Ondřej Valeš, asistoval #48 Marek Šauer (3:3).
21:19
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #71 Vojtěch Procházka, asistoval #48 Jakub Kuzma (3:2).
20:35
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #79 Martin Karpíšek, asistoval #47 Štěpán Kouřil (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
10:39
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #14 David Kolář (2:1).
08:03
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #47 Štěpán Kouřil, asistoval #97 Michal Konrád (1:1).
04:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #87 Vojtěch Kulhavý, asistoval #13 Jakub Kýr (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Radim Tomšík; hráči v poli: Martin Karpíšek, Michal Konrád, Radek Novotný, Štěpán Kouřil, Mathias Schwesig
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Tadeáš Hendlinger; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Ondřej Peterka, Daniel Senko, David Kolář, Matyáš Kronovetr