1:3
0:5
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - Florbal Primátor Náchod 3:10
4. Daniel Riley, 11. Karel Horký, 40. Filip Čáp - 12. Ondřej Bachtík, 16. Ondřej Bachtík, 33. Daniel Kříž, 38. Jiří Vlček, 39. Jiří Vlček, 42. David Cejnar, 47. Jonáš Mikšovský, 49. Matěj Mikšovský, 56. Matěj Mikšovský, 58. Daniel Kříž; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jiří Procházka 10, Dominik Kameš 8 - Karel Aubus 17; po třetinách: 2:2, 1:3, 0:5;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
První třetina byla v naší režii a měli jsme jít do šatny tak za stavu 4:0. Místo toho jsme nechali hosty vrátit se do utkání a ve druhé třetiny lacinými góly je dostat na koně. Jasný cíl přestřílet soupeře nevyšel,i přes to, že celý tým viděl největší slabost v gólmanovi hostů Když v přesilovce 6 na 4 nevystřelíš - je těžký dávat góly.. Bohužel následně soupeř trestal svoje šance a po zásluze si odváží tři body. Musíme máknout jako minulé kolo a fungovat jako Čínská zeď. Díky soupeři za utkání a všem v hale.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
První třetina byla z naší strany hrozná, soupeř nás předčil ve všech činnostech. Ve druhé třetině jsme zlepšili obranu a v té třetí i útok.Díky tomu jsme dokázali utkání jednoznačně ovládnout a odvážíme si 3body. Díky soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 5:11
60:00
57:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž bez asistence (3:10).
57:56
Florbal Primátor Náchod dává další gól do prázdné branky.
55:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #70 Karel Aubus (3:9).
55:09
Nejspíše je rozhodnuto, šance na výhru domácích jsou velmi nízké, skoro až nulové.
54:37
Přesilovka týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr jim teď dává druhou šanci dostat se do zápasu.
54:26
Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
52:51
Unavenost a naštvanost se projevuje na hře domácích, stále se jim nedaří dostat na soupeřovu polovinu a už vůbec ne ke střele.
50:41
Vyloučen hráč #98 Martin Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
50:41
Martin Kameš znovu sedí na trestné lavici, většina haly s rozhodnutím rozhodčím nesouhlasí.
48:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #51 František Donaj (3:8).
48:49
Ztráta míčku v útoku domácích znovu vedla k obdržení gólu.
46:25
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
46:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský bez asistence (3:7).
46:25
Hosté střílí branku z rychlého protiútoku a domácí celek využívá svůj timeout.
41:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #51 František Donaj (3:6).
41:15
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Dominik Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
41:15
Hosté našli díru v obraně domácích a navyšují své vedení.
40:27
 T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vlítnul do třetí třetiny a tlačí na soupeřovu bránu.
40:01
Vhazování vyhrál tentokrát hostující celek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:06
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp (3:5).
39:06
Vlastní branku si omylem vstřelil Filip Čáp, uvidíme, zda ho tato branka bude mrzet.
38:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #10 Ondřej Bachtík (2:5).
37:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:4).
37:09
Tým Florbal Primátor Náchod navyšuje své vedení po proměněné přesilovce.
36:11
Vyloučen hráč #58 Patrik Vavruška družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
36:11
Rozhodčím se nelíbilo sekání Patrika Vavrušky, uvidíme, zdali dokáže tým Florbal Primátor Náchod navýšit své vedení.
32:32
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #10 Ondřej Bachtík (2:3).
32:32
Hráč Ondřej Bachtík z týmu Florbal Primátor Náchod si připisuje k dvoum gólům i asistenci, zatím předvádí slušný výkon.
31:35
Zatím zápas probíhá přesně jak jsme předpokládaly, počet faulů vzrostl a oba celky nejsou spokojeni s posledními rozhodnutími rozhodčích.
30:49
Karel Horký neproměňuje obrovskou šanci v oslabení.
29:43
Vyloučen hráč #98 Martin Kameš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za zdržování hry.
27:38
Přesilovka domácího celku tuto sezónu je obstojná, uvidíme, zda se dočkáme gólu v příštích dvou minutách.
27:37
Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
26:45
Počet faulů a nepřátelských pohledů nasvědčuje k velmi dramatickému zápasu.
24:51
Tým Florbal Primátor Náchod je zatím více aktivní na balónku, ale domácímu celku se daří bránit svoji svatyni.
15:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #17 Jiří Vlček (2:2).
15:05
Hosté vyrovnávají skóre po přesné střele zpoza bránícího hráče.
11:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:1).
11:36
Přesně o minutu později proměnili hosté standartní situaci po faulu domácích.
10:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #50 Karel Horký, asistoval #88 Matěj Kodl (2:0).
10:36
Kapitán týmu T.B.C. LUCERN Králův Dvůr Karel Horký využívá svou tvrdou střelu k získání druhé branky pro domácí celek.
10:00
Hosté se už 6 minut nedostali ke střele, domácí T.B.C. LUCERN Králův Dvůr brání velice obstojně.
08:40
Domáci jsou mnohem jistější na balónku a lítají mezi nimi balónky i na polovině hostů.
06:40
Teď ale drsná srážka dvou hráčů, Tomáš Vlček stále leží na zemi a drží se za obličej.
05:30
Hráči týmu Florbal Primátor Náchod drží míček, ale stále se jim nedaří dostat se na soupeřovu polovinu.
03:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil #42 Daniel Riley, asistoval #11 Tomáš Vlček (1:0).
03:26
Hráč Daniel Riley střílí první gól zápasu po rychlé střele z dálky.
00:01
Hosté vyhráli úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Dalibor Vlášek, Daniel Kříž, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Kameš, Michal Nový, Daniel Riley