1:2
3:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:4
7. Patrik Černý, 12. Radek Drba, 20. Michal Václavík, 31. Michal Václavík, 48. Josef Sedláček, 53. Marek Pleskač, 59. Hubert Hais - 4. Nikolas Vizváry, 11. Jáchym Kuběna, 24. Lukáš Fukala, 33. Jáchym Kuběna; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktor Hejna 24 - Matyáš Dušan Bazala 22; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:0;
Komentář domácích Vojta Marek (Trenér):
Jsme rádi, že jsme dnešní zápas zvládli v ještě mladší sestavě než obvykle. Ze hry v první třetině jsme mohli vytěžit více, druhá třetina byla divočina z obou stran. Ve třetí třetině jsme měli dobré řešení rychlých útoků a zároveň hrát více s balonem. Děkuji soupeři, pořadatelům a fanouškům.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
Z naší strany nebyl zápas moc dobrý. Situace je jaká je a výpadek se projeví celkem rychle a intenzivně. Soupeř byl dobře připravený a využil naše chyby a nedůslednosti.
Nedisciplinovanost nás stála spoustu sil, fyzických i psychických.
Jinak ale určité pasáže stále demonstrovaly kvalitu, které jsme schopní.
60:00
Střely ve 3. části: 14:9
60:00
59:50
Vítěz dnešního utkání je jasný. Vítkovice si při hře v šesti nevytvořili žádnou nebezpečnější akci.
59:00
Vítkovice to zkoušejí v šesti.
58:37
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
58:37
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #93 Hubert Hais, asistoval #11 Patrik Černý (7:4).
58:37
Hais po krásné nahrávce na střed vysílá krásnou střelu pod ruku hostujícího golmana, a zvyšuje tak náskok Sparty.
57:15
Andrášek na středu vymíchal 2 hráče, avšak míček zapomíná za sebou.
56:30
Vítkovické kombinace zatím Sparta úspěšně brání.
54:43
Vyloučen hráč #69 Adam Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování.
53:51
Bláha otřesen po tvrdém zákroku lehá na zem.
52:57
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #41 Marek Pleskač z trestného střílení (6:4).
47:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (5:4).
44:39
Vyloučen hráč #45 Tomáš Abík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
38:47
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:47
Tvrdý zákrok u mantinelu rozhodčí trestá.
37:36
Vyloučen hráč #32 Václav Richtár družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:17
Černý z půlky střílí přes témeř všechny Vítkovické. Míček se zastavil až o rameno hráče na hraně malého brankoviště.
36:34
Kychynka po tvrdém zákroku zůstává ležet. Vyloučení neproběhne.
35:15
2.třetina probíhá v mnohem vyšším tempu. Můžeme tak vidět hezčí florbalové akce.
33:46
Bláha prolítl hřištěm jako stíhačka, bohužel pro Spartu sám před golmanem hostí neuspěl.
32:17
Sedláček od mantinelu trefuje spojnici Bazalovi svatyně.
32:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:4).
32:04
Rychlým brejkem 2 na 1 v oslabení Vítkovice srovnávají skóre.
31:27
Vyloučen hráč #19 Matyáš Dušan Bazala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:48
Wertheim před vlastní brankou ztrácí míč. Kychynka hasí.
30:35
Po crossové přihrávce střelou mezi betony skóruje Václavík.
30:33
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Michal Václavík, asistoval #85 Vojtěch Andrášek (4:3).
30:02
Sparťané napravují předchozí zbrklé chování v přesilovce a vklidu kombinují na soupeřově polovině.
29:08
Kvůli spoustě vyloučení je hra hodně kouskovaná
28:41
Vyloučen hráč #30 Ondřej Jankovský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
28:35
Andrášek opět promáchl před prázdnou bránou
28:17
Samostatný únik Vítkovic likviduje pozorný Hejna
28:05
Vítkovická přesilovka působí mnohem klidněji, než předchozí sparťanská.
27:14
Po návratu vyloučeného hráče Vítkovic nastal velký tlak na sparťanské hráče.
26:46
Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
26:12
Vítkovice pod tlakem ve vlastním oslabení vyhazují míček na polovinu Sparty.
26:03
Kuchynka na půlce střílí, avšak hned do prvního vystupujícího hráče.
24:48
Hra působí nervózně, většině hráčů odskakuje míček z hokejky.
24:39
Další tvrdý zákrok u mantinelu je znovu potrestán. Tentokrát si zahrají přesilovku znovu domácí.
24:11
Vyloučen hráč #75 Jan Slaběňák družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #32 Václav Richtár (3:3).
23:25
Pleskač se s míčkem dostal až před golmana hostí. Svou šanci ale nevyužívá.
23:02
Černý po přihrávce Kychynky trefuje pouze boční síť. Domácí střídačka se radovala zbytečně.
22:48
Sparta ztratila míček přímo před vlastní brankou. Hejna však pozorný
22:12
Hra se přiostřuje. Za úvodní dvě minuty se odehrálo více soubojů, než v celé první třetině.
18:01
Václavík nevyužívá nahrávku od Andráška, který mu připravil prázdnou branku.
17:55
Před brankou Bazali byl nyní velký chumel, avšak Sparta neprotlačila míček do branky.
17:03
Hra vypadá, jako ping-pong. Míček stále létá ze strany na stranu
14:20
Drba projel středem hřiště skrz Vítkovickou obranu, jako nůž máslem. Poté Backhendovou střelou míjí branku.
13:15
Je vidět, že oba týmy chtějí a umí skórovat z rychlých protiútoků. Hra se přeléva neustále ze strany na stranu.
11:19
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #95 Matyáš Bláha (2:2).
11:19
Bláha našel krásnou přihrávkou Drbu, který prázdnou branku využívá a vyrovnává skóre na 2:2.
10:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna bez asistence (1:2).
10:38
Po chybě v rozehrávce skóruje po své individuální akci Kuběna.
08:37
Havlina přestřeluje po crossové nahrávce prázdnou branku hostí ze středu hřiště.
06:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Patrik Černý, asistoval #95 Matyáš Bláha (1:1).
06:18
Bláha z pressingu získal míček, a nahrál před branku odkrytému volnému hráči, který příležitost využívá.
04:33
Václavík ze střely z úhlu orazítkoval horní tyč Vítkovické branky.
03:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #20 Jáchym Kuběna (0:1).
03:31
Z rychlého protiútoku otevírají Vítkovice své brankové konto.
03:08
První Sparťanská pětka nyní tlačí obranu Vítkovic.
01:10
Vítkovice udělali chybu v rozehrávce. Ke střele se dostal Bláha, který svojí šanci nevyužil.
00:50
Míček mají na svých holích Vítkovičtí hráči.
00:01
Úvodní buly vyhrává Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matyáš Dušan Bazala; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Nikolas Vizváry, Lukáš Fukala, Jáchym Kuběna, Václav Richtár
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Michael Wertheim, Adam Kuchynka, Michal Václavík, Josef Sedláček, Vojtěch Andrášek