0:4
1:8
- : -

ACEMA Sparta Praha - Sklo Bohemia Světlá n/S 2:15
11. Lucie Zemanová, 44. Adéla Grundová - 9. Barbora Vávrová, 10. Veronika Beránková, 15. Barbora Vávrová, 23. Veronika Beránková, 28. Tereza Štursová, 32. Tereza Štursová, 37. Kateřina Habáňová, 41. Marie Bartošková, 42. Alžběta Rousková, 42. Kateřina Habáňová, 45. Alžběta Rousková, 48. Barbora Vávrová, 50. Kateřina Habáňová, 50. Tereza Štursová, 52. Marie Bartošková; rozhodčí: Jakub Jangl - Filip Rabiňák; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Magdaléna Valentová ? - Nela Machalová ?; po třetinách: 1:3, 0:4, 1:8;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Vedoucí):
2 třetiny jsme se ještě relativně drželi, v třetí třetině jsme však absolutně vypadli ze hry.
Komentář hostů Rosecký Tomáš (Vedoucí):
Víme, že dnes byli domácí velmi oslabení v sestavě. Nám naštěstí takový problém nenastal, proto jsme mohli hrát na tři útoky. Což se projevilo především od druhé třetiny. Ale ceníme si toho, že se zápas mohl vůbec odehrát. Holky pokračují v zlepšených výkonech a jako trenéři věříme, že se tyto nabrané zkušenosti zúročí v posledních zápasech základní části. Přejeme Spartě, ať se holky co nejdřív uzdraví.
60:00
Střely ve 3. části: 7:18
60:00
59:30
Domácí Lukovská střílí mimo branku...
56:27
Horké chvilky před domácí brankou pokračují, gólmanka Valentová zachraňuje..
51:56
Spartagirls bojují, ale góly bohužel dál padají do jejich sítě...2:15
51:33
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková, asistoval #29 Tereza Štursová (2:15).
50:25
Timeout ACEMA Sparta Praha
49:54
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #9 Barbora Vávrová (2:14).
49:13
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová, asistoval #6 Šárka Kudlová (2:13).
47:24
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová bez asistence (2:12).
47:24
Góly v domácí síti přibývají...2:12.
44:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Alžběta Rousková, asistoval #10 Sára Matějů (2:11).
44:40
Domácí si to před brankou opět nepohlídaly a prohrávají 2:11..
43:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #74 Adéla Grundová, asistoval #67 Lucie Zemanová (2:10).
43:10
Sparťanka Grundová se trefuje dalekonosnou střelou, je to 2:10..
42:50
Průnik domácí E. Pecinové zastavuje seknutí, rozehrávájí domácí.
41:51
Světlá v rychlém sledu přidává další dva góly a je tu desítka..
41:37
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová bez asistence (1:10).
41:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Alžběta Rousková, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:9).
40:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #13 Marie Bartošková z trestného střílení (1:8).
40:25
Hned na úvod třetiny Světlá proměňuje trestné střílení.
39:23
Světlá je jiným týmem než na podzim, vede zaslouženě.
36:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #27 Kateřina Habáňová, asistoval #14 Dominika Němcová (1:7).
36:37
Zčistajasna je tu sedmý gól Světlé...
36:10
Domácí Bogdanová pěkně prokličkovala a prověřila gólmanku hostí.
31:29
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #14 Dominika Němcová (1:6).
31:27
Rychlý průnik hostující Štursové znamená další gól síti Sparty.
29:11
Domácí J. Pecinová teď prověřila golmanku hostí.
27:56
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #46 Lucie Vacková (1:5).
27:56
Světlá zvyšuje na 5:1.
22:53
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #21 Viktorie Váňová (1:4).
22:53
Nenápadná střela hostující Beranové znamená vedení hostí 4:1.
18:45
Gólmanka Valentová domácí opakovaně zachraňuje od pohromy.
16:45
Domácí Hujerová ukazuje, že to umí nejen v bráně, ale i v poli.
14:46
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:3).
14:46
Světlá zvyšuje díky důrazu na 3:1.
12:17
Hraje se ve vysokém tempu, akce střídá akci.
10:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová, asistoval #74 Adéla Grundová (1:2).
10:17
Slepené branky na obou stranách, Světlá zvýšila vedení, domácí Zemanová z opakované dorážky snižuje na 1:2.
09:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #29 Tereza Štursová (0:2).
08:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #93 Nela Machalová (0:1).
08:40
Těsně před koncem přesilovky se z brejku prosazuje hostující Vávrová
06:52
Nešťastná hra rukou na straně domácích znamená přesilovku hostí.
06:42
Vyloučen hráč #21 Anna Bogdanová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra rukou.
04:19
Domácí  teď zachránila tyčka. A hned na to gólmanka Valentová vyráží střelu maskou.
03:35
Další pěkná střela Sparťanky Lukovské z otočky.
02:22
První nebezpečná střela domácí Zemanové.
01:17
Světlá začala velmi aktivně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Jangl a Filip Rabiňák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Nela Machalová; hráči v poli: Marie Bartošková, Barbora Vávrová, Tereza Štursová, Viktorie Váňová, Lucie Vacková
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Adéla Grundová, Stela Lukovská, Viola Kratochvílová, Aneta Navrátilová, Lucie Zemanová
00:00
Dobrý večer z barrandovské X3M arény. Vítejte u online přenosu ze zápasu 18. kola 1. ligy juniorek, kde domácí Spartagirls hostí tým Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. První zápas v prosinci ve Světlé strhly v dramatickém závěru na svoji stranu hráčky Sparty a odvezly si dva body po nájezdovém rozstřelu. Dnes je domácí tým oslaben, zatímco soupeř před koncem přestupního termínu významně hráčsky posílil, což se projevilo i na posledních výsledcích. Spartagirls svoji "tvrz" ale nevydají lacino.