1:0
3:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 9:4
2. Lukáš Kafka, 3. Ondřej Štefek, 3. Lukáš Kafka, 10. Antonín Votava, 18. Lukáš Kafka, 39. Jakub Dufek, 45. Lukáš Kafka, 56. Viktor Chaloupka, 56. Antonín Votava - 14. Jáchym Kuběna, 42. Jáchym Kuběna, 51. Jan Slaběňák, 56. Nikolas Vizváry; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Karel Hodík 27 - Michael Chalupecký 23; po třetinách: 5:1, 1:0, 3:3;
Komentář domácích Lupoměch Ondřej (Trenér):
Výborným vstupem do utkání jsme určili ráz celého dalšího průběhu. Po celý zápas jsme poctivě pracovali do obrany, díky čemuž jsme nepustili Vítkovice k žádným větším šancím. Zároveň dnes i pochvala za koncovku, 9 vstřelených branek Vítkovicím je super. Děkujeme rozhodčím,  divákům a soupeři, kterému přejeme příjemnou cestu domů.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
V zásadě zápas rozhodl náš výkon, který působil unaveně, těžkopádně, bez nápadu. Soupeř byl dobře připravený a silný v obraně, přehrát se nám je dařilo až ve 3. třetině, ale nabídnuté příležitosti jsme zužitkovat nezvládli. Na druhé straně soupeř využil co se naskytlo.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
55:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Nikolas Vizváry, asistoval #30 Ondřej Jankovský (9:4).
55:57
Tak toto byl opravdu nádherný gól. Votava pomocí freestylového zakončení dává krásný gól.
55:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (9:3).
55:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Viktor Chaloupka, asistoval #13 Jan Štefek (8:3).
50:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #37 Tomáš Janek (7:3).
44:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka bez asistence (7:2).
41:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #14 Lukáš Fukala (6:2).
40:55
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #83 Antonín Votava.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:9
40:00
38:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Jakub Dufek, asistoval #40 Tomáš Josefovič (6:1).
29:03
Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:17
Vyloučen hráč #83 Antonín Votava družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:10
20:00
17:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #83 Antonín Votava (5:1).
13:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #22 Nikolas Vizváry (4:1).
13:43
Zvýšená aktivita hostů přinesla první gól.
12:05
Vítkovice zvýšili aktivitu.
09:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #48 Lukáš Kafka (4:0).
09:25
Vyloučen hráč #37 Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
05:03
Chodov v prvních 5 minutách ukázal obrovskou sílu a připravenost.Derviš proběhl celé hřiště a střílí do břevna.

02:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Lukáš Kafka, asistoval #35 Marek Matoušek (3:0).
02:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #95 Viktor Chaloupka (2:0).
01:19
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Dan Peterek, Nikolas Vizváry, Lukáš Fukala, Jáchym Kuběna
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Adam Pospíchal, Tomáš Josefovič, Antonín Votava, Jakub Dufek, David Horký