2:6
1:3
- : -

K1 Florbal Židenice - Bulldogs Brno 4:9
20. Anna Klvačová, 37. Viktorie Fuchsová, 37. Kateřina Perutková, 50. Kateřina Perutková - 24. Barbora Machálková, 34. Gabriela Králová, 36. Veronika Machálková, 36. Anna Brucháčková, 38. Karolína Vaněčková, 39. Karolína Vaněčková, 41. Anna Brucháčková, 51. Veronika Stuchlíková, 55. Anna Brucháčková; rozhodčí: Robin Hromeček - Jiří Chromek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Anna Nováková 28 - Lenka Richterová 20; po třetinách: 1:0, 2:6, 1:3;
Komentář domácích Drápalová Jitka (Trenér):
Čekaly jsme těžký zápas, to také byl. Škoda šancí, které jsme nedokázaly přetavit v góly a chyb, které soupeřky dokázaly potrestat. Celkově se holky nemají za co stydět. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Brouček Martin (Trenér):
Čekali jsme v odvetě jiný zápas a to se potvrdilo. První třetina byla z naší strany ospalá, nedrželi jsme míček, neběhali a pak nelze čekat, že padnou goly. Do druhé nastoupil jiný tým, skóre brzy přetočili, našli svoji tvář a přes pár  nevynucených a nepotrestných chyb dokráčeli do tříbodové výhry.
60:00
Střely ve 3. části: 3:8
60:00
59:48
Poslední událostí utkání je bohužel krvavé zranění Fuchsové.
57:55
Brucháčková po nádherné kombinaci s Vlčkovou netrefuje.
56:36
Vypadá to, že je zápas rozhodnutý, jelikož hráčky Bulldogs mají delší dobu míček na svých holích.
54:17
Brucháčková se po pasu od Hodové trefuje do šibenice.
54:16
Timeout K1 Florbal Židenice
54:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #72 Natálie Hodová (4:9).
52:07
Nádherná střela Veroniky Machálkové končí pouze na břevně.
50:01
Stuchlíková dává gól po odraženém míčku před branku.
50:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková bez asistence (4:8).
49:13
Perutková využívá nahrávku Žampachové a krásně trefuje z voleje za záda bezmocné Richterové.
49:12
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #76 Zuzana Žampachová (4:7).
48:56
Hodová míří pouze nad domácí branku.
47:04
Nováková odmítá hattrick Vaněčkové, když jí vychytává.
46:12
Brucháčková motá za brankou hráčky Židenic neskutečným způsobem.
44:02
Žampachová netrefuje z voleje před bránou.
42:10
Nováková se teď vyznamenala, když vychytává v samostatném úniku Mikšlovou.
40:55
Brucháčková si dlouho připravovala miček ke střele, výsledek však stál za to, jelikož trefuje přesně k tyči z větší vzdálenosti.
40:54
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #64 Liliana Bolfová (3:7).
40:17
Střela Perutkové končí pouze za brankou.
40:00
40:00
2.třetina byla podstatně zajímavější než ta první. Diváci musí být spokojeni, jelikož jsme mohli vidět velké množství povedených kombinací, zejména na straně Bulldogs.
40:00
Střely ve 2. části: 12:20
40:00
39:00
Nadherná kombinace Vaněčkové s Machálkovou končí gólem do prázdné kasy. Tady byla Nováková naprosto bezmocná.
38:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #55 Veronika Machálková (3:6).
38:45
Vlčková dnes nemá střeleckou formu. V tutovce míjí branku.
37:39
Náskok hostí zvyšuje na 2 branky Vaněčková.
37:38
36:36
S góly se teď roztrhl pytel. Nejprve se trefuje se štěstím Fuchsová a následně se do prázdné nemýlí Perutková.
36:35
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #11 Kateřina Perutková, asistoval #2 Anna Klvačová (3:4).
36:01
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #37 Viktorie Fuchsová, asistoval #63 Eliška Stehlíková (2:4).
35:27
Brucháčková se konečně prosazuje ze samostatného úniku.
35:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #73 Adéla Mikšlová (1:4).
35:09
Veronika Machálková se trefuje tahem z bezprostřední blízkosti brány Novákové.
35:08
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková bez asistence (1:3).
34:19
Richterová vychytává v samostatném úniku Fuchsovou. Gólmanka hostů je dnes ve výborné formě.
33:01
Králová využila tlaku Bulldogs a ve zmatku před brankou Novákové se trefuje.
33:00
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #37 Gabriela Králová, asistoval #64 Liliana Bolfová (1:2).
31:56
Vlčková sama před brankou jen promáchla.
30:45
Střelu Bolfové z úhlu opět kryje brankářka domácích.
29:18
Největší a jedinou šanci Žampachové v přesilovce likviduje Richterová.
28:20
Židenice za první polovinu přesilovky branku hostí ani neohrozily.
27:32
Vyloučen hráč #24 Kristýna Mlčoušková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
25:02
Po gólu začínají hosté tlačit a vysílají na Novákovou jednu pumelici za druhou.
23:48
Barbora Machálková konečně prolomila střeleckou smůlu Bulldogs a vyrovnává utkání.
23:47
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Barbora Machálková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (1:1).
23:09
Perutková zkusila trefit bránu backhandem zády k bráně, bohužel netrefuje.
22:09
Barbora Machálková z úhlu pouze do boční sítě.
21:10
Nevyzpytatelná střela Vlčkové od půlky neudělala Novákové větší problém.
20:40
Bolfová po pasu od Brucháčkové pouze mimo.
19:29
Klvačová se po několika šancích konečně trefila!
19:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #39 Nikola Krupičková (1:0).
18:40
Fuchsová předvedla ukázkový návrat dozadu a obrala o míček v samostatném úniku Stuchlíkovou.
18:09
Zatím sledujeme velice vyrovnané utkání, šance jsou na obou stranách.
15:20
Machálková měla za střídání 3 velké šance, největším úspěchem je však nastřelená tyč.
14:29
Stehlíková se propracovala do velké šance, ta však končí v rukavicích Richterové.
13:35
Perutková v samostatném úniku těsně netrefuje branku.
11:38
Dvě obrovské šance Židenic, Fuchsová však pouze trefuje Richterovou a následně Oujezdská mimo.
10:40
Brucháčková se prokličkovala až ke střele, Nováková chytá.
10:06
Klvačová teď netrefuje v obrovské šanci ani bránu.
08:39
Vlčková v obrovské šanci míjí bránu domácích.
07:56
V útočném pásmu nyní operují i hráčky domácího týmu.
06:56
Klvačová v samostatném úniku pouze do Richterové.
05:43
Spolupráce Brucháčkové s Bolfovou zakončená střelou končí mimo bránu.
04:29
Domácí Fuchsová obstarala první šanci Židenic, avšak neúspěšně.
03:46
Vlčková z výběhu pouze mimo branku.
01:54
První velkou šanci Němcové chytá domácí brankářka Nováková.
00:49
Bulldogs se od začátku drží v útočném pásmu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hostující hráčky Bulldogs.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robin Hromeček a Jiří Chromek.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Lenka Richterová; hráči v poli: Veronika Stuchlíková, Karolína Vaněčková, Anna Sigmundová, Barbora Machálková, Veronika Machálková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Anna Nováková; hráči v poli: Nikola Krupičková, Radka Puldová, Kateřina Perutková, Zuzana Žampachová, Anna Klvačová