1:2
2:2
- : -

Florbal Chomutov B U21 - Florbal Ústí B 6:10
8. Ondřej Soukup, 15. Martin Schneider, 18. František Kubík, 22. Martin Schneider, 43. Martin Peksa, 48. František Kubík - 5. Hynek Nikolič, 7. Radim Kühnel, 11. Radim Kühnel, 11. Jindřich Grosse, 15. Jakub Koník, 16. Radim Kühnel, 26. Hynek Nikolič, 38. Radim Kühnel, 53. Jakub Koník, 59. Radim Kühnel; rozhodčí: Tomáš Miksánek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 26 - Tomáš Hlava 26; po třetinách: 3:6, 1:2, 2:2;
Komentář domácích Bocian Martin (Trenér):
Absolutní propad v první třetině, vůbec jsme nebyli připraveni a soupeř si na naší obranné polovině dělal, co chtěl. Od druhé třetiny pro mě smysluplný výkon, bohužel na výhru to nestačilo. Být soustředěn čtyřicet minut ze šedesáti nestačí ani v divizi.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Dnes jsme se na zápas sotva slezli, ale naštěstí jsme dokázali vyždímat zbytky florbalu, což na domácí stačilo. Zdravíme marůdky, zraněný a jinak postižený. Děkujeme domácím.
60:00
Střely ve 3. části: 14:13
60:00
59:46
Krob přestřeluje bránu.
58:32
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #10 Hynek Nikolič (6:10).
57:30
Ústí využívá přesilovou hru a tlačí na Chomutov.
55:55
Vyloučen hráč #22 Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
52:12
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník bez asistence (6:9).
50:59
Peksa střílí z poloviny hřiště a trefuje golmana.
49:59
Schneider přestřeluje bránu.
49:01
Vyloučen hráč #13 David Stummer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
48:39
Dušek nahazuje před bránu.
47:04
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #84 František Kubík, asistoval #22 Filip Samuel Dušek (6:8).
46:10
Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
46:10
Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
44:41
Müller nastřeluje před bránu hostů.
43:51
Chomutov zaváží balón za bránu.
42:48
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #24 Jakub Holovej (5:8).
42:15
Dušek vystřelil, opět trefil golmana Ústí.
37:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #13 David Stummer (4:8).
37:21
Ústí střílí, ale Kopecký chytá.
36:16
Peksa střílí z blízkosti a trefuje brankáře.
34:55
Müller střílí, golman opět vvychytává.
34:20
Vyloučen hráč #99 Jiří Strnad družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
32:51
Domácí přečkali oslabení, a vrhají se na útočnou polovinu.
31:50
Hosté měli dvě šance, ale ani jedna nevyšla.
30:10
Vyloučen hráč #27 Michal Marek družstva Florbal Chomutov B U21 na 2 minuty za hra bez hokejky.
29:00
Golman Ústí opět vychytává.
27:55
Kubík se strefuje do tyče.
25:57
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (4:7).
24:44
Schneider se dostává do útočné poloviny, bránu ale nestrefuje.
23:03
Zelinka střílí, a opět trefil brankáře.
21:44
Dušek střílí, bohužel je to tyč.
21:36
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #64 Ondřej Soukup (4:6).
18:32
Hennrich střílí z otočky, ale strefuje protihráče.
17:55
16:59
Peksa předvádí souboj na útočné polovině.
15:25
Dušek střílí, ale gól to není.
15:07
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #97 Radim Kühnel, asistoval #19 Jindřich Grosse (2:6).
14:51
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #13 David Stummer (2:5).
14:12
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #16 Martin Schneider, asistoval #75 Tomáš Zelinka (2:4).
10:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (1:4).
10:32
10:30
Hosté mají rozehru před bránou domácích.
08:59
Ústí jde 2na1 ,ale Dušek zablokoval nahrávku a Chomutov zahájil proti útok.
07:58
Branku družstva Florbal Chomutov B U21 vstřelil #64 Ondřej Soukup, asistoval #16 Martin Schneider (1:2).
07:15
Zelinka střílí, ale přestřeluje bránu.
06:18
04:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #97 Radim Kühnel (0:1).
04:16
Peksa střílí z poloviny ,ale strefuje golmana.
02:08
Tentokrát rozehrávají hosté na polovině domácích a také z toho nic není.
01:12
Chomutov rozehrává na polovině hostů, ale nic z toho není.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Miksánek a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Strnad, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič, Radim Kühnel
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov B U21: brankář: Lukáš Kopecký; hráči v poli: Petr Krob, Martin Peksa, Matyáš Müller, Jakub Holovej, Filip Samuel Dušek