0:1
0:3
- : -

KM automatik FBK Jičín - FbŠ Bohemians 1:5
20. Kristýna Bachmaierová - 9. Lucie Veselá, 29. Anna - Marie Divišová, 47. Lucie Veselá, 48. Adéla Bočanová, 49. Lucie Veselá; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Alena Vokatá 21 - Martina Franková 31; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:3;
60:00
Střely ve 3. části: 8:10
60:00
59:55
Ještě za Vokatou zazvonila tyč a je tu konec.
59:08
Timeout FbŠ Bohemians
59:08
Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
59:00
Zbývá poslední minuta zápasu.
57:17
Jičín to zkouší v 6 lidech v poli bez golmanky.
57:13
Timeout KM automatik FBK Jičín
56:49
Veselá měla na holi další gól, ale v rychlosti nedokázala míček uměrnit přesně.
56:15
Utkání už se spíše dohrává. Nevypadá to, že by domácí zvládly závěr zdramatizovat.
54:33
Minářová si připisuje minelu zápasu. Krásná přihrávka, úplně volná brána, ale míček končí mimo tyče.
53:42
Přečíslení 2 na 1 vyřešila Vokatá nejlépe, jak mohla.
51:14
Jičín opět  v plném počtu. Momentálně má ale čtyřgólové manko.
50:35
Střela Žůrkové se otřela o tyčku.
49:56
Bachaierová se Žůrkovou narušily rozehru Bohemky a nasbíraly cenné vteřiny na polovině soupeře.
49:12
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
48:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #4 Kateřina Fousová (1:5).
47:48
Zajímavý efekt. Hráčky Bohemky by při současném stavu mohly být v klidu, místo toho přitvrzují.
47:25
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #85 Lucie Veselá (1:4).
46:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #71 Tereza Havlová (1:3).
46:34
První oslabení Jičín ustál. Hned však následovalo druhé a to po pár vteřinách využila Veselá.
46:21
45:39
Volný úder z hranice brankoviště rozvlnil boční síť jičínské branky.
44:53
Vokatá se stihla přesunout a na střelu Bočanové reaguje včas.
44:12
Vyloučen hráč #46 Zuzana Svobodová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
44:12
Máme tu první vyloučení zápasu, Bohemka dostane šanci zvýšit vedení.
43:55
Po krátkém ošetření je Franková schopná pokračovat.
43:54
Frankovou zalehla vlastní spoluhráčka, předtím ale stihla zabránit ve skórování Bachmaierové.
42:13
Jičín jde za vyrovnáním, což ale otvírá díry v obraně.
40:39
Bachmaierová měla na holi vyrovnání, střela na poslední chvíli zblokovaná.
40:01
Poslední třetinu zahajují na míčku hráčky Bohemky a budou hájit těsný náskok.
37:09
Vokatá mírně otřesená po ráně do hlavy, v zápase ale může pokračovat.
36:25
Velmi pohledná přihrávková kombinace domácích. Střelu Mullerové ale Franková viděla.
35:30
Dnešní utkání sleduje 60 diváků, v hale je ale povětšinou ticho.
34:05
Bachmaierová si soupeřku odstavila rukou, rozhodčí situaci viděl.
32:45
Dva brilantní zákroky Frankové!
32:14
Domácí golmanka potřebuje drobné ošetření, hra je přerušena.
29:30
Trochu ostřejší souboj u mantinelu. Obě hráčky se ale zvedají a hra pokračuje.
28:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna - Marie Divišová, asistoval #81 Lidija Luklynska (1:2).
28:12
Už to vypadalo, že střela Divišové nesedla. Nebyla to sice žádná nechytatelná rána, ale Vokatá neviděla ideálně a míček se dostal za její záda.
25:20
Pohlední akce na obou stranách hřiště. Skóre se zatím nemění.
23:08
Skrumáž před brankou Jičína utnula svým zákrokem Vokatá.
22:08
Bočanová zblokovala střelu Růžičkové, následné přečíslení Bohemka nevyužila.
20:38
Žůrková hledala nabíhající Preisslerovou, ta nedokázala střílenou přihrávku trefit.
20:01
Druhou třetinu začínají na míčku domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:8
20:00
19:29
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #21 Eva Preisslerová (1:1).
19:29
První kombinaci dua Bachmaierová-Preisslerová ještě Franková zneškodnila. Podruhé už nestačila. Těsně před přestávkou domácí srovnávají.
18:52
Pohotový zákrok Frankové proti tečované střele.
17:39
Bachmaierová zastavila probíhající soupeřku na hranici pravidel, rozhodčí ale nechávají hru plynout.
15:40
Bočanová spálila neuvěřitelnou tutovku.
14:40
Preisslerové scházely ke srovnání skóre milimetry!
13:00
Domácím se nedaří trefovat míček ideálně. Nepodařilo se to ale ani Vatahové z Bohemky, která před sebou jinak měla prázdnou bránu.
11:20
Tuhle střelu skoro od poloviny hřiště si Vokatá bez problémů pohlídala.
09:28
Střela Štajnerové jen prosvištěla kolem jičínské branky.
08:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #18 Klára Minářová (0:1).
08:20
Na druhé straně dostala dostatek prostoru ke střele Štajnerová. Míří mimo.
07:42
Frankové se nepovedl výhoz podle představ, ale  následná střela Syslové míří nad.
07:13
Hru zatím poznamenávají oboustranné nepřesnosti.
04:15
A opět v šanci Kacelová. Franková už ví, že si na ní bude muset dávat pozor.
01:49
Franková poprvé zasahuje. V šanci se postupně ocitly domácí Kacelová a Preisslerová.
00:01
Úvodní buly utkání ve prospěch týmu Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Adéla Bočanová, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Martina Kleinová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová