4:1
- : -
FbC Písek

FBC Spartak Kaplice - FbC Písek 7:8
17. David Dvořáček, 18. David Dvořáček, 36. Tomáš Kadlec, 47. Antonín Ballák, 52. Michal Forst, 59. Jakub Jirkal, 60. David Dvořáček - 1. Michal Cigánek, 4. Jakub Mikeš, 20. Michael Kolínský, 22. Vojtěch Šanda, 23. Pavel Šebelle, 32. Ondřej Mixan, 40. Michal Měřička, 41. Pavel Šebelle; rozhodčí: Petr Holeček - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Jakub Šítal 34 - Vlastimil Dvořák 31; po třetinách: 2:3, 1:4, 4:1;
Komentář domácích Lukš Libor (Trenér):
Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji za férově vedené utkání. Svému týmu děkuji za výkon a za bojovnost do poslední sekundy. Myslím, že bod by byl pro hráče zaslouženou odměnou. Mrzí nás proto neproměněné šance a některé chyby v obranné činnosti.
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
Dobře jsme vstoupili do utkání, ale pak Kaplice přidala a v 1. třetině byla lepším a nebzepečnějším týmem. Celkově jsme v utkání měli obrovksé výkyvy v našem výkonu. Na konci jsme udělali z utkání zbytečné drama. Pro nás jsou hlavní 3 body! Zítra budeme připraveni na další utkání. Děkuji soupeři za férové utkání a našim divákům, že náš přijeli podpořit.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:44
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #42 Jan Völfl (7:8).
58:43
Timeout FBC Spartak Kaplice
58:43
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #42 Jan Völfl (6:8).
54:16
Timeout FbC Písek
51:45
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #8 Antonín Ballák (5:8).
46:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #8 Antonín Ballák, asistoval #37 Petr Lukš (4:8).
40:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil #19 Pavel Šebelle, asistoval #18 Michal Cigánek (3:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:21
40:00
39:59
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #48 Jakub Mikeš (3:7).
35:01
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #22 Tomáš Kadlec, asistoval #37 Petr Lukš (3:6).
31:25
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Ondřej Mixan, asistoval #15 Ondřej Štěpán (2:6).
22:38
21:40
Branku družstva FbC Písek vstřelil #42 Vojtěch Šanda, asistoval #81 Michal Měřička (2:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:11
20:00
19:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (2:3).
19:26
Vyloučen hráč #45 Michal Forst družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:05
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #45 Michal Forst (2:2).
16:28
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček, asistoval #30 Filip Hron (1:2).
03:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #48 Jakub Mikeš, asistoval #81 Michal Měřička (0:2).
00:35
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #5 Michael Kolínský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Vlastimil Dvořák; hráči v poli: Jakub Mikeš, Michael Kučera, Michael Kolínský, Michal Cigánek, Pavel Šebelle
00:00
Line-up domácích FBC Spartak Kaplice: brankář: Jakub Šítal; hráči v poli: Antonín Ballák, Petr Lukš, Jakub Lattner, Tomáš Kadlec, Jakub Jirkal