1:2
1:2
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Primátor Náchod 4:5
3. Lukáš Kaprhál, 4. Martin Strejček, 38. Jaroslav Rybka, 44. Zdeněk Fanta - 12. Ondřej Macháček, 35. Matěj Mikšovský, 39. Matěj Mikšovský, 55. Matěj Mikšovský, 60. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Chabr 19 - Brandon Bulis 23; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2;
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér):
Ve hře 5 na 5 jsme soupeře ke gólu téměř nepustili, zápas jsme si prohráli sami a bohužel již po několikáté nezvládli závěr utkání. Nyní máme dobrou formu a do play down si věříme. Podobné fatály nás můžou stát sestup. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí do play off.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Přijeli jsme si pro domácí prostředí do play-off a to si odvážíme. Jinak výkon byl z naší strany hroznej a výsledek je pro domácí přísnej. Díky soupeři a uvidíme se příští týden v Náchodě.
60:00
Střely ve 3. části: 9:9
60:00
59:34
Litvínov hraje v 6 na 4
59:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (4:5).
57:47
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
55:53
Náchod hodně ryche otočil a běžel sprintem opět na domácí polovinu ale orbana Litvínova to stihla dřív
54:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:4).
43:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:3).
43:28
Náchod využil chyby domácího týmu a ve dvou jeli na bránu
42:30
Litvínov měl možnost trefit míček do prázdné brány ale Fantovi ujel míček
42:00
Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
41:41
Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:45
Rybka zatlačil Kaválka na mantinel
40:06
Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:7
40:00
39:45
Náchod ve zaklekává před standardku Litvínova u hostující brány a blokuje jejich pokus o střelu
38:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:3).
38:23
Litvínov se staví do čtverce a brání svojí polovinu
37:22
Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
37:06
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #38 Jan Pokorný (3:2).
35:50
Macháček s Rázlem vyráží na bránu
34:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:2).
33:10
Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
32:22
Skalitz udržoval míček do posledni chvíle a poté hned přihrál Strejčkovi který střílel z otočky na Bulise
16:25
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:12
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1).
09:40
Kaprhál na poslední chvlí zabránil gólu a míček odpinkává pryč z brankovistě
09:15
Litvínov se stahuje do čtverce a brání
09:08
Vyloučen hráč #79 Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
08:20
Rozhodčí zvedají ruce a Náchod využívá výhodu a hrají v 6
08:00
Náchod udělal chybu a litvínovský hráč se toho rovnou chopil se střelou na bránu
04:36
Bachtík střílí na Chabra ale ten míček tečuje
03:45
Fanta se snaží prokličkovat obranou náchoda
03:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:0).
02:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #14 Jakub Vitvar (1:0).
01:50
Pokorný v obraně zaklekává proti Kaválkovi
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Vlček, Jonáš Mědílek, Dalibor Vlášek, Daniel Kříž, Ondřej Bachtík
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Matěj Chabr; hráči v poli: Tomáš Skalitz, Jan Pokorný, Zdeněk Fanta, Jaroslav Rybka, Martin Strejček