2:2
1:2
1:0

TJ Sokol Koberovy - Floorball Club FALCON 9:8p
8. Dominik Reczai, 12. Dominik Reczai, 15. Dominik Reczai, 16. Martin Vetro, 18. Lukáš Hlava, 22. Martin Vetro, 36. Adam Buriánek, 59. Jan Novotný, 65. Jan Novotný - 2. Dominik Vališ, 3. Martin Tůna, 6. Jakub Škrdla, 11. David Sgall, 30. David Sgall, 37. Patrik Koníček, 52. Jiří Navrátil, 59. David Janáček; rozhodčí: Josef Heřmánek - Marek Pohunek; vyloučení: 1:4; využití: 3:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Kurfiřt 21 - Filip Hejtík 26; po třetinách: 5:4, 2:2, 1:2, 1:0;
Komentář domácích Kovář Jan (Trenér):
Dnes jsme byli šťastnější tým, nedůrazu a nepřesností bylo z naší strany až příliš, takže za dva body jsme rádi. Chvílím náš tým za zvládnutí dvou kritických momentů, nepovedený začátek utkání a pak rychlou ztrátu vedení na konci zápasu. Na dva útoky jsme dnes odehráli své maximum. Děkujeme soupeři a divákům a zdravíme všechny nemocné spoluhráče.
Komentář hostů Ších Vojtěch (Asistent trenéra):
Snový úvod zápasu jsme proměnili díky naší nedisciplinovanosti v prohru na hřišti soupeře, který celý zápas odehrál na dvě lajny. Nezvládnuté prodloužení bylo už jen třešničkou na pomyslném dortu. Děkuji soupeři za utkání a pořadatelskou službu
65:00
Střely v prodloužení: 2:1
64:36
64:36
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #83 Lukáš Hlava (9:8).

58:54
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #93 David Janáček, asistoval #48 Jakub Škrdla (8:8).
58:32
Timeout Floorball Club FALCON
58:32
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #92 Dominik Reczai (8:7).
57:08
Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #48 Jakub Škrdla.
56:36
Vyloučen hráč #61 Miloš Beer družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
55:26
Hta je velmi napínavá. Museli jsme se dokonce postavit.

51:43
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil bez asistence (7:7).
49:20
Míček lítá ze strany na stranu, ale zatím žádný gól.

38:51
Brankář hostů chytil míček špičkama prstů. Bylo to velmi těsné.
36:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #30 David Sgall (7:6).
35:52
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #93 Adam Buriánek, asistoval #25 Michal Slavík (7:5).
35:14
Vyloučen hráč #87 Jiří Navrátil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
33:51
Máme vychovanou zdravotnici. Nešla na hřiště bez povolení rozhodčího.

32:20
Hra je zatím dost vyrovnaná.

29:51
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (6:5).
29:51
Hosté hned využili přesilovky a dali gola.
29:43
Vyloučen hráč #77 Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
26:27
Václav v dnešním zápase zažívá restart kariery v A-týmu
25:00
Další nabídnutá šance v přesilovce, která byla promarněna.

24:32
Nepovedená dorážka od domácích
23:05
Vyloučen hráč #24 Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
21:15
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #93 Adam Buriánek (6:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:13
20:00
18:55
Na pořadatelském můstku je již vše napraveno a hra může v klidu pokračovat.
17:25
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #92 Dominik Reczai (5:4).
16:38
Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpan družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
16:04
Tribuna šílý.
15:04
Domácí se probrali.
15:03
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #88 Martin Vetro, asistoval #66 Tadeáš Hradil (4:4).
14:30
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (3:4).
12:35
V některých momentech utkání je slyšet jen vrzání bot.

11:56
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (2:4).