4:1
6:0
- : -

PSN Tatran Střešovice - Panthers Praha 13:3
3. Matěj Čelakovský, 11. Vojtěch Panuška, 15. Marek Hozman, 22. Matěj Čelakovský, 34. Vojtěch Kún, 37. Michal Malhocký, 40. Tobiáš Petržilka, 43. Matěj Čelakovský, 51. Matěj Švarc, 53. Vojtěch Panuška, 53. Vojtěch Kún, 55. Vojtěch Panuška, 56. Matěj Švarc - 17. David Zelinka, 18. Josef Nový, 27. Jaroslav Petrák; rozhodčí: David Hejzlar - David Rousek; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 20 - Julius Šabler 20, Kristián Ulrych 10; po třetinách: 3:2, 4:1, 6:0;
Komentář domácích Menhart Jakub (Trenér):
Ve hře 5 na 5 dneska koncentrovaný výkon. Kluky musím pochválit i za závěrečnou třetinu, kdy se soupeř do ničeho nedostal. Jinak stále začarované přesilovky.... Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Míka Patrik (Trenér):
Dnes jsme dokázali se soupeřem držet krok pouze část první a druhé třetiny. Zbytytek utkání jsme kupili chyby a usnadňovali Tatranu skórovat. Musíme se připravit na zítřek a předvést to nejlepší z nás.
58:42
Jurco chytá Vejlupkovu střelu a vysílá své spoluhráče do protiútoku.
55:16
Timeout Panthers Praha
55:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #2 Matěj Švarc, asistoval #66 Vojtěch Kún (13:3).
55:16
Panuška kompletuje hattrick. Stav utkání je 12:3 pro Tatran.
54:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška bez asistence (12:3).
53:10
Jurco dnes předvádí výborné zákroky a drží svůj tým.
52:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #2 Matěj Švarc (11:3).
52:12
52:12
Panuška trestá hru Pantherů bez brankáře.
50:26
Panthers zkouší hru bez brankáře.
50:16
50:10
Kún po individuální akci trefuje backhandem jen tyčku.
48:36
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #77 Jaroslav Petrák.
48:36
Jurco famozně chytá Petrákův nájezd.
47:31
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za vražení zády.
47:31
Vejlupek míří na trestnou lavici, Tatran si zahraje další přesilovku.
47:01
Ulrych zlikvidoval velkou šanci Tatranu.
45:40
Zelinka pálí těsně vedle pravé tyčky Jurcovy branky.
43:15
Lisa odchází s bolestivou grimasou ze hřiště. Míři na stanoviště zdravotníka. Snad ho dnes ještě uvidíme v akci.
42:31
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #69 Lukáš Procházka (8:3).
42:31
Čelakovský kompletuje hattrick a posílá Tatran do vedení 8:3.
41:40
Petržilka přichází v rohu na útočné polovině o míček. Pantheři mohou zahájit protiútok.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny vychází opět lépe pro Panhters.
39:45
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #78 Tobiáš Petržilka bez asistence (7:3).
39:45
Petržilkova střela proskákala za Šablerova záda a Tatran tak zvyšuje stav utakání na 7:3.
38:15
Pantheři ze zajímavé standartky před Jurcovou bránou neskorují.
36:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Malhocký bez asistence (6:3).
36:20
Malhocký navyšuje stav utkání na 6:3 z pohledu Tatranu.
35:42
Tatran úspěšně ubránil své oslabení.
35:10
Bajko získává pro tatran drahocenný čas, když sám drží míček za Šablerovou brankou.
33:42
Vyloučen hráč #69 Lukáš Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:42
Procházka míří na trestnou lavici a dává Pantherům možnost na snížení tatranského náskoku.
33:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #3 Tobiáš Hejda (5:3).
31:31
Čelakovského zadovka nenašla žádného spoluhráče a Pantheři mohou založit protiútok.
28:14
Tatran svou přesilovku nevyužil. Počet hráčů na hřišti se srovnává.
26:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (4:3).
26:35
Petrák v oslabení snižuje na 3:4 z pohledu Pantherů.
26:14
Vyloučen hráč #34 Tomáš Kačer družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
26:14
Tatran si zahraje další přesilovku. Po faulu Kačera dostanou hráči Tatranu další šanci na navýšení skore.
24:09
Eliášovu přihrávku přes šířku hřiště nikdo nezachytil, a tak se míčku ujímají hráči Tatranu.
21:31
21:31
Procházka si v samostatném úniku vyměnil míček s Čelakovským a ten navyšuje stav utkání na 4:2 pro Tatran.
20:50
Jurco vysílá výhozem Hozmana do úniku, ten však zpracoval míček vysokou hokejkou. Míček tak získávají Panthers.
20:01
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrávají Pantheři.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
17:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #22 Josef Nový, asistoval #67 David Zelinka (3:2).
17:51
Nový po přihrávce Zelinky stahuje náskok Tatranu na 3:2.
17:12
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:12
Kún dává Pantherům další šanci na snížení skore.
16:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (3:1).
15:16
Vyloučen hráč #66 Vojtěch Kún družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:16
Kún oslabuje Tatran a dává Pantherům šanci na snížení náskoku.
15:04
Ďurina pálí pouze do Jurcovy helmy.
14:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #5 Marek Hozman bez asistence (3:0).
12:17
Čelakovský z výběhu ze zajímavé standartky trefuje pouze Šablerovu helmu.
10:11
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #68 Vojtěch Panuška, asistoval #7 Jakub Lisa (2:0).
02:28
Vyloučen hráč #67 David Zelinka družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
02:28
Hráč pantherů Zelinka míří na trestnou lavici za sekání.
02:14
02:14
Čelakovský posílá Tatran do vedení.
00:01
Úvodní bule pro Panthers.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a David Rousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Josef Nový, Vojtěch Petráň, David Zelinka, Michael Petráň, Jaroslav Petrák
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jakub Lisa, Šimon Vavroušek, Michal Malhocký, Vojtěch Panuška, Marek Hozman
00:00
Dobrý den, vítám Vás u sledování dnešního zápasu CE soutěže juniorů. V tomto duelu se střetne tým PSN Tatran Střešovice s týmem Panthers Praha.