2:1
4:1
- : -

FbK TJ Svitavy - S.K. P.E.M.A. OPAVA 7:5
18. Ondřej Husák, 29. Ivan Šivák, 37. Tomáš Hynek, 42. Ondřej Husák, 53. Ladislav Vašák, 59. Josef Prudil, 59. Vít Sauer - 6. Oldřich Sova, 7. Lukáš Rychlý, 7. Denis Kukla, 39. Karel Boželník, 59. Marek Klečka; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 96; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 19 - Kryštof Bezděk 27; po třetinách: 1:3, 2:1, 4:1;
Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí):
Abych to shrnul, první třetina byla určitě v mnohem lepším tempu než obvykle, což je určitě výsledkem lepší rozcvičky. Bohužel to ale nevyřešilo problém s individuálními činostmi a proto jsme první třetinu prohráli. Od druhé třetiny se změnil přístup k zápasu a hráli jsme jako jeden muž. Tohle nám vydrželo až do konce zápasu a díky bojovnosti a týmovosti jsme zaslouženě vyhráli a pokud s takovým nasazením půjdem do playdown, nebojím se o záchranu ligy. Díky všem fanouškům, kteří dnes dorazili, rozhodčím za slušné vedení zápasu a soupeřům přeji šťastnou cestu domů.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Dneska vyhrál tým, který vyhrát chtěl a tým, který si za svým vítězstvím šel. Nefungovalo nám vůbec nic od naší vstřelené třetí branky. AhojČau
60:00
Střely ve 3. části: 10:8
60:00
59:59
Doma jsou 3 body!! Hoši děkujeme!
59:53
Vyloučen hráč #19 Ivan Šivák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
59:30
Hraje se 4 na 6.
59:12
Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
58:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #15 Vít Sauer bez asistence (7:5).
58:55
Hosté to zkouší v 6 a Svitavy okamžitě trestají jejich nepřesnosti.
58:45
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
58:45
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil bez asistence (6:5).
58:38
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil #86 Michal Trunkát.
58:38
Odpískán nájezd, chystá se trenér Opavy.
58:38
Skácelík už ležel, ale Trunkát dává tyč.
58:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (5:5).
57:41
Opava kombinuje nahoru dolů, vše ale končí nad brankou.
56:30
Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
56:30
Dost přísně odpískaný trest - Opava má šanci srovnat.
54:55
Husák to bere na sebe, střílí, Pakosta doráží, ale Bezděk je pozorný.
52:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #38 Jakub Motl (5:4).
52:55
Mlaďáci jsou dnes opora týmu! Vašák se trefuje a Svitavy jdou do vedení 5:4.
51:04
Situace se obrátila. Svitavy jsou mnohem více na míčku, dobře brání, blokují a Opavu k ničemu moc nepouští.
45:13
Opava měla akci 2 na 1, Skácelík ale vyráží.
43:20
Další krásná akce Svitav, ale stav se nemění.
41:54
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #10 David Čermák (4:4).
41:54
Husák hned na úvodu třetiny srovnává!
41:13
Je to nahoru dolů. Rychlé protiútoky na obou stranách.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:6
40:00
38:23
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #57 Patrik Posselt (3:4).
38:23
Opava využívá přesilovky, trefuje se Boželník.
38:04
Vyloučen hráč #20 Lukáš Anýž družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:21
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #22 Lukáš Musil.
36:21
Motl vybojoval míček na středu, prohazuje si obráce a jde sám na bránu. Odpískáno nedovolené bránění a na nájezd jde Musil.
36:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #15 Vít Sauer (3:3).
36:00
Sauer obíhá bránu, nahrává Hynkovi a ten se trefuje. Je srovnáno!
35:46
Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #7 Tomáš Hynek.
34:38
Svitavy ubránily rychlý protiútok Opavy 2 na 1.
33:47
Pakosta střílí 3x za sebou, Bezděk ale pokaždé vyráží.
32:05
Vašák sklepává ze vzduchu a těsně míjí. Parádní akce naší nejmladší lajny!
31:09
U Svitav to cinká.
29:28
Kovář dobře přečetl akci Vylegaly a Kukly.
28:10
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #19 Ivan Šivák bez asistence (2:3).
28:10
Šivák posílá úplný padáček a ten končí za zády Bezděka. Svitavy dotahují!
26:17
Akce Opavy končí za mantinelem.
24:06
Svitavy kombinují, ale nemají příležitost ke střele. Opava dobře brání, nedává domácím moc prostrou a je velmi důrazná v soubojích.
18:50
Opava kombinuje na půlce, zakončuje Posselt ze středu, ale minul.
17:51
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #22 Lukáš Musil (1:3).
17:51
Svitavy využívají rozehrávky z rohu a trefuje se Husák!
17:01
Hezká akce Hynka a Sauera končí mimo branku.
15:50
Domácí se zatím v utkání nemohou chytit.
13:11
Boželník prověřil Skácelíka. Stav stále 0:3.
10:40
Pakosta to bere sám na sebe, střílí z otočky, ale střela byla těsně před Bezděkem zblokována.
08:51
Svitavy dnes hodně zmatkují a Opava každé jejich chyby trestá rychlým protiútokem.
06:38
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #75 Denis Kukla, asistoval #72 Petr Pavelek (0:3).
06:38
Ani ne za 20s je tu další gól pro Opavu.
06:19
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Lukáš Rychlý, asistoval #72 Petr Pavelek (0:2).
06:19
Opava ze standartky navyšuje na 2:0.
05:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova bez asistence (0:1).
05:50
Opavy 4. střela končí za Skácelíkem.
04:30
Svitavy neskutečná šance. Anýžovi chyběla jen trocha štěstíčka.
03:09
Zápas je už od začátku velmi v tempu.
01:13
První střelu vyslal Dominik Kovář, Bezděk špičkami prstů vyráží.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Karel Boželník, Jan Rabinský, Oldřich Sova, Marek Klečka, Patrik Posselt
00:00
Line-up domácích FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Lukáš Musil, Ondřej Husák, Josef Prudil, David Čermák, Tomáš Hynek
00:00
Vážení diváci, vítejte u dnešního online přenosu 19. kola Národní ligy mezi Svitavami a Opavou. Zápas začíná ve 20:00 a myslím, že se můžeme těšit na velmi atraktivní utkání, oba týmy potřebují body do tabulky. Zápas si můžete tradičně užít přímo v hale při dodržení aktuálně platných nařízení v souvislosti s Covid 19 nebo u online záznamu.