3:2
3:3
1:0

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 8:7p
18. Jakub Dufek, 25. Viktor Chaloupka, 28. Antonín Votava, 32. Filip Gabriel, 48. Ondřej Štefek, 49. Martin Škorpa, 58. Viktor Chaloupka, 63. Martin Škorpa - 13. Martin Stibor, 20. Daniel Chatrný, 28. Lukáš Pobořil, 32. Lukáš Pobořil, 41. Šimon Soukup, 45. Daniel Chatrný, 55. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Šedivý 32, Karel Hodík 0 - Patrik Antoniazi 31; po třetinách: 1:2, 3:2, 3:3, 1:0;
Komentář domácích Lupoměch Ondřej (Trenér):
Týmový výkon a poctivá práce všech 3 lajn nám dnes přinesla 2 body. Menší množství ztrát než v Ostravě rozhodlo o lepším výsledku pro nás. Zítra znovu, držte nám palce.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
Nebýt dovednostích umění, tak jsme zápas prohráli v základní době. Nepředvedli jsme zhola nic jak dopředu, tak i dozadu. Naše hra v obranném pásmu ve hře 1-1 byla tragická a proto takový výsledek. I když nás bylo málo, tak někteří mohli ještě zůstat doma, protože tam asi byli hlavou celý zápas. Díky všem za zápas.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1
62:52
62:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #35 Marek Matoušek (8:7).
62:52
Drama se šťastným koncem pro domácí je u konce.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:15
60:00
57:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #85 Jakub Dufek (7:7).
54:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil z trestného střílení (6:7).
48:00
48:00
Chodov stahuje na 2 lajny a vyrovnává stav.
47:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #33 Filip Gabriel (5:6).
44:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný z trestného střílení (4:6).
40:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #45 Daniel Chatrný (4:5).
40:38
2 sec před vypršením trestu hráče Chodova, hosté dávají gól a ujímají se vedení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:12
40:00
38:39
Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
31:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Filip Gabriel, asistoval #35 Marek Matoušek (4:4).
31:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (3:4).
31:11
Nyní polovina zápasu za námi. Šance stále vyrovnané.
27:54
27:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #40 Tomáš Josefovič (3:2).
24:55
Chodov odměněn za zvýšenou aktivitu.

24:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #68 Martin Škorpa (2:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:11
19:11
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
17:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #68 Martin Škorpa (1:1).
16:00
Vyloučen hráč #14 Matěj Přindiš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
15:40
Hosté nyní mají více ze hry.
12:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #64 Matěj Sedláček (0:1).
11:31
Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.