1:4
3:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 4:14
35. Daniel Kříž, 41. Matěj Mikšovský, 44. Matěj Mikšovský, 60. Matěj Mikšovský - 2. Dominik Hudec, 5. David Chochlovský, 10. Vojtěch Wojnar, 10. David Kolář, 13. Jiří Krůšek, 14. David Chochlovský, 17. Jan Waldhauser, 20. Jiří Krůšek, 22. Michael Kočandrle, 25. Michael Kočandrle, 29. Michael Kočandrle, 30. Vojtěch Wojnar, 48. Michael Kočandrle, 52. Jan Waldhauser; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 6:3; využití: 1:3; diváků: 61; zásahy brankářů: Karel Aubus 28, Brandon Bulis 7 - Jan Slavata 28; po třetinách: 0:8, 1:4, 3:2;
Komentář domácích Čečetka Jan (Trenér):
Soupeř dnes zaslouženě vyhrál. Předčil nás dnes ve všech činnostech. Nic nám nevycházelo a nemohli a ani nechtěli jsme do půlky zápasu něco s jeho vývojem dělat. Musíme v tomhle ohledu změnit myšlení a přístup k zápasu, obzvláště v tak náročném programu, který nás teď čeká. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
Povedl se nám vstup do zápasu a pak už se to vezlo. Mohli jsme si i během utkání vyzkoušet nějaké taktické věci směrem k vrcholu sezóny. Na domácích bylo vidět, že nějakou dobu netrénovali, ale o tom už tato covidová doba je. Jsme moc rádi za tři body a vysokou produktivitu. Drobnou kaňkou je prohraná třetí třetina. Děkujeme domácím za zápas a přejeme hodně štěstí do konce sezóny, třeba se ještě potkáme.
60:00
Střely ve 3. části: 6:18
60:00
59:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (4:14).
59:32
Kosmetická úpráva skóre a hattrick pro Mikšovského.
58:30
Nádherný průnik a ještě lepší zákrok domácího gólmána.
56:10
To stejné se stalo i na straně hostů.
55:15
Překombinovaná šance 2 na 1 na straně domácích.
51:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #41 Pavel Daněk (3:14).
51:51
Nepohlídaný hráč na malém brankovišti si zahrál na Cristiana Ronalda a dává "tap in" do prazdné brány.
50:50
Panují zde nějaké neshody mezi kapitánem domácich a rozhodčí.
48:40
Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
48:40
Mikšovský sekl gólmana hostů do masky a je vyloučen na 2 minuty.
47:30
První branka hostů ve 3. třetině.
47:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:13).
44:59
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:59
Zbytečné vrážení při souboji o míček od Čápa a máme zde další přesilovou hru pro hosty.
43:21
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (3:12).
42:20
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
42:20
Vyloučen hráč #47 Petr Kölbl družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
42:20
Neshody za bránou hostů a je z toho vyloučení na obou stranách.
40:40
40:40
Briliantní zákrok Donaje na malém brankovišti pomohl k protiútoku domácích a je z toho druhý gól na domácí straně.
39:42
Další ošklivý zákrok na Grulicha po kterém zůstává ležet na zemi.
38:52
Vyloučen hráč #22 David Chochlovský družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:52
Zbytečné sekknutí do golmána vyústilo v přesilovou hru domácích.
36:45
Ošklivý zákrok u mantinelu, kdy Grulich skončil ve zdi.
34:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (1:12).
34:52
Nádherná akce 2 na 1 končí v brance hostů po Křížově dorážce.
32:52
Bohužel ani přesilová hra nedokála probudit domací celek a stále na světelné tabuly svíti 0.
30:52
Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
29:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #81 Michael Kočandrle (0:12).
28:50
Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #4 David Kolář (0:11).
28:09
Trápení domácího celku pokračuje 11. brankou.
26:14
Vyloučen hráč #74 Vojtěch Železo družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
23:20
Další skvělý zákrok gólmana hostů a udržuje si stále čisté konto.
21:58
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:9).
19:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #4 David Kolář (0:8).
17:30
I přes velkou marodku domácího družstva z důvodu covidových nařízení můžeme sledovat sympatický výkon a skóre neodpovída výkonu obou družstev.
16:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #76 Jan Waldhauser, asistoval #4 David Kolář (0:7).
15:43
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:45
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (0:6).
13:45
Střídání brankáře. Nový brankář #78 Brandon Bulis družstva Florbal Primátor Náchod
12:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #5 Jiří Krůšek, asistoval #25 Petr Škoda (0:5).
12:11
Jak se říká, nedáš, dostaneš a 5. gól pro Panthers
09:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #4 David Kolář z trestného střílení (0:4).
09:15
07:36
Další šance a to 3 na 2 pro Náchod, zase neúspěšně
06:20
Nádherný průník Donaje bohužel končí v rukou gólmana.
04:07
04:07
Zatím Náchod trápí nedůraz ve velkém brankovišti a vznika další gól pro hosty.
01:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #65 Matěj Vavroušek (0:1).
01:36
Nedůraz domacích před vlastní brankou způsobil první gól zápasu.
00:26
Nyní Bachtík mohl zahrozit z průniku, ale byl zablokován dvěma obránci.
00:01
Hlavní buly pro domací.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Jan Slavata; hráči v poli: Pavel Daněk, Michal Sládek, Adam Hušek, Martin Kalous, Jan Waldhauser
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Dalibor Vlášek, Filip Čáp, Ondřej Bachtík, Lukáš Rázl, Daniel Kříž