2:5
0:6
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:15
13. Lucie Florianová, 28. Lucie Florianová, 37. Lenka Faltusová - 3. Kristina Hudáková, 13. Radka Niemczyková, 15. Veronika Rybičková, 20. Adriana Středulová, 26. Kristina Hudáková, 26. Nikola Chalupová, 29. Pavlína Bačová, 38. Michaela Mlejnková, 40. Paulína Hudáková, 41. Pavlína Bačová, 44. Karolína Sigmundová, 45. Adriana Středulová, 49. Kateřina Galnorová, 58. Paulína Hudáková, 60. Michaela Mlejnková; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Tea Mažáryová 11, Kateřina Macounová 3 - Jana Dupčáková 16; po třetinách: 1:4, 2:5, 0:6;
60:00
Střely ve 3. části: 3:11
60:00
59:59
59:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #78 Pavlína Bačová (3:15).
59:29
Z rychlého protiútoku tu máme další gól Ostravy.
57:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #13 Adriana Středulová (3:14).
57:03
A smolně odražený míček končí za zády Macounové.
56:13
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:13
Vyloučen hráč #21 Lucie Florianová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
56:13
Ostrava si také zahraje přesilovou hru.
54:24
Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
54:24
Tak třeba si jim to podaří tentokrát...
52:56
Bohužel se jim nepodařilo přesilovku využít.
50:56
50:56
I domácí si zahrají přesilovou hru.
48:28
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #86 Kateřina Galnorová, asistoval #9 Veronika Rybičková (3:13).
48:28
Střídání brankáře. Nový brankář #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha
48:28
Domácí po třináctém inkasovaném gólu střídají brankářku.
47:51
Parádní střela od Florianové.
44:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #99 Paulína Hudáková (3:12).
44:45
Mažáryová byla na tuto střelu krátká.
43:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Sigmundová, asistoval #9 Veronika Rybičková (3:11).
43:18
Po křižné přihrávce od Rybičkové, přidává Sigmundová jedenáctou branku Ostravy.
41:58
Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
41:58
Ostrava si zahraje druhou přesilovku v tomto utkání.
40:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #13 Adriana Středulová (3:10).
40:30
Po třiceti vteřinách přidává Bačová desátý gól Ostravy.
40:01
Zahajovací buly třetí třetiny vyhrávájí domácí.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:10
39:10
A po uplynulé minutě přidává Hudáková devátý gól Ostravy.
38:10
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:10
Ostrava si zahraje první přesilovou hru v tomto utkání.
37:35
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (3:8).
36:02
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #86 Lenka Faltusová, asistoval #53 Agáta Saffertová (3:7).
36:02
Faltusová se perfektně zorientovala a backhandem uklidila balónek za záda brankářky Dupčákové.
35:30
Hezký blok od Bartuškové.
30:53
Faltusová pálí a brankářka Dupčáková pouze vyráží.
28:28
28:28
Hudáková po přihrávce od Středulové uzavíra svůj hattrick.
27:30
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #86 Lenka Faltusová (2:6).
27:30
A úspěšná rozehrávka z rohu zvěstí druhý gól domácích hráček.
25:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Nikola Chalupová, asistoval #71 Karolína Bínová (1:6).
25:57
A pár vteřin poté zvyšuje náskok Chalupová po přihrávce od Bínové.
25:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #71 Karolína Bínová (1:5).
25:40
Hudáková po střele z otočky propálila Mažáryovou.
22:20
Hosté vyvíjejí velký tlak na soupeřově polovině.
21:20
Mažáryová vyhráží nohou.
20:45
Rozehrávka hostů z rohu.
20:01
Úvodní buly druhé části vyhrává Ostrava.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:8
20:00
19:44
19:44
Ale ještě se dočkáme gólu, Středulová přidává čtvrtou branku FBC Ostravy.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:39
Bínová přestřeluje branku Panthers.
17:50
Mažáryová chytá střelu Niemczykové.
14:33
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková bez asistence (1:3).
14:33
Bartušková stála ve výhledu Mažáryové a ta pouští střelu od Rybičkové - třetí gól Ostravy.
12:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #12 Natálie Hurníková (1:2).
12:57
Bohužel vyrovaný stav netrval dlouho a Ostrava je po gólu Niemczykové opět ve vedení.
12:33
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #21 Lucie Florianová bez asistence (1:1).
12:33
Florianová vyrovnává stav utkání.
11:21
Košvancová vysoko přestřeluje.
10:37
Domácí hezky kombinují, ale nedaří se jim dostat ke střele.
09:00
Vlachová vytáhla míček z vlatní poloviny a dostala ke střele - Dupčáková vyráží.
07:15
Retová zachytila přihrávku a Panthers jdou do útoku.
04:47
Ostrava teď dlouho na soupeřově půlce.
03:35
Bartušková výtečně zastavila útok ostravských hráček
02:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #14 Karolína Sigmundová (0:1).
02:37
Hudáková trefuje míček ze vzduchu a tím otevírá skóre dnešního utkání.
01:50
Po rozehrávce z rohu se ke střela dostala Vrlíková, ale Mažáryová v pozoru.
00:44
První šance domácích - Saffertová těsně míjí bránu.
00:01
A úvodní buly ve prosěch domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Karolína Bínová, Nikola Chalupová, Malwina Zagórska, Karolína Sigmundová, Kristina Hudáková
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Tea Mažáryová; hráči v poli: Markéta Valešová, Adéla Košvancová, Lenka Faltusová, Agáta Saffertová, Anna Bartušková