4:1
5:1
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBŠ Hummel Hattrick Brno 11:3
12. Štěpán Hendrych, 20. Jakub Šourek, 23. Petr Szturc, 26. Ondřej Pužman, 33. Petr Szturc, 34. Jakub Šourek, 41. Ondřej Pužman, 41. Jakub Šourek, 42. Jakub Seibert, 45. Tomáš Červinka, 50. Tomáš Vorel - 7. Štěpán Ludmila, 37. Štěpán Ludmila, 58. Marek Zapletal; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Tomšík 12 - Radek Korba 12, Petr Luňák 2; po třetinách: 2:1, 4:1, 5:1;
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
I přes výhru dnes nemůžeme být spokojeni s naším výkonem. Po celý zápas jsme nebyli precizní v jednoduchých věcech a především naše nasazení bylo tak na 50%. Pozitivní je, že se náš výkon v průběhu zápasu zlepšoval především směrem k vytváření si šancí a začátek 3. třetiny vnímám jako nejlepší část utkání. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Od nás velmi dobrá první třetina, na kterou jsme bohužel nedokázali navázat. Soupeř pozměnil rozehrávku a přidal na pohybu a my jsme se nedokázali přizpůsobit, až do konce zápasu. Bylo znát, že nám od druhé třetiny chybí síly. Musíme stavět na výkonu v první třetině a soupeři děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 6:3
60:00
59:28
Boleslav rozehrává před svou brankou.
57:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #97 Marek Zapletal, asistoval #24 Martin Noháček (11:3).
57:57
Zapletal proměňuje přesilovou hru a střílí třetí gól hostujícího týmu.
57:41
Luňákův výskok pro balonek zachraňuje Brno od navýšení boleslavského skóre.
56:18
Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
56:18
Boleslavský Fišera vyloučen za blokování hokejky, na 2 minuty.
55:37
Tým hostí si zahraje svou první přesilovou hru.
52:39
Eliáš teď s balonkem proběhl celé hřiště, od Luňáka až k Tomšíkovi. Akci mu překazili boleslavští.
50:47
Ani Jelínkův backhand nezaskočil Tomšíka.
49:10
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #65 Tomáš Vorel, asistoval #82 Martin Feigl (11:2).
49:10
V dnešním utkání se trefuje i Vorel. Feiglova druhá asistence. Stav utkání - 11:2.
48:37
Zoufalý si vybojoval balonek pro sebe a zkoušel vyslat další střelu na Luňáka.
46:52
Vařecha - Eliáš, tito brněnští hráči vymysleli hezkou akci, ke gólu ale nevedla.
44:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Tomáš Červinka, asistoval #76 Ondřej Pužman (10:2).
44:58
Desítka v brance Brna! Desátý gól domácího týmu přidává Tomáš Červinka, po přihrávce od Pužmana.
44:01
Ručka zkouší střelu na Tomšíka, střela ale vysoko nad.
41:08
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert z trestného střílení (9:2).
41:08
Střídání brankáře. Nový brankář #13 Petr Luňák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
41:08
Seibert dává svůj první gól v dnešním utkání. Proměňuje trestné střílení na Korbu, kterého v zápětí střídá Luňák.
40:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #55 Štěpán Hendrych (8:2).
40:52
Dvě branky v jedné minutě. Boleslav - Brno, 8:2. Opět se prosazuje duo Hendrych - Šourek.
40:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #5 Michal Fišera (7:2).
40:12
Po dvanácti vteřinách třetí třetiny Boleslav přidává již sedmý gól.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny také vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 12:3
40:00
39:37
Boleslav nevyužila ani druhou přesilovku. Na míček se ihned po skončení dostává tým hostí, Pužman ale kazí jejich akci k navýšení skóre.
38:38
Zoufalý běžěl sám na branku, bohužel ale přestřeluje.
37:26
Vyloučen hráč #24 Martin Noháček družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
37:26
Uvidíme druhou přesilovou hru domácího týmu.
36:16
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #61 Štěpán Ludmila, asistoval #15 Jakub Vařecha (6:2).
36:16
Hostující tým navyšuje své skóre na 6:2. Opět se trefuje Štěpán Ludmila a posílá tak balonek za Tomšíkova záda.
33:57
33:57
Další branka domácího týmu. Po přihrávce od Hendrycha, se trefuje Šourek.
33:25
Na straně hostí zkouší navýšit skóre Noháček, branku přestřeluje.
32:14
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Petr Szturc, asistoval #32 Tomáš Volovik (5:1).
32:14
Boleslav trestá chybnou rozehrávku brněnštích. Zvyšuje svůj náskok na 5:1. Trefuje se Szturc.
30:33
Kostroun odvolal vyloučení.
28:25
Petřivalský bojuje o balonek před brankou Tomšíka.
25:33
Po další brance Bolky, si tým hostí bere svůj oddechový čas.
25:32
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
25:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #39 Jan Zoufalý (4:1).
25:32
Čtvrtou branku domácích dává Pužman, po krásné přihrávce od Zoufalého.
24:30
Plášil - Kostroun, drží balonek pro Boleslav.
22:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #95 Petr Szturc bez asistence (3:1).
22:29
Boleslav navyšuje své vedení! Třetí branku domácího týmu dává Szturc.
22:19
Volovik vysílá střelu na Korbu, ten je ale připraven.
20:34
První útok brněnštích ve druhé třetině, zajišťuje Vařecha.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující tým.
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
19:52
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #82 Martin Feigl (2:1).
19:52
Feigl - Šourek, tato akce na konci první třetiny, posílá domácí do vedení.
19:17
Brno na balonku.
18:19
Fišera nabízí první boleslavskou střelu v přesilovce.
17:03
Vyloučen hráč #52 Adam Petřivalský družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
17:03
Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru.
16:38
Plášilovi se teď nepovedla přihrávka na Seiberta, naštěstí tým hostí tuto chybu netrestá.
14:53
Seibertovu akci přerušuje Petřivalský.
11:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #33 Jakub Šourek (1:1).
11:36
Hendrych vyrovnává! Hezká akce Boleslavi, po nahrávce od Šourka, posílá míček za záda Korby.
10:39
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil #15 Jakub Vařecha.
10:39
Vařecha dostal šanci na navýšní skóre hostí, Tomšík ale připraven.
10:16
Szturc z týmu domácích, střílí vysoko nad.
09:22
Vařechova prudká střela na branku.
07:20
Seibert vybojoval balonek a rychle se přesunul přes celé hřiště, bohužel však ale skončil na zemi a míček si přebírají brněnští.
06:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #61 Štěpán Ludmila bez asistence (0:1).
06:18
Po pádu domácího Šourka jde hostující tým do vedení. První branku dnešního zápasu střílí Štěpán Ludmila.
05:47
První pořádná střela na Tomšíka v podání Zapletala.
05:11
Volovik - Kostroun, míří vpřed. Ručka z týmu hostí, tuto akci přerušuje.
03:48
Rozehrávka brněnštích za Tomšíkovou brankou. Na starost si jí bere Zapletal.
02:36
Fišera podél mantinelu. Vybojoval balonek pro svůj tým.
01:02
První akce hostí, dopředu míří Zapletal a vysílá střelu na Tomšíka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Radek Korba; hráči v poli: Michal Malec, Jáchym Eliáš, Štěpán Ludmila, Jakub Vařecha, Marek Zapletal
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Tomáš Červinka, Ondřej Pužman, Jakub Seibert, Jan Zoufalý
00:00
Krásné sobotní odpoledne, vítáme Vás na dnešním utkání CE soutěž juniorů mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a FBŠ Hummel Hattrick Brno. Přejeme Vám příjemnou zábavu!