3:2
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Wizards SO Praha 10 6:5
2. Jaroslav Šmída, 14. Lukáš Švitorka, 37. Štěpán Matěcha, 43. Tomáš Vitásek, 49. Filip Dědek, 51. Tomáš Vitásek - 8. Tomáš Branžovský, 16. Martin Lazárek, 29. Jiří Kohoutek, 47. Tomáš Branžovský, 47. Karel Smutný; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 7:5; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Král 29 - Lukáš Vávra 23; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:2;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnešní vyrovnané utkání plné vyloučení a vyhrocených situací jsme zvádli díky obrovské bojovnosti a skvělému týmovému výkonu v závěru utkání. Děkuji soupeři za zápas a divákům za podporu.
Komentář hostů Kincl Jaroslav (Trenér):
Dnešní zápas rozhodl výborně chytající brankář domácích a absence Jana Mistra Vašíčka s Martinem BRHLÍKEM. Děkujeme soupeři za ustkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:14
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra rukou.
58:01
Čekají nás poslední 2 minuty a utkání se nese ve vysokém tempu a emocích.
57:25
Švitorka vyváží míček a získává standartku v rohu za brankou Wizards.
57:11
Timeout Wizards SO Praha 10
56:45
Turnov přečkal veškeré oslabení a po dlouhé a vyhrocené pasáži vidíme plný počet hráčů na obou stranách.
56:44
Lazárek trestuhodně minul zcela odkrytou branku Turnova.
55:52
Matěcha na hřišti, hra bude plynout 10 vteřin 4 na 4. Poté bude následovat ještě minutu přesilovka Wizards.
54:45
Vyloučen hráč #66 Jiří Ptáčník družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
54:24
NA HŘIŠTI SE PŘIOSTŘUJE
53:58
Vyloučen hráč #20 Jiří Kohoutek družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:49
Vyloučen hráč #17 Štěpán Matěcha družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
52:48
Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
52:48
J. Janoušek sáhl do střely jednomu z hráčů Wizards a od rozhodčího obdrží menší trest na dvě minuty.
51:00
Krušné chvilky pro třetí lajnu domácích! Ale obraná dvojice Mellan - Primásek blokuje vše, co může.
50:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (6:5).
50:35
Matěcha a jeho střela backhandem, mimo.
50:01
Za vyrovnaného stavu vstupujeme do poslední desetiminutovky řádné hrací doby. Dočkáme se během nich ještě rozuzlení nebo uvidíme prodloužení?
48:56
Branžovský se po střetu ocitl na zemi a drží se za rameno. Snad to nebude nic vážného a Wizardský snajpr se brzy vrátí na hřiště.
48:40
Za Vávrou opět zvoní tyč! Tentokrát po střele Šmídy.
48:37
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (5:5).
46:44
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #13 Petr Krob (4:5).
46:44
15 vteřin. Přesně tolik dělí dva slepené góly hostů a které taky znamenají vedení Wizards. Smutný s Krobem krásnou akcí vlítli do rozhozené obrany domácích a dávají svému týmu vedení!
46:29
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:4).
46:29
Dvě nepovedená vyhození domácíh hráčů je dostala ještě víc pod tlak, který přesnou střelou do horního růžku využil Branžovský. Máme opět srovnáno.
45:50
Krob na brankovišti minul odkrytou branku!
45:28
Wizards přepli na vyšší převod a napadají rozehrávku Turnova.
42:59
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #29 Jakub Janoušek (4:3).
42:59
Chvilku předtím trestuhodně sám na malém brankovišti minul balónek, nyní již trefuje zařízení a Turnov se dostává do vedení!
42:02
K dorážce se málem dostal Hejduk, ale minul balónek.
40:57
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za sekání.
40:13
První šance bratří Janoušků, Vávra pozorný.
37:06
Primásek opouští trestnou lavici a pouští do hry jednoho ze svých spoluhráčů.
36:15
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #29 Jakub Janoušek (3:3).
36:15
Matěcha podržel míček a poslal ho Janouškovi do rohu, ten si trošku povyběhl a následně crosspassem našel zcela volného Matěchu na malém brankovišti a ten už měl úlohu jednoduchou, zavěsit.
35:06
Vyloučen hráč #39 Radek Primásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:06
Primásek zřejmě ignoroval upozornění rozhodčího na vzdálenost a jde si na 2 minuty odpočinout.
34:26
Hra nabírá neskutečně moc na tempu!
33:05
Smutnému v okamžiku střely vložili před míček hůl dva hráči domácích a zmarnili mu tak nadějnou akci.
32:34
Lazárkova individuální akce končí střelou mimo branku domácích.
32:15
Hejduk a jeho jedovatá střela, kterou Vávra vyráží ramenem.
31:56
Dalekonosná rána značky Vitana, Vávra na poslední chvíli vystřelil rukou a vyráží nad bránu.
31:22
Už i Vávrovi zvoní v uších!
30:57
Turnov to ovšem nepoložilo nýbrž nakoplo, Matěcha a jeho sražená střela, následně po něm Š. Janoušek a jeho ztečovaná střela končí mimo tři tyče.
28:55
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #20 Jiří Kohoutek, asistoval #7 Filip Müller (2:3).
28:55
Dnes velice aktivní Kohoutek se dostal do úniku na Krále a tentokrát byl úspěšnější právě on. Wizards se tak poprvé v utkání dostávají do vedení.
28:14
Smutný přihrával na zcela volného Lazárka před Králem, ten se snažil domácího gólmana lehkou tečí přehodit, ale míček končí nad brankou a za mantinelem.
27:05
Švitorka s Hejdukem ve snaze dorazit míček na brankovišti šermovali co to šlo, ale akce končí za brankou Vávry.
26:07
Vitásek zpět na hřišti, jeho tým přečkal oslabení.
25:58
Po střele Smutného zvoní za Králem horní TYČ! Dnes již druhá.
25:04
Prudkou střelu Kohoutka do horní části branky zachytil Král s pomocí masky.
24:27
Matěcha se zmocnil míčku a situaci 2 na 1 vyřešil prudkou ranou, kterou zachytil Vávra.
24:07
Vyloučen hráč #69 Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
23:40
Nebezpečná střela Kohoutka, Král se stačil přesunout.
23:00
Jiránek kombinuje s Janouškem, který mu nabil, ale Jiránkova střela skončila ve zdi.
22:00
Nezdara zkoušel backhandem, ale střela skončila jen na boční síti.
21:12
Na míčku Ptáčník, snažil se rozvinout akci, ale na půlce hřiště byl zastaven a Wizards šli do protiútoku. Nebezpečí dohasil Vitásek.
20:40
Nebezpečná střela z otočky od Smutného nadělala nemalé problémy pro Krále.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
19:32
Po dlouhém lobu se ke střele dostal Š. Janoušek, ale Vávra si povyjel a nedal turnovskému mladíkovi šanci.
18:58
Prudká rána Ptáčníka, Vávra vyráží maskou.
18:51
Domácí se usazují v útočném pásmu a snaží se ještě do konce třetiny převzít vedení.
17:37
Primásek zblokoval ránu jednoho z Wizards a následně odpaluje Mellan do bezpečí.
17:09
Krásná a hlavně rychlá akce domácích skončila nepřesnou ranou Pohla.
15:34
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (2:2).
15:34
Přesná rána z hole Lazárka, která prolítla Královi pod rukou, znamená srovnání stavu utkání.
14:20
Vyloučen hráč #65 Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
14:20
Ve snaze získat míček si Švitorka pomohl sekerou a jde si sednout.
13:20
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #17 Štěpán Matěcha (2:1).
13:20
Švitorka dostal nabito od svého kapitána a nemýlil se! Turnov jde opět do vedení.
12:30
Vávra v oslabení drží tým skvělými zákroky.
12:12
Skvělý zákrok Vávry proti střele Švitorky.
11:30
Vyloučen hráč #25 Karel Smutný družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
11:04
Vitáskova střela byla zablokována.
10:00
Krob zpět na hřišti. Přesilovka byla o dost zajímavější, k vidění byl i únik jednoho z hostů, ale Král podržel svůj tým.
08:44
Skvělá a rychlá akce domácích skončila nepřesnou střelou Hejduka.
08:00
Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:00
Krob si u mantinelu vyšlápl na Mellana, rozhodčí neváhá a posílá jednu z opor Wizardů na trestnou lavici.
07:23
Branku družstva Wizards SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský bez asistence (1:1).
06:43
Nebezpečná střela v podání Maxy, Král připraven.
06:14
Maxa se snažil prokličkovat obranou domácích, nakonec byl zastaven Dědkem.
05:15
Šmída v šanci, ale na poslední chvíli mu byl míček odebrán čistým zákrokem.
04:25
Domácím chyběla v přesilové hře trocha přesnosti v zakončení a Maxa se právě vrací na plac.
02:25
Vyloučen hráč #36 Sebastian Maxa družstva Wizards SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:25
Maxa u mantinelu doslova sešrotoval jednoho z turnovských hráčů a dává domácím výhodu přesilové hry.
01:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:0).
01:00
Šmída z výběhu zavěsil na zadní tyč a posílá svůj tým do vedení!
00:01
Úvodní buly pro hostujícího centra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards SO Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Jakub Tabášek, Karel Smutný, Martin Lazárek, Petr Krob, Daniel Kronďák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Filip Dědek, Tomáš Jiránek, Štěpán Matěcha, Jakub Janoušek, Šimon Janoušek