2:0
6:0
- : -

Tatran Střešovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 10:0
14. Lucie Vernerová, 20. Lucie Bicková, 28. Lucie Vernerová, 31. Barbora Lovíšková, 43. Kristýna Máchová, 55. Sofie Gocová, 57. Valentýna Viková, 57. Lucie Vernerová, 58. Alžběta Koníčková, 60. Lucie Vernerová; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Monika Šolleová 7 - Kateřina Holečková 33; po třetinách: 2:0, 2:0, 6:0;
Komentář domácích Michálek Marek (Trenér):
Zápas jsme po většinu času kontrolovali, jen ta finální fáze opět nebyla stoprocentní. Soupeř sympaticky bojoval a dlouho držel přijatelný výsledek.  Největší šance si připravil v poslední minutě, ale Monika si nulu vzít nenechala. Mám radost z dobré nálady v našem týmu a z toho, že zápas vůbec proběhl. Děkujeme soupeři a přejeme klidnou cestu domů.
Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér):
Dvě třetiny za naší strany v tempu. Poté se projevila fyzická únava a fakt, že soupeř hrál na 3 lajny a my jen na 2. Jsem rád, že i bez zkušenějších hráček se nebály mladší převzít zodpovědnost za náš výkon. Za 2 třetiny spokojenost. Díky soupeři za zápas
60:00
Střely ve 3. části: 15:2
60:00
59:26
Vernerová s Lovíškovou to dneska rozjíželi!!
59:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (10:0).
59:25
Vernerová má dneska asi střelecký den!!! to je výkon.
57:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Alžběta Koníčková, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (9:0).
57:43
Betka Koníčková svůj první gól pořádně oslavila a oskákala.
56:45
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
56:45
56:45
Vernerová chytla slinu a kompletuje hattrick.
56:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Valentýna Viková, asistoval #8 Lucie Vernerová (7:0).
56:30
Copatá se trefila!!
54:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #24 Sofie Gocová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (6:0).
54:57
Gocka nekompromisní.
54:49
Lovíšková je jako pračka, všechny nám vrací čisté a vyprané jako v Pervolu.
54:24
Copatá zase přestřeluje
51:11
Debut v zápase juniorek právě předvádí Alžběta Koníčková. Snad bude jezdit jako na koni.
50:56
Lovíšková totálně školí své protihráčky.
49:04
Petříková svými tríčky poslala Tkadlecovou až na kolena.
46:38
Jejda:( Marie Maru Wijasová rozšlápla balónek. Samozřejmě mu připravíme důstojný pohřeb...
45:34
A máme tady vzkaz od anomymního fanouška: Břešťa zapáchá!
42:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #92 Tereza Tkadlecová (5:0).
42:50
DÁMY A PÁNOVÉ NESKUTEČNÉ SE STALO SKUTEČNOSTÍ. KRISTÝNA MÁCHOVÁ DOKÁZALA DOSTAT BALÓNEK DO BRÁNY!!!!NIKDOO NECHÁPE TUTO SKUTEČNOST!!!
41:23
Trenér Plzně tady furt mluví o nabídce a tím mi připomněl, že vlastně v pondělí píšu test z ekonomiky:o Děkuji Vám, jste záchranář.
40:45
Bicková vystřelila vedle a pak jen dodala ,,jej"
40:02
Ze slečinky Bláhové se stala velice nadaná mažoretka, celá hala musí ocenit její nadání.
40:00
40:00
Zdravím paní Fialovou, která s radostí čte tento zápis a jsem velice ráda, že se baví :)
40:00
Střely ve 2. části: 17:2
40:00
39:55
Vypadá to živěji, ale furt to není žádná sláva.
37:20
Gocovka střílí TYČKU
35:46
Nesnídalová se dnes asi nasnídala, protože předvádí úplné čáry máry.
33:06
Trenéři obou týmu vedou velice zajímavé debaty mezi sebou. Vznikly nám tady takové otázky Václava Moravce.
31:56
Wijasová osprchovala obranu Plzně, tak že se po zápase ani nemusí sprchovat.
30:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #8 Lucie Vernerová (4:0).
30:11
dvoječka sehraných královen přidává další královskou branku střelou na přední tyč.
28:23
Vyloučen hráč #52 Kristýna Benešová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
27:58
27:55
Wijasová to Maurerové naservírovala přímo ,JAKO NA STŘÍBRNÉM PODNESE před branku, ale Maurerová neměla kejcu na zemi, takže z toho gól nepadl.
25:56
Právě jsme všichni viděli faul, jako z učebnice pro rozhodčí, ale dva pánové to asi přehlídli.
25:10
Vernerová to zkouší po zemi, Lovíšková to zkouší na přední, ale ani jedna to nezkouší trefit za golmanku.
23:39
Kubová musí ještě poladit mířidla, jí se to dá, ale ještě odpustit, dlouho to nedržela v ruce že jo.
21:52
Tatranky obstřelují branku hostů, ale střílí jen vlastně vedle branky.
20:01
Doufám, že se zvedne to tempíčko, aby to už nějak konečně vypadalo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:3
20:00
19:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #19 Lucie Kubová (2:0).
19:49
Po ukázkové kombinaci, jako z učebnice, Bicková poslala neskutečný vikýř do branky.
19:15
Duchková obrala Mauerovou na půlce a sama běžela na Šolleovou, na kterou si však nepřišla.
16:29
Žižková školí Tatranky a ukazuje, jak je to učí v Plzni.
13:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #91 Monika Šolleová (1:0).
13:25
Na podruhé už Vernerovou vyšlo a asistence přišla až z malého brankoviště.
12:55
Balónek udělal tralala a přeskákal všechny hokejky a málem i golmanku Holečkovou.
10:53
Po výtečném výchozu běžela osamocená Vernerová sama na golmanku, ale asi nechce dávat góly, tak to nabombila přímo do Holečkové. Potom tvz. z druhé vlny Lovíšková nad :/
08:23
je to takové, jako kdyby jsme hráli na hřbitově:/ takové bez života.
07:01
Copatá Valentýna Viková ve velké šanci, nepromněňuje.
04:50
MÁCHOVÁ OPĚT NETREFUJE PRÁZDNOU BRANKU!!!!!!!CO TO JE???? To se mi nelíbí.
04:04
Ježdíková vyslala krutopřísnou střelu od půlky, která narazila do golmanky Holečkové.
03:11
První z chytaček se balónku dotkla svou ručkou Šolleová.
02:20
zatím tomu chýbí takové to správné tempíčko
01:19
začátek zápasu je takový studený
00:01
Úvodní buly vyhrávááá po velkém návratu Lucie Kubováááá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Jan Chuděj.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Holečková; hráči v poli: Andrea Žižková, Michaela Čížková, Kristýna Benešová, Linda Zborníková, Nela Peteříková
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Monika Šolleová; hráči v poli: Lucie Bicková, Anna Kateřina Jandová, Lucie Kubová, Karolína Bláhová, Marie Wijasová
00:00
Krásný sobotní večer posílám ze střešovické Stodoly, kde se střetnou domácí hvězdičky Tatran Střešovice a jejich soupeřky, které přijely až z daleké Plzně Fbš Slavia Plzeň. Tatranky se nacházejí na krásném pátem místě a potřebují získat každý další bodík, aby si vytvořily co nejpříjejmnější pozici k blížící se mu playoff. Plzeňačky se nachází na předposledním místě a také by potřebovaly co nejvíce bodů. Tak uvidíme, co nám dnešní zápas přinese.