1:3
2:2
- : -

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:14
30. Anna Bartušková, 51. Klára Schmiedová, 60. Adéla Vlčková - 2. Klára Pabiánová, 3. Andrea Břeská, 4. Lucie Baldreichová, 7. Tereza Míková, 9. Andrea Břeská, 10. Dominika Horáčková, 13. Lucie Bohumínská, 16. Barbora Fáčková, 18. Barbora Fáčková, 23. Klára Pabiánová, 27. Tereza Míková, 40. Lucie Baldreichová, 55. Eva Křtěnová, 57. Andrea Břeská; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 51 - Michaela Galušková 12; po třetinách: 0:9, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Skazko Pavel (Asistent trenéra):
V utkání jsme nechytli začátek. Nezvládnutá první třetina pak znamenala rozhodnuté utkání. Sestava osekaná covidem nebyla nejsilnější a tak nám nezbyde nic než vyhlížení lepších zítřků. Chodov byl dnes nad naše síly.
Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér):
"První třetina byla odehraná super - s lehkostí, energií, potřebným pohybem i kvalitou. Bohužel právě proto jsme pak už lehce zpohodlněli, soupeř to zavřel, nám se moc nechtělo dobývat...60 minut odehrála kvalitně jen jedna pětka, dalším dvěma odešla přesnost a pohyb. Po Covidových karanténách a izolacích to bereme jako návrat k plnému tempu a začínáme ladit na play-off. Soupeři díky, že to odbojoval a neodkládal."
60:00
Střely ve 3. části: 8:19
60:00
59:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Adéla Vlčková z trestného střílení (3:14).
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:45
Horáčková zle přestřeluje branku.
56:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #13 Tereza Míková (2:14).
56:21
Opět fantastická Macounová.
54:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #6 Kristina Venerová (2:13).
54:08
Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou.
54:08
Chodov si zahraje první přesilovou hru v tomto uktání.
52:08
Další skvělý zákrok Macounové.
50:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Klára Schmiedová, asistoval #9 Lucie Retová (2:12).
50:28
A máme tady druhý gól domácích.
49:54
Bartušková krásnou střelou uklízí za tři tyče Galuškové.
39:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #31 Kristýna Jirásková (1:12).
39:11
Moravcová pálí vysoko nad branku domácích.
37:36
Saffertová rázně odstavila Horáčkovou, parádní podívaná.
33:35
Saffertová úspěšně zabránila přihrávku na Míkovou.
33:30
Brankářka domácích Macounová teď předvedla sérii parádních zákroků.
32:29
Macounová vyráží helmou.
29:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #91 Jolana Chládková (1:11).
28:52
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #58 Nikola Skoková.
28:52
Macounová se nechala prohodit backhandovou kličkou a drží svou úspěšnost v počtu vychytaných nájezdů.
28:35
Saffertová teď skvěle vybojovala faul.
27:54
Macounová teď předvedla svou dominanci v brankovišti.
26:29
Braunové teď vyšla laxiní klička přes obranu hostí.
26:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #48 Andrea Břeská (0:11).
25:45
Hezký blok od Najmonové.
25:10
JE TO SPORT - hraje se dál.
25:09
Schmiedová teď po srážce zůstává ležet ne zemi.
24:27
Výtečně teď Bartušková vyvezla z vlatní poloviny až za bránu soupeřek.
23:27
Domácí aktuálně aktivní na balónku.
22:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #48 Andrea Břeská (0:10).
17:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #31 Kristýna Jirásková (0:9).
17:26
Opět nedůraz na brankovišti - devátý gól Chodova.
16:58
Fantastický zákrok Macounové.
15:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #29 Barbora Fáčková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (0:8).
14:51
Domácí Panthers se dostali ke třetí střele v první části.
12:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Lucie Bohumínská, asistoval #31 Kristýna Jirásková (0:7).
11:08
Hezký zákrok Macounové.
10:34
Perfetkní blok od Chládkové.
09:04
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #39 Dominika Horáčková, asistoval #7 Aneta Salehová (0:6).
08:27
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:5).
07:13
Hezký blok od Schmiedové.
06:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Tereza Míková, asistoval #59 Nicol Drábková (0:4).
03:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #11 Lucie Bohumínská (0:3).
02:42
02:42
Míková vybojovala balónek v rohu, oběhla branku a naservírovala to Břeské a uklízí za záda brankářky Macounové.
01:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Klára Pabiánová, asistoval #59 Nicol Drábková (0:1).
01:12
 Střela na bližší tyčku od Pabiánová končí za zády Macounové.
00:01
Zahajovací buly vyhrává Chodov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Lucie Bohumínská, Barbora Fáčková, Michaela Moravcová, Kristýna Jirásková, Lucie Baldreichová
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Lucie Retová, Adéla Vlčková, Klára Schmiedová, Agáta Saffertová, Anna Bartušková