1:1
0:2
0:0

Florbal Sokolov - Panthers Praha B U23 6:5pn
7. Jan Skopový, 15. Patrik Soukup, 18. Štěpán Mosler, 18. Patrik Soukup, 27. Jan Cabal, N Petr Kleiner - 13. Jakub Žiška, 15. Tomáš Jančík, 27. David Navrátil, 47. David Mašát, 59. Jan Kšír; rozhodčí: Šimon Dubský - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 24 - Dominik Moravec 26; po třetinách: 4:2, 1:1, 0:2, 0:0;
Komentář domácích Stejskal Jakub (Trenér):
Opět dobrý týmový výkon v domácím prostředí, v závěru třetí třetiny se bohužel štěstina přiklonila na stranu hostů a zápas vyrovnali. V nájezdové loterii jsme bod navíc urvali my.
Komentář hostů Mattes Miloslav (Trenér):
Dneska jsem dvě třetiny věřili, že se soupeř porazí sám (což se pochopitelně nestalo), ale ve třetí třetině jsme zlepšeným výkonem dostali zápas alespoň do prodloužení. V dovednostní displicíně pak byli domácí šťastnější a berou tedy bod navíc. Doufejme, že kluci budou předvádět výkony podobné tomu ve třetí třetině a ne jako v v prvních dvou

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #99 Petr Kleiner a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #56 Tomáš Mánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #99 Petr Kleiner , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #49 David Mašát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #8 Patrik Soukup , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #40 Jan Kšír , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Sokolov hráč #7 Jan Skopový , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B U23 hráč #20 Jakub Žiška , ale gól nevstřelil.
58:33
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #10 Filip Hajžman (5:5).
52:09
Vyloučen hráč #30 Jan Šafránek družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:15
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #40 Jan Kšír (5:4).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
33:30
Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za bránění ve hře.
28:47
Vyloučen hráč #49 David Mašát družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
26:23
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #33 Jan Cabal, asistoval #72 Jan Hlavsa (5:3).
26:16
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #7 David Navrátil, asistoval #56 Tomáš Mánek (4:3).
22:26
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:10
20:00
17:38
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #2 Lukáš Konvalina (4:2).
17:26
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #21 Jakub Stejskal (3:2).
14:57
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #7 David Navrátil (2:2).
14:08
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #8 Patrik Soukup, asistoval #26 Stanislav Hykš (2:1).
12:09
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #48 Tomáš Jančík (1:1).
06:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #8 Patrik Soukup (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Dubský a Jakub Mikolášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Dominik Moravec; hráči v poli: Tomáš Marhefka, Jakub Žiška, David Navrátil, Tomáš Jančík, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Ondřej Heimerle; hráči v poli: Petr Hoch, Petr Kleiner, Jan Šafránek, Štěpán Mosler, Jan Skopový