7:3
4:2
- : -

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice B 12:10
19. David Chvosta, 22. Karel Šavrda, 23. Tomáš Mareš, 28. Jan Staněk, 29. Adam Přib, 33. Karel Šavrda, 34. Vojtěch Houska, 40. Lukáš Pluskal, 45. Jan Staněk, 47. Adam Přib, 50. Karel Šavrda, 53. Tomáš Mareš - 6. Daniel Drobiš, 7. Daniel Drobiš, 12. Dominik Vlček, 15. Dominik Vlček, 20. David Caha, 25. Dominik Vlček, 29. Lukáš Tinavský, 37. Lukáš Svintek, 44. Dominik Vlček, 52. Daniel Drobiš; rozhodčí: Kamil Vraspír - Patrik Plocha; vyloučení: 0:3 + Martin Vacek OS; využití: 3:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Jan Vaníček 8 - Martin Hanousek 29; po třetinách: 1:5, 7:3, 4:2;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Dnes jsme měli vlažný vstup do zápasu a soupeř nemilosrdně trestal. Naštěstí jsme se nepo.... a zápas otočili.  3 body, zdar. Strakonice Olééééé
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Za dnešní utkání musím hodnotit velmi pozitivně. V okleštěné sestavě jsme předvedli suprový výkon. Hráli jsme jako tým. Poprvé jsme byly úspěšní v zakončení. Co bohužel rozhodlo, byla kvalita standartních situací soupeře, které dnes rozhodly. Děkujeme soupeři za utkání a zdravíme marody domů.
60:00
Střely ve 3. části: 11:7
60:00
58:06
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
52:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #46 David Chvosta (12:10).
51:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #71 Dominik Vlček (11:10).
49:32
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #37 Tomáš Mareš (11:9).
48:10
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
48:10
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest.
46:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #9 Tomáš Houska (10:9).
44:56
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #88 Karel Řezanka (9:9).
43:51
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #72 David Caha (8:9).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 17:5
40:00
39:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #37 Tomáš Mareš (8:8).
39:48
Vyloučen hráč #27 Josef Čížek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
36:38
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #40 Daniel Drobiš.
36:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #80 Lukáš Svintek, asistoval #36 Tomáš Zelinka (7:8).
34:17
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #71 Dominik Vlček.
33:21
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #8 Lukáš Pluskal (7:7).
32:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (6:7).
28:34
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #46 David Chvosta (5:7).
28:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #88 Lukáš Tinavský bez asistence (4:7).
27:45
24:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #71 Dominik Vlček, asistoval #40 Daniel Drobiš (3:6).
22:25
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (3:5).
22:22
Vyloučen hráč #80 Lukáš Svintek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #46 David Chvosta (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:6
20:00
19:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #40 Daniel Drobiš (1:5).
18:14
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #24 Karel Šavrda (1:4).
14:59
11:52
06:28
05:28
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #40 Daniel Drobiš, asistoval #72 David Caha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Patrik Plocha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Martin Vacek, Josef Čížek, David Caha, Daniel Drobiš, Dominik Vlček
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Mareš, Tomáš Houska, Karel Šavrda, Adam Přib, David Chvosta